Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Elektro antiperspirant proti poteniu

lia09
7. nov 2012

ahojte,kupila som si tuto iontoforezu na doma lebo mam s nou skusenosti.Kedysi som chodila k doktorke na to kvoli poteniu a dost to pomohlo,ale je to kura na dlho tak som si to kupila.No ked som to prvykrat pouzila,bol to taky mierny elektro sok a odvtedy sa to bojim vyskusat.Tak to skusil priatel a vraj to nie je moc prijemne.Nebolo to lacne a teraz mi to tu stoji,lebo som pokakana 😅. No neviem ci sa najde este niekto,kto ho doma ma,ak ano sem so skusenostami 😀

ivko_doo
26. dec 2012

Ahooj 🙂 tiez ho mam doma a doost mi pomaha, ale ziadne soky teda nedostavam 😀 skus tym kolieskom otacat pomalsie 😉 Akoze neprijemne je ked sa ta sila zdviha prilis rychlo.

tiaali
31. mar 2013

ahojte, nemá niekto náhodou nové skúsenosti s týmto electro-antiperspirantom? veľmi nad ním uvažujem, keďže trpím silným potením v podpazuší a naozaj nič nepomáha (Driclor, Excipial Deoforte, šalvia... nič), ale stále sa neviem rozhodnúť. predsa len 420€ nie je len tak na vyhodenie, že jo.

leia55
14. apr 2013

Ahoj, ja ho používam na podpazušie a je to zázrak! Konečne si môžem obliecť čo len chcem, nemám prepotené blúzky a tie nevkusné fľaky pod pazuchami... Dopriala som si ho minulé Vianoce aj s komfortnými adaptérmi na podpazušie a som veľmi rada, vďaka electro antiperspirantu môžem žiť kvalitnejší život, takže určite ti odporúčam do toho ísť 😉

lia09
autor
14. sep 2013

@tiaali tak ako kupila si si ten pristroj?

petikmir
2. dec 2013

@lia09 prosim ta k akej lekarke si chodila na tuto iontoforezu? ide mi o odbornika, kt. sa tomu venuje. chcela by som to vyskusat ci mi to zaberie, lebo vyhodit tolko penazi je strasne vela :(...a v oktobri s abudem vydavat a tak rada by som mala suche dlane :( prosim babky pomozte kde sa mozem obratit aspon na sedenia

lia09
autor
2. dec 2013

@petikmir fu to bolo velmi davno a bolo to v nitre ale absolutne netusim ako sa vola a uz ani neviem presne kde to bolo kedze nie som z nitry,len som tam cestovala.Odkial si?

petikmir
2. dec 2013

@lia09 ja som z vychodu, okolie sabinova a jednoducho chcem nejak to skusit ci to bude dobre alebo nie...proste studujem este a tolko dat penazi za pristroj sa mi zda dost vela :(

lia09
autor
3. dec 2013

@petikmir jaj skoda ze si z vychodu,ja chcem ten moj predat.Keby si bola odtialto,mohla by si si ho aj vyskusat.A co sa ti potia len ruky?

petikmir
5. dec 2013

no dlane a nohy...a proste bojim sa tej svadby lebo to je tak neprijemna zalezitost...potrebujem sa toho zbavit...a za kolko predavas?

lia09
autor
6. dec 2013

@petikmir ja som ho mala tiez aj kvoli svadbe a vyslo mi to uplne super.Na svadbe som bola cela spotena ako mys,ale dlane som suche a mohla som kludne tancovat s druhymi.A najlepsie bolo,ze ostatni mali tie dlane spotene 😝 .Predavam ho za 300e

petikmir
7. dec 2013

@lia09 ako to vazne tak zabralo? ja mam strasne stresy...potia s ami ruky uz od mala a ja nechcem mat ten strasne hnusny pocit aj na svadbe a kvapkajucu vodu z dlani...este si ho nepredala?

lia09
autor
8. dec 2013

@petikmir ano ked to zaberie,tak na 100%.Teda umna.Ale mozes mi verit,ze mne tiez z dlani aj z noh doslova kvapka.Ale treba ratat s tym,ze to nie je trvale,.Ono ti to pomoze na urcity cas ale po par tyzdnoch sa potenie zacne pomalicky vracat.Vtedy treba proceduru zopakovat.Niekomu potom stacia aj dve procedury a znova ma pokoj na par tyzdnov.A takto stale dokola.Takze bohuzial toto je nevyhoda toho,ze to nie je trvale.Nie este som ho nepredala.Kedy mas svadbu?

petikmir
8. dec 2013

@lia09 svadba je v oktobri buduci rok...a mozem sa spytat preco ho potom predavas? uz s tym nie si spokojna ci?

lia09
autor
8. dec 2013

@petikmir predavam ho z istych zdravotnych dovodov.Mam neake problemy s pokozkou.Ale nie od pristroja.Ale este treba vediet,ze ked sa ti potia aj nohy,a ty napr. chces poriesit len ruky,tak to nepojde.Aspon u mna to tak nefungovalo.Musis si riesit aj nohy aj ruky zaroven

timejjka
31. jan 2014

@petikmir
@petikmir Ahoj...možem sa opytať? kupila si si ten pristroj či ako si dopadla?...:-/...ja to mam od malička potenie ruk a noh a k tomu aby toho nebolo malo aj studene ruky a nohy ci je leto a ci zima! a uz som vselicko mozne vyskusala a pochodila a nic nidky nepomoze! ja uz to nechapem! a teraz som tehu...a babo mam mat v maji takze uz teraz stresujem ze ak budem mat malicke co urobim ked budem musiet prebalovat prezliekat a chytat! ?? ako?? preboha ked sa ho dotknem s tymi mokrymi rukami a k tomu studenymi tak asi odpadne! ☹...a ten pristroj sa mi zda strasne drahy a este k tomu ak nepomoze :-/

amikaa
10. feb 2014

ahoj, prosím ťa kam ku doktorke si s tým chodila ?.. 🙂 pretože pýtala som sa svojej obvodnej a ona nemá ani šajnu takisto kožná.

