Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

korenka
6. feb 2009

annavi,neskúšala sisi dať spraviť hormonálny profil???????????

annavi
7. feb 2009

korenka moja horm.profil mi Dr. robil uz davnejsie a mala som ho na výbornu............ 😉 uvidime coi z toho bude.......

korenka
8. feb 2009

však práve,že píšeš,že dávnejšie,ten sa má robiť min.každý rok,ale ak sa objaví takýto problém,tak znovu a hlavne mne raz povedala Dr.,že sa mení niekoľko krát cez deň,takže si ho daj hádam spraviť,aby ste to mohli vylúčiť
annavi moja,začínam sa aj ja obávať,či sa aj mne neobjavil tvoj problém,ja som dnes 29DC a nič,ráno som si robila test a NIČ,D som dobrala v stredu večer poslednú,tak fasa...... 😒

lenusska
8. feb 2009

Ahojte

korenka - BT nemerias?

korenka
8. feb 2009

nie,nemeriam,zatiaľ som sa k tomu nedokopala a hlavne som si myslela,že my problémy s otehotnením nebudeme mať,pred dvoma rokmi sme otehotneli po 4 mesiacoch a teraz mám stále ja nejaký problém ☹

lenusska
8. feb 2009

Ja len koli tomu lebo pises ze si 29 DC a test nic..tak ci nahodou si neskusila rano zmerat...ja este berem 4 dni duphaston a potom som zvedava

korenka
8. feb 2009

to sa neoplatí len tak merať,údajne sa musí merať pravidelne a dlhšie ako jeden cyklus, a tes mi ukázal len jednu /,tak budem len čakať na MS ešte mám týždeň,ak nedojde,idem za Dr.

annavi
8. feb 2009

korenka hormonalny mi robil Dr. min. rok v lete..a vsetko bolo okkaa...........
ja som citala tuto na nete kdesi ze jeedna baba si robila test vysiel je negativny...sla k Dr..ta jej pichla agolutin a ked dosla o dva tyzdne na kontrolu tak zistila ze je tehu....tak ja neviem...
hmm..........ja si sledujem krcok..baby a uz ho ledva nahmatam a je tvrdy a uzavrety....tak nevieeeem..
jedine co mi ostava je len a len cakat.......... 😒

korenka
8. feb 2009

asi sme na tom rovnako annavi....... 😒 ,ja teraz tiež budem len čakať a čakať a čakať.......... 🙄

annavi
8. feb 2009

ved to korenka..nemame na vyber...ja som uz zmierena so vsetkym........uvidime ci mrcha dojde do desiatich dni........ 😨 ak nie tak skusim test znova...ak ako tak ideme odznova...
raz to urcite vyjde moja ......... 😉 takze VERIME .... 😉

annavi
9. feb 2009

krasne ranko babulky........ 😎

annavi
9. feb 2009

haloo to tu nikdo niejeee??? 😕 😕 😕 😕

adrianka127
9. feb 2009

ahoj annavi... akurat si citam co sa tu dialo, takze ani doktorka nevie, preco ti ta mrcha neprisla? Ja sa nemam bohvieako, zacinam byt chora a podla teplot BT to tento mesiac opat nevyslo... 😔

michamicha
9. feb 2009

ahojky, jen jsem k vám nakoukla, duphaston jsem brala chvilku, když jsme s dr. čekali jestli se mimi už v začátku těhu udrží, ale neudrželo... já si BT měřím a teď už mám několik dní 36,9 (moje max. teplota byla vždy tak 36,7)...dneska jsem 25DC (cyklus teď mám díky HSL jen 24 dnů), trošku špiním, ale na testu nic a teplota se drží furt nahoře, tak nevím co se děje ☹

lenusska
9. feb 2009

michamicha - ja som natom podobne...teda s BT..asi je na test skoro este

michamicha
9. feb 2009

lenusska, no brzo nevim, dneska měla dojít mrcha a zatim se nic nekoná, tak holt počkám
dokonce jsem začala měřit i večer, vim, že to nemá žádnou vypovídací hodnotu, ale minulý týden jsem měla večer teplotu (podotýkám "dole") tak 37,1 a včera 37,7 😕
už mi z toho asi šibe 😀 😀 😀
jo a dr. mi posledně řekl, že pokud se mi podaří otěhu, tak budu od začátku bašit duphík, prej pro jistotu, aby se to neopakovalo...
tak jsem na to zvědavá...

