Enterococcus. Zistili ho niektorej?

jaja257
5. dec 2008

Ahojte baby, najde sa tu nejaka, ktorej zistili z vyteru enterokoka?

trgypadl
26. mar 2015

@snehulienka99 fuuuha takto po sebe to je neskutocne vela...
nici sa tym aj orirodzena flora preto citis diskomfort aj v intimnych partiach...nejake probiotika uzivas?

snehulienka99
26. mar 2015

@trgypadl ano samozrejme... ☹ ...

trgypadl
26. mar 2015

@snehulienka99 ako mas tieto tazkosti mavas aj pohl.styk?

snehulienka99
26. mar 2015

@trgypadl nie, ani náhodou..

horseshoe
26. mar 2015

@snehulienka99 s tym nemam skusenost, ale mne sa to vtedy v pohode preliecilo

martinaon
26. mar 2015

@kikuska83_ Ahoj. mne sa to nepodarilo vyliečiť, už som fakt nevedela, že čo si tam mam davat. Stale do mna len tlacil macmiror a antibiotika a nakoniec mi povedal v decembri tusím že som na všetko rezistentna. Tak super aže mi už nevie pomoct.... A ty si teraz ako natom?

martinaon
26. mar 2015

@snehulienka99 Ahoj. mne nato nič nezabralo, stale to isté. napísal mi, že som na všetko už rezistentná a že mi nevie pomoct. tak som isla k homeopatke a skusam sama, co to povie. K doktorovi om zatial na kontrolne testy nesla, lebo musim povedat, ze sa mi to trosku upravilo.... a ked ma to tam dolu strasne svrbelo, ale to bolo este v decembri tak som si tam davala kokosovy olej a potom sa mi ulavilo. takze uz skusam vselico.

kikuska83_
26. mar 2015

@martinaon ahoj no vyliečená nie som, stále sa mi to vracia, teraz sa chystám pre ďalší recept, uvidím, ak sa mi to nezlepší mením doktora..A prosím ťa tá homeopatka čo ti povedala? ja teraz uvažujem, že zájdem nejakej bylinkárke.

marina24
26. mar 2015

na to nič nepomáha,mam ho premnoženého pat rokov,hoci eviem prečo,kedže hygienu mam 101%nú,nevylieči sa to,nejde to vyliečiť,lebo on prebieha z čreva do mechura,tak mi to vysvetlil doktor,resp.do pošvy ..ja ho mám v uro.systéme..nie v pošve...a dostáva sa tam nielens tykom,ale normálne z čreva sám od seba prejde.
nepomože NAN NIČ !!!!! ked raz ma to v povahe,že sa rozmožnuje v tele,tak sa rozmnožuje,ja som na to vybrala XYZ liekov,antibiotik,homeopatik,liečiv neviem čoho,prírodnych ,umelych ,nič ..za celých pat rokov,po atb na chvilocku ,na par dni sa stratí,potom sa objaví znova,naučila som sa už s tým žiť nejako :(ae je to kríž,ked ma stále pali pri močení ..:/
pevne nervy,lebo je to na celýživot,asi

snehulienka99
27. mar 2015

@marina24
@kikuska83_
@martinaon och bože ☹ .. mne to našli v močovej rúre.. minulý rok som potratila, už sme sa chceli začať snažiť znova o bábätko a teraz toto :(, strašne som zúfalá...

snehulienka99
27. mar 2015

@martinaon
@kikuska83_
@marina24 inak som začala brať alicín, výťažok z cesnaku.. ževraj bolo zistené že to pomáha na tieto črevné enterokoky, keď už antibiotiká liečba zlyháva 😒 ... taktiež som sa dočítala, že by na to mala pomáhať šalvia. Takže idem piť 3x denne. Plus ževraj rakytník.. už sa chytám aj slamky. Neviem si predstaviť čo bude, ak to budem liečiť aj rok, čo s bábätkom ☹ ....

marina24
27. mar 2015

@snehulienka99 ano,v močovej rure ho mam aj ja ..
zufalych nas tu je viac,ja ho tiež mam,plus stafylokoka mam,.:( hroza a des...
mne na to nič nepomohla,ja som už aj koloidne striebro brala nič...candistop,vytazky z cesnaku som brala,všetko ...posilnovala som imunitu tabletkami,bylinami,ako som len mohla...a nepomohlo mi to vôbec ...nič mi nepomáha,už styri roky..takže mco by som v to neverila

snehulienka99
27. mar 2015

@marina24 a autovakcína?? nad tým si nerozmýšlala?

marina24
27. mar 2015

@snehulienka99 to o tom nič neviem,ani lekár,nepoklada to evidentne za potrebné,neviem,o takom ničom som nepočula....ťažkopovedať ,ked je to vo mne,ja to mam v črevach,ako každý ,tym padom sa asi ned aytvoriť autovakcina nie ?ved ked už raz je to v tele,tak ako?
ved už som brala miliony pripravkovv ..na imunitu,floru tam,na to,aby sa mi tam neusadzal,už nemam na to silu ...naozaj ..nemam síl ..:´(

martinaon
27. mar 2015

@kikuska83_ ona mi nic take nepovedala, ja som toho mala viacej s cim som tam islaale dala mi nejake tie gulocky, ktore si kazdy mesiac davam rozriedene ale nic ine neberiem . to homeopatia lieci zevraj cele telo, tak postupne. a vlastne mne ani doktor uz nic na poslednej kontrole nedal, ked som rezistentna. tak uz fakt neviem co, tiez som rozmyslala o zmene doktora...

martinaon
27. mar 2015

@marina24 ahoj. Mna to vobec nepali, len niekedy ma tam tam dolu svrbi, ale je to ako ty pises, niekedy viac, inokedy menej.... Hej, aj mne to tak bolo povedane, ze ono to prechadza z criev. A neskusla si ist aj ku gastroonterologovi? ci on to neporiesii. Ja sa najviac bojim , ze ked to neliecim, ze potom ked otehotniem ze mozem preto potratit. Neviem ci to ma nato vplyv....

snehulienka99
27. mar 2015

@martinaon toto idem v najbližšej dobe zisťovať.. ja som potratila minulý rok v septembri. Už sme sa chceli začať znova snažiť a teraz tieto problémy... ☹ ... spýtam sa na to aj urológa aj gynekologičky keď tam pôjdem... Neviem si predstaviť že by som znova potratila, kvôli nejakému enterokoku....

snehulienka99
27. mar 2015

@marina24 Zo vzorky moču sa kultivuje problémová baktéria a vytvorí sa autovakcína.... ale neviem o tom nič bližšie. Len mi to urológ spomínal, nechápala som prečo a už chápem 😒 ....

martinaon
28. mar 2015

@snehulienka99 no vsak to, prosim ta, daj mi vediet, co ti povedia.Ďakujem, zaujimalo by ma to, lebo tiez sa chcem tomu vyhnut....

snehulienka99
28. mar 2015

@martinaon
@marina24 baby chcem sa ešte spýtať, vy máte stále tie problémy, t.j. každý deň niečo pociťujete ? alebo sem tam je to tak, že to necítite, potom to znova príde... ja mám konkrétne enterococus faecalis

snehulienka99
28. mar 2015

@kikuska83_ z akých tabletiek ťa to aspoň na chvílku prechádza prosím???

snehulienka99
28. mar 2015

@martinaon baby styk máte? lebo ja si to ani neviem predstaviť, odkedy mi to začalo.... 😒
@marina24

kikuska83_
28. mar 2015

@snehulienka99 ahoj no ja mávam ťažkosti len pred príchodom menzesu..proti svrbeniu používam masť fungicidin, v utorok som objednaná na gyndu tak uvidím čo nové sa dozviem...

martinaon
28. mar 2015

@snehulienka99 no my mavame, aj ked tak menej, lebo ked ma to tam svrbi, tak to sa neda... a je to aj u nas take horsie, odkedy to mam. Aj partnera na to testoval gynekolog moj a nemal to, ale mal zase nieco ine, tak nato bral atb. Tak ja som sa uz aj bala, ze ked ja som vybrala atb, aby sa na mna zase nieco od neho nenalepilo, take o nicom. ...

martinaon
28. mar 2015

@kikuska83_ Tak to mas asi tak ako ja.... ja to tiez tusim najviac citim pred prichodom menzesu.... uz fakt neviem. mne sa to taha od augusta....

marina24
31. mar 2015

@snehulienka99 no konkrétne mne,to prechádza počas menzesu celkom aj,menej cítim pálenie,a tak,aj ja používam fungicidin aj canesten,proti tomu,aby to nepalilo a tak,a casto sa sprchujem,az moc ..a lactacyd požívam,a tak ..a no tak mávame styk,ale strašeneeeee sporadicky,to sa ani nedá nazvať sexom ,no neviem,ale ked sa trošičku cítim lešie,tak ideme na to,lenže potom sa mi zhroší stav do pár dní,cítim ešte vacsie pálenie a tak,tak preto moc nesexujeme,i ked je to príšerne,:(popravde ..mávame veľmi malo styk,ked som to mala akutne,sme nemali vobec,ale kedže už ani po desiatich druhoc liečiv mi to nepomohlo,som si povedala,možem to ....idem mať sex aj tak,co už ,ved to nemoze tomu uskodiť,jedine tak,že ma to pocas styku pali,ale tak niečo vydržím ..a potom sa to zhorší,ale to zase ustupi samé ..a nie,nie su take dni,kedy to vobec necitim ..ani jeden den neprešiel zatial od leta,aby som necitila palenie a niečo neorijemne v močovych cestach ,najhoršie v zime ...niekedy par hodín nič necítim ..ale toje vynimočne ,podla toho,aj ,ci som v suchu,teple,a tak ,alebo tak,podla okolnosti,alebo kedy som v cykle,a tak...ale každý niečo pocitim ,palenie nejake,strašne ...
strašne palenie,az take stipanie ..:(( je to desivé ,radšej by som bola keby ma svrbelo,lebo to palenie je nenormalne,už myslím,že zblazniem z toho

snehulienka99
1. apr 2015

@marina24 takže akurat idem od urológa, fajnovo som si poplakala... napísal, že rezistencia na lieky, odporučil imunológa ☹ ☹ ... nevedel mi povedať, či to môže spôsobiť potrat, takže idem ďalej zisťovať u gynekologičky ☹ .... som neskutočne zúfalá.. ty si imunológa neskúšala???

snehulienka99
1. apr 2015

@marina24 bábätko máte? alebo sa snažíte?

marina24
1. apr 2015

@snehulienka99 deti neriešim,nemám,no aj ja mám rezistenciu napísanu,heheh ,u teba sa to opakuje u mna :DDDDC to isté,ako vidím,ked nevedia ,čo s nami ,tak nás odporučia k imunologovi a neviem kde,no mám pre teba zlú správičku,zbytočne tam pôjdeš .DDD nič ti nedá,dokonca sa tým ani imunolog nezapodieva takým niečím,to je úplne mimo neho,mi povedala uznávaná imunologička u mna,že ona to nevie riešiť,že maximálne,čo mi dal urolog,je urovaxon,kedže mi ale nepomohol,ako prevencia,že ona mi nemá čo dať :DDDDDDDDDDDD tak som sa už aj zasmiala na tom,čo zabila,a neplač,to ti nepomôže,proste musíme sa s tým naučiť žiť,ja sa postupne zmierujem s tým ,že má pali stále ,čo už spravím?ja som vyskúšala všetko,čo bolo v mojich silách,dokonca k moru som šla dvakrat do mesiaca v lete,vraj to malo pomôcť,vrazila som do toho 2000 euro...a čo z toho ?vrátila som sa a pálilo ma rovnako,aj tam som to mala,a aj potom ,ked som sa sem vrátila,nemáme nádej na vyliečenie,lebo to nejde liečiť,kedže to neni nič zlé,proste to je len baktéria,ktorá je u nás bežne,mne nič takéto nevedia liečiť,ani toho stafylokoka,ani streptokoka,a mam všetko už možné premnožené,ale nič nepomáha :DDDDDD výsledky mm stále rovnaké,či žerem byliny,či lieky,atb,je im to jedno,proste mám imunitu zlú,nič sa s tým nedá robiť,a imunolog,ani alergolog ti nepomôže,to je strataaaaa časuu,totálna ...na mna sa imunologička pozerala ako na debila,ked som tam došla,že ma urolog posiela :D

snehulienka99
2. apr 2015

@martinaon takže u urológa som nezistila nič ohľadne tehotenstva a potratu.. povedal môže byť potrat, ale nemusí, sám nevedel, videla som na ňom 😠 .... idem pátrať po tom u gynekologičky, ale neviem kedy sa tam dostanem 😒