Epilácia laserom

ayamesenpai
15. sep 2014

Ahojte 🙂 chcem sa spýtať akú máte skúsenosť s laserom. ? Chcela by som naň ísť lebo som moc ehm... zarastená od krku dole všade ☹ a som s toho mimo nemôžem nosiť ani v lete kraťasy nanajvýš tak 1 deň keď sa oholím viac než 1 deň mi to nevydrží ☹ používam žiletku lebo tie krémy mi nezaberajú mám to aj na chrbáte skoro ako môj ocino typujem že to mám po ňom lebo mamina nič 😒 Chodila som istý čas aj na depiláciu ku kozmetičke ale posledných pár krát čo som tam bola tak sa mi zapálili korienky a mala som to také červené a naposledy aj akoby od popáleniny taký fľak. ☹ Mne na to už nič nepomáha bola som aj u endokrinológičky ale nič ☹ Je to len kozmetický problém tak som maminu poprosila nech mi na 18-ku dá ten laser nech naň idem povedala ok po dlhom presviedčaní v decembri mi bude 18 a viem že treba ísť aj na nejaké prednostné vyšetrenie a môžem naň ísť aj keď ešte 18 nemám alebo až po 18-ke ? A ako to prebieha vy ktoré ste tam už boli ? A aký musí byť odstup medzi jednotlivými časťami tela po akom čase sa dá isť znovu ? 😕 A ešte taká otázočka na záver môžem tam ísť aj keď mám epilepsiu. Ak nie tak ma ...? ale mám len to najmenšie štádium a už skoro 2 roky som nemala záchvat 😀 😅 môj záchvat bol taký cca 2-3 sekundy. Liečim sa od 12 na ňu. Aj EEG aj MRI bývajú v pohode. + Zabralo vám to ten laser ? 😉 😎
dúfam že tu budú odpovede v pohode normálne a nie ako na iných fórach keď na to odpovedali ľudia v mojom veku. ĎAKUJEM BABY ZA ODPOVEDE. Dúfam že ich tu bude čo najviac 😉 🙂 A môže to mať aj nejaké vedľajšie účinky niečo zlé ? 😲

liz_lemon
15. sep 2014

@ayamesenpai ak mas hormony OK, tak laser by ti mohol pomoct, ale treba mat cierne chlpy a co najbledsiu pokozku
priprav sa na to, ze je to velmi drahe, a trva to dlho a tiez to aj boli , medzi jednotlivymi osetreniami, musi byt tusim 6 tyzdnov, alebo aj dlhsie (ak ti chlpy nedorastu, tak sa neoplati chodit)
hlavne si daj pozor, aby si nesla na IPL, lebo to nie je laser, to je pulzne svetlo, a to nezabera az tak ako laser
s tou epilepsiou neviem, najlepsie sa spytat rovno v salone
a rataj s tym, ze nic nie je navzdy, a po case sa ti to moze vratit, resp. ked budes tehotna, sa to moze zhorsit

ayamesenpai
autor
15. sep 2014

@liz_lemon aha ďakujem pekne 🙂 Chĺpky mám čierne a pokožku ako stena bielu 😀 Takže sa tie chĺpky zase vrátia ? Aj v takom množstve ? ako teraz 😲 No je mi 17 takže dieťa rozhodne naplánujem v najbližších rokoch keďže chcem ísť aj na vysokú 🙂

zuzkamacken
15. sep 2014

ja mam tmave chlpky.. pokozka je hneda ked je opalena, inak normal.. bola som na epi pod pazuchami, vydrzalo mi to par mesiacov???

ayamesenpai
autor
15. sep 2014

@zuzkamacken a mala si to potom v takom množstve alebo menej a svetlejšie chĺpky ?

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkamacken
15. sep 2014

@ayamesenpai no najprv sa zdalo ze chlpkov o takých 80% menej.. ale uz ich mam presne take ake boli.. o nicom. uz by som do toho nesla.. este to aj bolelo ..

liz_lemon
15. sep 2014

@ayamesenpai je to velmi individualne, a zalezi aj na casti tela, zo zaciatku to treba zopakovat tak 4-6x, a neskor ti mozno bude stacit raz za rok