Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

katarina104
9. nov 2011

@lucianak no len nie diablovi 😉 😀

katarina104
9. nov 2011

@matula028 ovulka môže byť aj skôr, ale najprv sa ti musí začať meniť hlien, ak je ešte biely a hustý tak ovu nebude 😉 môže byť, že si bola hore, tak preto 😉

katarina104
9. nov 2011

@zuziklc29 ak máš štítku ok, tak skús toto, pije sa to ako nápoj
http://www.mojalekaren.sk/asp-soja-estrogen-350g/

matula028
9. nov 2011

@katarina104 no počkame do zajtra na teplotku a hlien...inač potom ked sa začneme tulit s mm ako spoznam na druhy den hlien ......?

katarina104
9. nov 2011

@matula028 teraz bez tulenia, styk bude obdeň a hlien budeš sledovať poobede, ak styk bude deň predtým večer 😉 hlienik by sa mal meniť každú chvíľu

matula028
9. nov 2011

@katarina104 O.K ja len pre istotu.. 🙂 😉 aby som potom vedela .Takže čakame na ten spravny hlien.......a potom šup nato 🙂

katarina104
9. nov 2011

pa kočky ja už idem papa 🙂

zuziklc29
9. nov 2011

@katarina104 stitna je v pohode . . . . .

zuzananina
9. nov 2011

@katarina104 tak hadam aj pomože,ale asi len veriť si musím....

silvijaa
9. nov 2011

ahojte.ani neviem ako zacat......som 33 den cyklu.mrcha nikde, urobila som si testik.....cela som sa klepala, ani som na neho nepozerala......akokeby som sa hnevala.......a co to tam sa zjavilo? dve ciarocky.......ja tomu stale nemozem uverit.......clostik nam konecne zabral..... 🙂

ktore
9. nov 2011

@katarina104 ahojko.no teplota je 36.4 takze nic moc.kupila som ovu test.robila som ho teraz je tam len slaby dušik.tak neviem na teste je pisane ze to je negativny vysledok.neviem ci mne vlastne aj teplota a ovu test ukaze ked nemam v poriadku ten hormon.

ktore
9. nov 2011

baby poradte mi.robila som test na ovu.je tam slaba ciarka na testovaco mieste.je to negat.ktora ma z vas problem z nizkou hladinou LH ?ukaze vam teplota alebo test ovulaciu?lebo podla bolesti uz ovu mala byt aj podla vypoctu vcera dnes.hlien nemam.pichanie vo vajecniku boli predvcerom adnes v noci intenzivne.co mam robit?mam este jedan test.ak je robeny v uplne neplodnom obdobi tak sa tiez ukaze slaby duch?

ktore
9. nov 2011

@nativanativa ahojcek.som zufala

katarina104
9. nov 2011

@silvijaa no super, blahoželám, nech sa to udrží 🙂

lucinocka
9. nov 2011

@lucianak ahoj, ja mam tiez mutaciu trombofilie a deficit proteinu S.. prve tehu ma doslovne ,, odsrali" kedze mi dali injekcie v 9 tt az..tak som v 12 potratila.. potom ma konecne poslali na vysetrenie na hemato, a ta povedala hned ako zistim, ze som tehu zacat pichat.. az do konca tehu.. nepichat, len ak by bolo krvacanie.. ja som mala po potrate vysledky dobre, taze som nemsuela ziadne lieky ani injekcie.. ty kludne plynulo prejdi na injekcie, oni ti nic zle nespravia...ako mi vysvetlovala hemato..v maternici su malinke zilky a tym, ze mne dali neskoro injekcie doslo k trombozam tych malych ziliek, nedostavali sa k babu ziadne vyzivy a proste sa vysusilo a zmizlo..

annavi
9. nov 2011

@katarina104 moja chcem sa spytat...dnes som 4 DPO http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
a mam take "mierne" bolesti v podbrušku..take tlaky akokeby mrcha isla... 😖 😖 v prípade ak by to vyslo mozem si dat magnezium??sumive??myslis ze to zaberie a "ak by" tak neubliži??? neviem preco uz teraz mam take pocity..jaaaj.. 😒

katarina104
9. nov 2011

@annavi ty si to mal aj predtým, no daj si to magne kľudne môžeš 😉

annavi
9. nov 2011

@katarina104 ano mala....hmm..neviem preco..ved som este len 4 DPO....rada by som vedela co sa to tam dole deje... 😝

nativanativa
9. nov 2011

@ktore co sa deje ??

zuziklc29
9. nov 2011

@katarina104 a Katus ty sa comu venujes? ak to nie je tajne . .nemala by som vyskusat tu kyselinu listovu ci ako to je

matula028
10. nov 2011

@katarina104 tak ja klesamhttp://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... a hlien rano lepkavy biely ....

katarina104
10. nov 2011

@zuziklc29 ahoj, môžeš si kúpiť aj befoli, tam je kyselina listová a veľa bečiek potrebných cyklu, a doplniť magneziom 😉 no je to tajné, teraz radím prirodzenému plánovaniu rodičovstva 😉
@matula028 dobre, že klesáš, už by sa hlien mohol meniť, čakáme 🙂

katarina104
10. nov 2011

@annavi ahoj, krásny vzostup 🙂 🙂 🙂 bruško ako?

annavi
10. nov 2011

@katarina104 ahoj moja....no ano kraaasny..brusko uz okaaa... 😉 trosku citim "spodok" ale uz tie mrchovske pocity nemam... 😉 😉 uvidime aka bude teplotka dalsie dni... 🙂 a ty ako moja???zle ti nebyva?? 😝

matula028
10. nov 2011

@katarina104 hlien sa može zmenit aj behom dna?..... uvidime aky bude poobede..... 🙂

katarina104
10. nov 2011

@annavi teším sa 🙂 nie je to už také aké bolo, ide to k lepšiemu 🙂
@matula028 áno môže, ak je pokles, znamená to,že sa zvýšil estrogén a krčok naň reaguje a tvorí ten správny hlien,to na vysvetlenie 🙂

annavi
10. nov 2011

@katarina104 moja a tie pocity som preco take mala??mrchovske??vcera mi prislo aj zle od zaludka...ale tak inak zle... 😨 viem ze je skoro...moze to byt aj tym clostilom a pregnylom???alebo nejaka cysta ci zapal... 🙄 hm???

katarina104
10. nov 2011

@annavi môže to byť p.m.s. syndróm, máš to často, nerobí ti dobre asi progesterón, maternica je väčšia a tlačí je to ok, ak to bude daj si to magne 😉

annavi
10. nov 2011

@katarina104 dobre moja...a je to normalne???ci sa to ma nejako "liecit"?