DUPHASTON na zmiernenie PMS

lady911
22. apr 2020

Ahojte.
Nebudem rozpisovať, aké mám stavy pred MS. Mam sto chutí vyskočiť z koze. A mam nervy aj sama zo seba. Už som to musela začať riešiť, lebo mam aj dve malé deti. Ročnú ešte kojím. A akože tieto stavy boli, teda sú až hrôza.
Gyn mi predpisal na 10 dní duphaston, a brat na 14 den cyklu.
Ja som zvedavá. Ci zabiere. Inak potom si dám antiku. Brali ste ho niekto tak ako mne dal Dr? Zabralo?

eliska13
22. apr 2020

Ja počkám kým začne gyn ordinovať a idem tiež niečo poriešiť😊aj Tí robil hormonalny profil?Vždy som bola nervózna, brucho nadute, ale posledné mesiace je to katastrofa už normálne si myslím, že pôjdem do menopauzy, ale zase menzes úplne presne.Nevedela som, že aj Duphaston sa môže hrať ja som už nad ATK rozmýšľala.

eliska13
22. apr 2020

@lady911 mne je vlastne zle od ovulácie a posledné pred pred menzesom úplne šialená únava deň predtým, slzy na krajíčku či strašná zlosť😦 akonáhle dostanem menzes všetko v poriadku žiadne bolesti, nálady...

lady911
autor
22. apr 2020

@eliska13 nie. Nerobil mi nič. Ja som ňu len dnes písala mail, aký mám problém. Ze mi nasadí bud duphaston alebo antiku. Duphaston poznám. Brala som. Ho pri oboch tehu. Tak skúsim to. A potom. Možno antiku. Ak to nezaberie.

zobaka
28. aug 2022

@lady911 ahoj ak tu este chodis, zabral Duphaston na PMS?