Enterococcus. Zistili ho niektorej?

jaja257
5. dec 2008

Ahojte baby, najde sa tu nejaka, ktorej zistili z vyteru enterokoka?

zuzada29
26. mar 2016

@duska87 ale neboj sa, ked i daju antibiotika tak by sa nemalo nic stat

duska87
26. mar 2016

@zuzada29 no dufam ze sa nic nestsne :(.citala som ze sa antibiotika pychaju aj do zily pri porode.
no uvidime.stale mam z toho zly pocit aj ked mam este 7 tyzdnov do porodu.ale nerozumiem ze mi nic nedala a len kazala lactobacily.

zuzada29
26. mar 2016

@duska87 pri porode mi nic nedali ale pred porodom ked som uz cakala na rozbehnutie kontrakcii mi dali a kedze u mna ako prvorodicky porod trval kratko, len 6 hodin takze tie antibiotika este ucinkovali a rodila som skor priblizne o 2 a pol tyzdna.

lillieen77
20. júl 2016

@gabuchah @duska87 @zuzada Ahojte zienky, mozem sa prosim opytat, ci ste sa toho zbavili a ako? tiez mam s tym problem a ant. mi nezabrali, dakujem

gabuchah
20. júl 2016

@lillieen77 ja som mala tie veľké čipky a tie som poctivo dobrala a zabrali.. Potom o týždeň som rodila.. Malá mala zadnú nádchu po narodení a potom mi povedali ze to je následok toho erectusa

tomasko27
20. júl 2016

@lillieen77 Moja mala stych cipkov ppo narodeni na ritke take pluzgieriky a boli sme na koznom a dr sa ma hned pytala ci som ich v tehotenstve brala a ja ze hej,a ze to ma stoho.Dala masticky a bol pokoj.

gabuchah
20. júl 2016

@tomasko27 ty kokos to fakt? A to mi hovorili že to nebude mať vplyv.. To musí byť riadny sajrajt.. My Sas tou nádchou trápili hodne dlho

duska87
26. júl 2016

mne tie antibiotika nepychli.vravela som ze mam tie bakterie ale...no a malinky sa mi narodil s infekciou a 10 dni sme boli na antibiotikach a infuzke.uz nikdy viac to nechcem zazit.ani na ruky som si ho nemohla vziat prvych par dni

sischa
19. aug 2016

Mne to zistili teraz na začiatku 5. Mesiaca..celkom som z toho nervozna či to nemôže babu uskodit... trosku sondujem skúsenosti mamičiek...hadam to skoro prejde..

monikaslavikova
20. nov 2016

Mne predpisal doktor macmirror 500 na enterococca faecalis. Neviem ci je to dostacujuca liecba, pretoze v laboratoriu zistili ze na to zaberu aminopenicilin, ampicilin a nitrofurantoin. Som z toho bacila velmi slaba, mam aj ine bolesti tela, lakte, zlatu zilu, a malo ma boli pri moceni. Mala som cystu na vajecniku, po duphastone zmizla, ale aj tak sa citim biedne, stale priberam na vahe. Dakujem za odpoved.

martinsimona
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana76
16. mar 2019

@ela222 ahoj, tiez mam tieto problemy po zapale mocovych ciest, raz je dobre a raz horsie, co ti vtedy pomohlo, prosim? zbavila si sa toho enterococca a e.coli?

ela222
18. mar 2019

@zuzana76 ahoj, áno zbavila som sa ho, ale trvalo to niekoľko mesiacov. Pomohli mi bylinkové čaje a výživový doplnok Kapucínka - to je taký kvietok, najsilnejšie prírodné antibiotikum.

sofi_fabova
16. júl 2019

Ahojte , už trištvrte roka má trápi štípanie nepríjemné tam dole , myslela som že je to močová rúra, teraz mi našli tohto enterocca zo steru a aj v moči, ďalší moc sterilný ( čomu vôbec nechápem ) keďže dvakrát ho tam našli. Predpisali mi na to ampicilinove cipky nejaké, ale som len v 9t tehotenstva. Máte s tým niekto skúsenosť v prvom trimestri ? Bojím sa aj infekcie aby neublížila, ale taktiež antibiotík :(

natalo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz