Escapelle a kŕče

lejica99
21. okt 2018

Ahoj, cca pred 14 dnami sa nam s mm stala "nehoda" a po 19 hodinach som uzila escapelle. Asi tyzden po uziti tabletky som zacala pocitovat napatie v prsnikoch a krce v bruchu, obcas su silnejsie a pretrvavaju...Vcera som si robila tehu test a bol negativny. Maju tie krce suvis s menstruaciou ktoru by som mala dostat o 3 dni alebo je to nieco ine... Prosim ak ma niekto podobnu skusenost, poradte mi lebo uz som z toho na nervy...

denisa098
21. okt 2018

@lejica99 chod k doktorke, týždeň dva po nehode, môže byt aj uhniezďovanie,je to také pichanie, mna až stoplo v praci občas, ak aj nie možno môže byť aj mimomaternicove, či to môže byť ms ti tiež povie doktor, ten ta vyšetrí dokonca aj počas krvácania.

matqa411211
21. okt 2018

Ak to mas takto pred ms stale tak to bude najskor tym. Ja by som pockala do ms ak by neprisla test ak by bol negat bude to tou tabletkou.

matqa411211
21. okt 2018

Ale nemyslim si ze to je tabletkou...krce by si mala ovela skor...mozno uz par hodin po jej uziti co som citala par akusenosti a nie az o 2 tyzdne..

sims4
22. okt 2018

Osobne si myslím, že to bude práve tou tabletkou. Pokiaľ sa dobre pamätám, tak do 10 dní by ti približne mal prísť menzes, no nie zakaždým to je tak. Keď som ju raz užila ja , kŕče som mala približne po týždni

lejica99
autor
23. okt 2018

@sims4 tak uz je to jasne...tie krce boli z ms ktora nakoniec prisla o 2 dni skor asi zo stresu... Je potrebne si este urobit tehu test ked skonci ms alebo to mam brat ako hotovu vec?