Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dutiny - problém s vybočenou nosnou prepážkou

jarkakkkkkk00
29. jan 2021

Ahojte máte niektora problém z vybočenou nosnou prepážkou ? V tomto období ked je zima ma často bolia dutiny , tlak v okolí nosa ,čela celková bolesť hlavy a po ut ako keby sa mi točilo v hlave. Mávate to niektorá?

gaaaa
29. jan 2021

@jarkakkkkkk00 Ja to mám práve už mesiac.Mala som covid myslela som si,že to bude tým.Dr.mi dala aj atb a neprešlo.Dnes som volala na orl v pondelok idem tak som zvedavá.

jarkakkkkkk00
autor
29. jan 2021

@gaaaa ahoj a ako sa ti to prejavuje bi ta hlava aj ? Aj sa ti toči?

surama
29. jan 2021

@jarkakkkkkk00 Ahoj, ja som bola kvoli tomu operovana a uz je to OK. Ja som uz takmer vobec nevedela dychat, vkuse som si iba sprej davala, aby mi trosku uvolnilo. Nakoniec sme zmenila krcnu a ona mi hned povedala, ze mam vybocenu prepazku a ze sa to da iba operacne riesit. Bola som na jednodnovej chirurgii v Humennom a som uplne spokojna. Uplne mi to zmenilo zivot. Odvtedy som vlastne ani nebola chora (klop, klop) a to uz preslo 5 rokov 🙂

kacena4
30. jan 2021

vybocenu nosovu prepazku ma vela ludi casto aj vrodenu, dutiny su ine, to treba riesit s lekarom mozno treba poslat na rtg aby ich skontrolovali popr zistili ci tam nie je zapal a nasadili atb na preliecenie zo zapalu dutin su bolesti hlavy

evora
30. jan 2021

Ja to mam zoperovane. Bezne som mala angínu 3 krat ročne, nádcha mi trvala mesiac... MUDr.Czendes z Levíc ma pozrel, hneď povedal ze mam krízu prepážku, plus chronickú nádchu kvoli zuzenym dutinam. Operácia v pohodke, pooiperačná bolesť najhoršia aku som kedy zažila ale stalo to za to. Dva roky som nádchu nemala, angínu tiez. Neverila som, ze môžem žiť takto plnohodnotne a hlavne ze takáto vec moze mat taky veľký suvis s mojimi chorobami

Tu začni písať odpoveď...

Odošli