Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

shaarka
3. aug 2009

mala smo k dispozicii (neviem kolko) takych moznosti, ze "Invite friend" a tym padom sa dotycny, ktoremu som poslala tuto pozvanku, mohol registrovat.
idem to skusit bez toho

shaarka
3. aug 2009

kkamci, posli mi do IP mail, skusim to

shaarka
3. aug 2009

tak az zajtra, musim off

shaarka
4. aug 2009

tak uz 😉

kkamca
4. aug 2009

tak už--ale nevim co mám v tom meilu zmáčknout protože tam jsou 2 odkazy

shaarka
4. aug 2009

skopiruj mi do IP cely text, co si dostala

kkamca
4. aug 2009

šári sem psala na skype že to neumim..zkopčit a poslat--pošli meil a já ti to přepošlu!!

berranek
4. aug 2009

Ahoj holky, jdu se zeptat zkušených uživatelek Duphastonu - dnes jsem si v lékárně vyzvedla Duphaston a Estrofem pro udržení těhotenství. Duphaston mám užívat 2 x 1 tabletku (po 12 hodinách). Máte nějaký zkušenosti s tím, jestli je to lepší nalačno, před jídlem nebo až po jídle? Nebo je to úplně fuk? A Estrofem náhodou někdo neužíváte - jestli ho můžu s tím Duphastonem současně? Už teď mně nebývá moc dobře od žaludku, tak abych si tu nevolnost ještě nezhoršila ☹ .

burina111
4. aug 2009

no tak ja som ho brala 2 roky a lepšie som ho znášala ráno po jedle a večer som ho brala tesne pred spaním. ak som ho zjedla nalačno, bolo mi zle

shaarka
4. aug 2009

berranek, ja som ani nevedela, ze ho beriem

sofokleska
7. aug 2009

čaute,aj my planujeme babo,ale nejak sa nedarí, o dva týžde sa chytam na gyndu, možem mu navrhnuť nech mi predpíše ten duphaston?ako tak čítam,tak dosť vela vas ma pozitívne skusenosti.chcela by so rozšíriť rady 🙂

cukor
7. aug 2009

myslim si,ze asi ta dr.najprv vysetrí a potom bude niečo riešit.a zbytočne by som sa nevrhla do hormonov.......a ako dlho sa ti nedarí otehotniet?

sofokleska
7. aug 2009

no nedarí sa vyše roka.fnuk

cukor
7. aug 2009

no duphaston sa predpisuje najmä pri nepravidelnej mrche a potom na udržiavanie tehotenstva.myslim si,ze ked prides k dr.urcite ti to nepredpíše....už nečakaj....sice neviem kolko máš rokov..ale pošli svojho na spermiogram a aj ty sa daj vysetrit a uvidíš čo ti odporučí lekár.....

sofokleska
7. aug 2009

takže nepravidelnu mam,ved si neviem ani vypočitať plodne dni. od 28 dna mi vzdy dojde do 14dni hociktori den čiže je to dost na figu. inač mam 24 a priatel 35.no hej dam sa o dva tyzdne tam idem tak som zvedava....

cukor
7. aug 2009

to si ešte dost mladá a maš čas sa dat do poriadku.....hlavne sa nestresuj.... 😝

sofokleska
7. aug 2009

tak diky moc,len je to dosť zle že každy mesiac ani nie že čakaš ale dufaš že snad niečo bude a pak pride mrcha.skoro všetky byvale spolužiačky maju už po dve deti a kamaratkiy už ani nehovorim......ale asi na tom niečoo bude pride to ked to človek najmenej čaka. a ked pošlem priatela na tem speriogram nemusi mat od obvodnej papier kde to robia a ko to tam chodi?sorry za otazky ale fakt sa v tomto nevyznam diky

cukor
7. aug 2009

sofokleska....stres je tá najhoršia vec pri snažení.....nepozeraj sa na druhych....zbytočne to stresuje....

ja mam 38 a pol a uz roky sa pokúšame a čím som si prešla ...to ani nepíšem....ale myslím pozitívne,a nevzdávam to.takže žiadne fnukanie,si mladá este máš zivot pred sebou.

no a ten spermiogram....tvoja gyn.ked k nej pôjdes tak ti dá pre partnera papier.....a potom začne kolobeh vyšetrení.......držím palce...

sofokleska
7. aug 2009

dakujem, a držim aj je tebe palčeky nech to vyjde

pajass
8. aug 2009

Ahojte baby, tak jsem byla na kontrole po třech baleních Duphastonu ( bez ovulace) s tím, že mi dá konečně Clostilbegyt a NEDAL!!!Prý ještě počkáme, že jsem mladá a takové srance mi vykládal..., ale aspoň mám přijít na ultrazvuk folíků, no moc mě nepotěšil, s Clostilem by prý ještě tak dva měsíce počkal, no jo on má času...buééé a dal mi další recept na Duphaston

shaarka
8. aug 2009

paja, aspon si si vydupkala UZV. ked uvidi, ze ovu nic, tak hned bud. cyklus tam je clostil. ale neviem, co sa tak ... toto. serie. 😀

maendy
8. aug 2009

Ahojky,Pajass,asi bych ho viš co 🙂
Na co chce čekat,přece to nejde z jeho kapes.No to je tím,že nikdo neví co je to beznaděj,když chceme mimulko.
Je hroznej 😒

pajass
8. aug 2009

No jo, tatoš říká, že nebudem stresovat a uděláme si miminko na Vánoce 😀

shaarka
8. aug 2009

ked jeden mesiac hore - dole, tak preco dole a nie hore? 🙄

pajass
11. aug 2009

Ahojte baby, co je nového?? Já čekám do pátku a půjdu na folikulometrii, stejně tam nic nenajdou...buééé!! Ze samé netrpelivosti si asi seženu Clostilbegyt tady od vás, než se ho dočkám od doktora, co?

shaarka
12. aug 2009

pajass, moja Dr ma po prvom cykle s clostilom (1 denne) ani nechcela vidiet na UZV... z toho vyplyva, ze teoreticky mozes. zavisi od toho, ako sa citis.

drzim palce v piatok!

pajass
12. aug 2009

Díky...!!! 😉

lululiatko
12. aug 2009

baby, poradte prosim. beriem duphaston od 15-25 dc, ovulku mavam az neskor a teraz som ju mala asi 17 dc. tak sa chcem opytat, co sa stane, ak by som otehotnela a na 25 dc vysadim duphaston, pricom cyklus mam cca 30-dnovy? udrzi sa mimi? lebo mam nizky progesteron, preto nad tym rozmyslam...

pajass
13. aug 2009

Ahoj lulu, myslím, že pokud otěhotníš, tak progesteron utvořený žlutým tělískem bude mimi stačit, ale šla bych hned pak k dr., aby ti napsal další, když nepřijde ms

lululiatko
13. aug 2009

pajass, jej vidis, to mi nenapadlo. ..logicky 😉 dakujem, ze si mi pomohla sa zorientovat
😅