shaarka
9. feb 2009

micha, ahoj, - ta teplota, ci si merias vecer je naozaj uplne, ale uplne zbytocna - aj ked sa lisi od tych predchadzajucich. naozaj - radsej ju nemeraj, lebo vobec nic neznamena. uplne zbytocne o nej premyslas a hladas spojitosti s tou, co si namerala minule... 😒

annavi
9. feb 2009

adka no vidis.......Dr. sa cudovala...........ze co mrcha nedosla...........hmm..no neviem...je mi celkom fajn......chuti mi papat..........a prsia mam baaby taaake velikanske.... 😀

michamicha
9. feb 2009

shaarka, jsem to zkusila jen asi 3x 😀 ale ta ranní je fakt divná 😒

annavi
9. feb 2009

micha a ake dlhe cykly mavas????

adrianka127
9. feb 2009

annavi - no mas to cudne... 🙂 Snad sa to skoro vyriesi a budes tehu. Lebo ine vysvetlenie uz nemam... 😀

annavi
9. feb 2009

no adka veruze mam..........som zvedava čo sa to deje........vcera som si dala dva deci cerveneho........
no drahy ma hned zrusil.....ze som tehu a ze ziaden alk. 😀

lorin11
9. feb 2009

Ja som brala Duphaston ked som krvácala v tehotenstve 😢

adrianka127
9. feb 2009

Istota je istota. Ja tiez obmedzujem alkohol na minimum... pre istotu...

awe
9. feb 2009

ahojte kocky, ja som brala duphaston 9mesiacov, cyklus mi to pekne upravilo a nemala som ani ziadne problemy spojene s uzivanim, v januari som nebrala, lebo som uz nemala 😉 a teraz cakam na MS....aku mate skusenost? prisla vam po vysadeni normalne alebo nie?....od dalsieho mesiaca pokracujem v brani, len sa bojim, aby mi ten jednomesacny vypadok nesposobil zasa rozhadzanie cyklu ☹ dik za infosky 🙂

michamicha
9. feb 2009

annavi, já měla nejdřív strašně dlouhé cykly kolem 60 dnů, někdy ovu byla jindy zase ne...pak jsem měla na testíku //, ale špinila jsem a posléze i začla krvácet, duphík nezabral... to bylo na konci září...no a od asi listopadu beru Divinu (estrogen/progesteron) a cykly se mi začaly hodně zkracovat, první měsíc byl 27 dní, pak to začalo klesat na 25, a teď už jen 24 dnů dlouhý cyklus....no a dneska čekám mrchu a ona nikde...o víkendu jsem trochu špinila, ale dneska jak to tak vypadá to přestalo a teplota se drží pořád nahoře...tak buď to vyšlo a // se ukážou až dýl, nebo to nevyšlo a je to nějaký jiný problém...

annavi
9. feb 2009

no ved adka...ved uvidime...hadam mrcha nedorazi a bude to tehuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵
a ak dojde taaaaaaak ideme na to v dalsom cykle.........
awe ja som dnes uz 14 dnik po dobrati D a mršina nikde........Dr. tiez nechapala, pichla mi agl. a uvidi sa.........

awe
9. feb 2009

anavi, mne zacne MS vzdy tak hore dole osem dni po dobrati poslednej tablety, niekedy o den skor....mala by som dostat az v piatok, ale ma zujimalo, ci nemate skusenosti.....verim, ze pride na cas 😉
anavi, inak duphaston ucinkuje na kazdeho inak, poznam kocky, ktorym pride MS aj tri tyzdne po dobrati...niekomu to cyklus predlzi, inemu skrati, dolezite je, aby duphaston cyklus upravil...drzkam palce, nech pricinou tvojho meskania su // 🙂

riamim
9. feb 2009

Annavi a doktorka ti nezobrala krv na zistenie tehu??? Však na sone ešte nemusí byť nič vidieť...
BT si si nezvykla merať?

annavi
9. feb 2009

no awe tak mne by mal D cyklus upravit..mavam 34-40 dnove cykly preboha.......
tak ak mi to este viac predlzi tak ma poraziiiiiiii
riamim ee...krv mi nebrala............pichla mi agl.a o dva tyzdne mam prist na kontrolu...........ak nedojde mrcha.....
ak ano tak mam brat D ako min. cyklus............