haluzman
13. mar 2014

ponukam peniaze za prenajom electro antiperspirantu. ponuknite. borishorvath@gmail.com

lubos126
22. júl 2014

Kúpil som si ho asi pred dvoma týždňami, samozrejme tiež som váhal či to nieje marketingové klamstvo. Ale povedal som si kašlať na tie peniaze musím to skúsiť.Ruky aj nohy sa mi dosť veľmi potili. No a teraz to hlavné - stačilo mi 6 terapií, čiže týždeň a prestali sa mi úplne potiť ruky aj nohy, jednoducho paráda. Ruky v suchu, pekne ich podávam komu chcem, bez trápneho stresu a nemám ich už ani také ľadové, ako predtým. Mne nebola terapia vôbec nepríjemná, bez problémov sa to dá vydržať, hlavné je to, čo nastane potom. Uvidíme ešte ked sa potenie vráti ako pôjde udržiavacia fáza.Keď chcete kľude mi napíšte ak by ste sa potrebovali poradit lubosmanin@gmail.com

pato28
30. júl 2014

Ľuďia nekupujte to!!!! ja trpím extremnym potením som si myslel že pomôže a pomohlo mi cca o 50% po skončení liečby sa zasa potím ako somár a to som mal dva individuálne plány!!! Záruka vráteniai peňazí čistý ojeb!!!! Najprv sa nevzťahuje na vrátenie adaptérov napriek tomu že jeden som ani nerozbalil lebo mi bol malý na telo a čo sa týka tej masky na tvár tak to chápem použitú ju asi nevrátim! Ale čo ma maximálne rozúrilo je to že ani ani nevrátia cennu prístroja ale účtujú si poštovné a balné 47 euro!!!!!!! Takže do kopy som prerobil na prístroji 57 euro pretože 10 euro stálo len poštovné!!!! To ešte nepočítam cca 125 euro za dva adaptéry!!!!!! 😠 😠 😠 😠

janette091
5. aug 2014

.

janette091
5. aug 2014

@pato28 Takže absolútne ti nevrátili tie peniaze kolko stálo?? A dokedy si používal?

pato28
5. aug 2014

Vratili mi miesto 520e 472e pretoze tam nauctovali postovne a balne 49e!! Resp tych 472e mi maju este vratit takze ci mi vratia aspon tie budem informovat.Zaujimave je ze po mojej negativnej skusenosti nasledovali hned tri pozitivne komentare aky je pristroj uzastny a podobne dristy.Pristroj som pouzival cca dva mesiace mal som k tomu dva individualne plany ktore mi nezabrali...

blue99
26. feb 2015
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
harybka
24. mar 2015

Ahoj, aj teba trápi nadmerné potenie rúk a nôh a drahý prístroj si nemôžeš dovoliť? Napíš mi a dohodneme sa. Za 4 týždne sa ti zmení život a budeš mať úsmev na tváry. Cena procedúr je 50 eur/mesiac. Ďaľšia terapia 2-viac mesiacov 20 eur. resp. podľa potreby. Ochotne pomôžem iba ľuďom z Nitry a okolia. Viac info v maily. Katarína 🙂

esterrr
28. dec 2015

@petikmir dobry den,nasla som tuto diskusiu a velmi vaham ci kupit pristroj,,,kupili ste si ho nakoniec?zabralo? ci ? ja ho potrebujem pre dceru ma len 9 rokov,ale potenie ruk a noh je hroza,velmi sa tym trapi,,,uz sme presli vsetky mozne vysetrenia a nic jej nenasli,,,vravia,ze uz len operacia pomoze,ale aj to bude "mozno " len na tri roky,,,,,,tak neviem co dalej,, 😖

bonnie29
28. dec 2015

ja som si tiež kúpila iontoforézu na doma, síce inú značku ale lepšiu v tom, že je do elektriny a netreba tam dávať baterky...najprv pomáhala super ale pol roka a potom si na to koža asi zvykla a viac žiadny účinok...a to nehovorím o tej strate času... nakoniec som bola na operácii a je pokoj
ak by mal niekto záujem, moja je na predaj

bonnie29
28. dec 2015

@esterrr prečo by mala iba na tri roky? veď tá operácia je už na stálo...ale asi myslíte inú, pretože sa mi zdá, že tá na ktorej som bola ja sa v takom veku nerobí

esterrr
28. dec 2015

@bonnie29 bolo nam tak povedane,ze to nie je nastalo,a kde vam to robili? my mame ist do Martina za docentom Murgasom

bonnie29
28. dec 2015

@esterrr ja som bola v bratislave

domcik13
2. jan 2016

@bonnie29 ahoj, môžem sa spytať aku značku iontoforezy mas ty?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli