Dva mesiace od ukončenia dojčenia bolesti v prsníku

dari226
24. mar 2009

Uz cely dne pocitujem bolest take pychanie az tazobu ani sa necitim dobre
uz pred dvoma mesiacmi som prestala kojit neviem ci som to robila spravne uz len 2x denne som kojila potom som ochorela a prestala co sa dalo som si este odpumpovala sem tam mi este isli nejake kvapky ale uz v poslednom case nie a trocha ma zacal bolet jeden prsnik a dnes je to horsie co s tym z coho to moze byt?mala by som skusit masirovat a pumpovat co ak je tam nieco este alebo??dakujem za kazdu radu 😔

annag
24. mar 2009

dari, a koľko malo bábo keď si odstavila? Kedy si naposledy odsávala? Menses nemáš? Niekedy mliečko ustupuje pomaly, aj niekoľko mesiacov, no nemalo by sa stať, že po dlhšom období kľudu sa zrazu ozve.

Nepumpuj, nemasíruj, daj si kapustný list, octan, vínny obklad ... na celú noc, daj si Ibuprofen . Cítiš aj hrču?

dari226
autor
25. mar 2009

takmer 10 mesiacou som kojila a tak do tyzdna som troska odsala a teraz je to uz dva mesiace co som nic nerobila
hrcku nemam ziadnu
a menzes mi odisiel pred 4 dnami cize ani to

annag
25. mar 2009

dari, odporúčam Ti navštíviť gynekológa, už by Ťa takto bolieť nemal, zvlášť, ak je to len jeden prsník. Možno bude treba ultrazvuk aby sa prsník skontroloval, možno je to len hormonálny výkyv... držím palce 🙂

dari226
autor
30. mar 2009

skusila som to liekmy asi 3x som si dala a lezala bolest ustupila ale stale ju viac menej pocitujem a teraz uz aj trocha aj v druhom take ako keby svalovka ja neviem
chcela som si urobit termin u gyn ale ma dovolenku a ze v surnich pripadoch do nemocnice na gyn ambulanciu ale to je dalekooo ☹

momkomonika
3. jan 2020

@dari226 ahoj mám podobný problém... ako si to vyriešila? Dakujem

dari226
autor
3. jan 2020

@momkomonika ahoj.po case sa to upravilo bola som na ultrazvuku ten bol vtedy ok.to vsetko tie hormony potrebuju cas a aj stres moze sposobit tie bolesti.mas vela stresu?

momkomonika
5. jan 2020

@dari226 ahoj, stresu mám veľa len z toho že ten prsník cítim, taká župa bolesť... pôjdem na sono... ja som bola v lete už na sono, mám tam takú malú uzlinku tak zavolám Dr a pôjdem si to dať skontrolovať asi... ale na pohmat je rovnako veľká a aj na rovnakom mieste a iné ďalšie hračky som si nenašla... sibne mi asi z toho... 🤦‍♀️😕

dari226
autor
6. jan 2020

@momkomonika kontrola bude lepsia aspon na ukludnenie...a zo stresu tie bolesti mozu byt tiez...skus pravidelne Magnezium