Dvojdňová menštruácia

dajana40
7. dec 2016

Ahojte, vždy mám normálny menzes, akurád v pondelok ráno som dostala menštruáciu, mala som ju normálnu, aj dnes akurád som si všimla že od takej cca 15-tej hodiny nič, mám pocit ako keby mi menzes skončil. Mám už len také tmavé špinenie. čo to znamená? beriem momentálne lieky na chrbticu. Tehotná byť nemožem. Budem mat ďalší menzes až o mesiac? máte stým skúsenosti?

gaaaa
7. dec 2016

@dajana40 Ahoj.Ja som mala minulý mesiac to isté.Teraz mám dostať budúci týždeň tak som zvedavá co to bude.

dajana40
autor
7. dec 2016

ja tomu nechápem, a nechcem utekať hneď k doktorovi

gaaaa
7. dec 2016

@dajana40 Aj mne sa to stalo prvý krát.Ja viem,že mám cystu na vajecniku už 3 roky.V januári idem k dr.tak zatiaľ hádam vydržím.

dajana40
autor
7. dec 2016

aha tak neviem, že čo somnou:/ či to je vplyvom liekov..či?

tanajaka
7. dec 2016

@dajana40 a odkedy tie lieky berieš? Alebo nezmenili ti dávkovanie? Ak si ich brala predtým a nestalo sa ti to tak by to nemalo byť z liekov. Ak si ich začala brať tak to môže byť z toho ak sa ti to bude stávať aj naďalej alebo bideš mať iné problémy mala by si potom zájsť k lekárovi 😉 držím palce nech je všetko v poriadku 🙂

dajana40
autor
7. dec 2016

lieky beriem od 15.11 vtedy som mala už po menštruácii a áno mala som vyššiu dávku. teraz mám menšiu a zrazu toto tak snad ma menstruacia neprekvapi o tyzden alebo tak nejak podobne a dakujem

tanajaka
7. dec 2016

@dajana40 no vidíš asi to je z toho nestresuj všetko bude dobré uvidíš prípade zájdi ku lekárovi a neni začo 🙂.

sazumak
8. dec 2016

Ja mávam tiež menzes 2 dni, aj to slabý...akurát mi gynekologička urobila všetky možné vyšetrenia, zobrala krv na hormóny a všetko je v úplnom poriadku. Tak to beriem ako výhodu, vždy lepšie ako mať týždeň a ako mi povedala sestrička...aspoň ušetrím na vložkách 🙂

dajana40
autor
8. dec 2016

sazumak, no hej, to ušetríme :D

timea7
8. dec 2016

@dajana40 moze to byt z tych liekov, mne jedny kedysi sposobili taky bordel, ze som sa z neho dostala az po trojmesacnom brani hormonalnej antikoncepcie.

sazumak
8. dec 2016

@dajana40 A ináč, aj ja užívam dlhodobo lieky, takže môže to byť aj z toho...

dajana40
autor
8. dec 2016

aha tak dobre to tiež sú tí doktori banda jedna