Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

katarina104
7. júl 2011

@annavi tak ho ber do kufra 😀

lilik15
7. júl 2011

@katarina104 dakujem si zlata 🙂

katarina104
7. júl 2011

@lilik15 🙂 pekný deň, pa

jania023
7. júl 2011

@katarina104 no asi mas pravdu a nic z toho..test aju dnes tak isto pozit ko vcera..tak ja neviem ale boh vie...pocula som aj nazor zeby u mna mohla byt ovu neskor a koli tomu tehu test negat..co si o tom myslis_?

katarina104
7. júl 2011

@jania023 ahoj, u teba mohla byť max.11DC, možno tehu test ešte nezachytil a ovu áno,.,ovu test rob poobede okolo 17.00 😉 veď počkáme a uvidíme, tehu test môžeš opakovať každé 3 dni 🙂 pa a pekný deň, dnes tu už nebudem

denda29
7. júl 2011

@lilik15 no tiez som pobehala lekarne a nakoniec som skusila lekaren tu co je v tescu a tam mali 🙂 . inak sa da objednat z netu 😉

denda29
7. júl 2011

@katarina104 dakujem 😉

annavi
7. júl 2011

@katarina104 nooo veruze by som ho brala..no on ma dovcu az v sept. ide do Italy..na zber jablk..euráčiky sa nam hodia..takze v sept. snazilkovat nebudeme.. 😉 😉

lilik15
7. júl 2011

@denda29 ja som tu u nas vsade kukala a nikde nic :( aj v tescu a vsetci sa na mna divali akoby som chcela modre z neba..tak som to vzdala

beava
7. júl 2011

@katarina104 dakujem moc za pomahanie. Tak som graf upravila ako si mi kazala, ale par guliciek tam ostane, to bol spanok kratsi ako 6 hod 🙂 Alebo taky kratsi tam nemam radsej vobec davat? http://www.fertilityfriend.com/home/35abe0
Hlienu bolo sice malilinko, ale bol ciry a natahal sa na take 3 cm. ten sticky neviem dobre urcit, ale kremovy je jednoznacny aj ten ciry hadam a potom je tu nejaky treti druh tak ho urcujem za sticky 😅 Dakujem aj za modlitbicky za nas snazilky, tiez verim, ze Pan Boh ti to oplati a potesi ta dietatkom 😵 😵 😵

petra273
7. júl 2011

Ahoj holky, chci se zeptat - beru duphík 6 den a už 2 dny mě hrozně bolí prsa. Měli jste to některá?

sarafortuna
7. júl 2011

@petra273 , ahoj... ano aj mna riadne boleli, potvorky jednééé 😀 😀

petra273
7. júl 2011

@sarafortuna no tak to jsem zvědavá, co se mnou udělá clostík 😀

lilik15
7. júl 2011

@petra273 ahoj aj mna boleli ked som brala dupik 🙂 citam ze aj ty beries clostil 🙂 aj ja zacinam tento mesiac 🙂

petra273
8. júl 2011

@lilik15 začínám, tenhle cyklus poprvé. Tak snad nám pomůže, četla jsem tu hodně pozitivních reakcí. Já nemám levý vejcovod, po mimoděložním, snad se zadaří.

lilik15
8. júl 2011

@petra273 aj ja zacinam tento cyklus prvi krat tak som plna ocakavania 🙂 prajem ti aby sa vam zadarilo hned na prvy sup 🙂

petra273
8. júl 2011

@lilik15 a od kdy to máš začít užívat? mě řekl, že od 2 DC. My teď malujem, a večer pokaždý odpadnem, tak snad si do příští ovulky odpočinem 😀 JJ, to bych přála každý, ale věřím, že se dočkáme 😵 Taky přeju hodně štěstí. Zajímalo by mě, jestli budeš mít nějaké vedlejší účinky, napiš 😉

lilik15
8. júl 2011

@petra273 no mne kazal ze od 5dc do 9dc uzivat a potom snazilkovat obden az do 21dc a potom len cakat ..tak ho tento cyklus posluchnem 🙂)a uz si mala tento cyklus ovulku po tom clostile?ci este len cakas?
a dal ti nieco este k tomu clostilu?nejake lieky lebo ja uzivam len clostil a voitaminky 🙂
jasne dam vediet ako posobi 🙂

petra273
8. júl 2011

@lilik15 pokud to dostanu 😀 tak budu užívat od tohoto cyklu poprvé, ted jsem právě začala s duphíkem. To je teda věda, mám úplnej rozpis co kdy užívat...Já si měřím BT už docela dlouho a ovulku mám celkem pravidelně, takže clostík mi dal jen na zvýšení tvorby vajíček 😀 jinak mi říkal, ať se vykašku na měření BT, čaje atd. prý stačí babycalibrum a hodně se snažit 😀 tak ho poslechnem

denda29
8. júl 2011

@lilik15 inak aj na mna kukali co to vlastne chcem aj my povedali ze nemaju az ked zrazu predsa len nasli ..takze aj ja mam nahodou 🙂

a inak ako???

lilik15
8. júl 2011

@denda29 no hlavne ze nasli 🙂) mne ani nehladali rovno povedali ze nie no ochota sama :(
dnes som zacala uzivat clostil a uz mi aj mrska konci uz len tak spinim 🙂 inak nevies do kolkych dni by mala prist ovulka po tom clostile?

lilik15
8. júl 2011

@petra273 tak super budem drzat prsteky nech to vide 🙂

denda29
8. júl 2011

@lilik15 no aj ja berem druhy den uz soju a tiez len spinym.. neviem moja kedy ma prist ovu..asi budes musiet robit kazdy den nie?

zuzanakarolinka
8. júl 2011

ahojte, pripájam sa k Vám do debaty, dnes som bola u svojho dr. a nasadil mi duphaston, pretože moje cykly sú také nepravidelné že až, jeden 50, durhý 35, 25 a potom 48 a takého numerá, tak uvidíme, vravel, že nejaké 2 cykly a malo by sa to upraviť, lebo chceme druhé dieťa a akosi sa to nedarí, veď keď cyklus na prd, tak avulka je tým ovplynená a potom nevieme kedy a trafiť sa je dosť namáhavé 😉

enickaa
8. júl 2011

@sarafortuna už to mám potvrdene bola som u svojho doktora....povedal ze zatial ma síce len 14mm ale je tam...:D tak som štastna , dufam , ze to víde....

lilik15
9. júl 2011

@denda29 no mojko za chvilku budeme snazilkovat obe uz sa tesim 🙂)

denda29
9. júl 2011

@lilik15 no len aby ten moj drahy bol akurat doma..lebo ak nie znova som zbytocne vsetko brala 😠

lilik15
9. júl 2011

@denda29 on chodi na tyzdnovky alebo kdesi prec pracovat?

denda29
9. júl 2011

@lilik15 ako kedy mu tu vyjde. niekedy je doma cely tyzden a niekedy chodi prec na tyzden..a teraz to presne tak vyjde ze keby mal chodit domov kazdy den cez ovu tak pradepodobne mu vyjde zase tyzdnovka sakra. tak dufam ze ovu dorazi buducu sobotu a stihneme to 😒

lilik15
10. júl 2011

@denda29 juuj tak to mate dost tazke ale budem drzat prsteky aby bol doma ked bude treba 🙂