Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Existuje online gynekológ?

maciatko30
22. dec 2013

Ahojte
neviete mi poradiť či neexistuje online gynekológ poradňa za všetky informácie ďakujem 🙂
Dobrý gynekológ je vzácny ako diamant v mori ☹

dana159
20. máj 2015

ja len tak mislela som si ze tu najdem odpoved a mislis si ze to vafi

dominikatomko
25. máj 2015

ahojte chcela by som mensiu radu.bolmi zisteny HPV virus tri mesiace mi meska menzes mavam hnedy vytok a bolesti prsnikov a podbruska..menila som gynekologa nakolko ten ktory mi zistil virusmaneliecil a teraz cakamna vysetrenie u noveho gynekologa len mam strach ci to vsetko moze byt s toho HPV virusu alebo mozem byt tehotna

margotka999
17. dec 2015

dobrý den chcem sa opýtat par vec. mam 28r plánujem s priateľom bábätko

menštruáciu mam dostat 25.12. ide o to ze uz si nedavame pozor cca2

týždne cize vzdy sa urobi do mna. a citim sa cudne byva mi zle mam ružovkastý vytok take špinenie lekar povedal ze je to kratky cas na to aby videl ci som tehotna. mozem byt ale to je kratka doba aby to vedel zistit s 100% istotou. chcela by som vedieť ci sa to da zisit az po vynechaní menštruácie alebo aj skor vraj az po 10dni ked mi neprídu je to pravda ? keďže tehotenské testy nie su spoľahlivé.. vdaka za odpoved

margarita
17. dec 2015

lekar ma pravdu, ine ako cakat kym bude meskat menzes sa skutocne robit neda...potom uz iba vestica s kristalovou gulou 😉
podla mna su testy spolahlive, ale treba pockat min. tak 2 az 3 dni meskania menzesu, vtedy uz ukaze dve ciarky ak si tehu.

maria612
21. mar 2016

Prosím Vás chcela by som sa opýtať. Mám 15 rokov, menštruáciu ešte nemám. No zato mám tam dole veľa krvy. Mama mi povedala že to môže byť aj prechladením,no nemyslím si kedže prechladila som sa až po tom.Teoreticky by to mohla byť aj začínajúca menštruácia lenže nemyslím si že sa človek môže špiniť 2 a pol týždna :(. Spýtam sa, môže to byť aj masturbáciou ? Ak áno ako vyriešit tento problém trvá to 3 týždne ale nepravidelne. 4 dni len trocha krvy potom zas 3 dni velmi vela krvy a dokonca to mám až v takých zrazeninách a takto sa to opakuje približne. Chcela by som vediet či je to naozaj menštruácia alebo je to spôsobené masturbáciou alebo fakt tým prechladnutím ?! Za odpoved dakujem 🙂

yollanda
21. mar 2016

@maria612 k dr. !!! Moze to byt aj rakovina. Tu ta tazko niekto vysetri

janasihotska
22. jún 2017

Dobrý deň potrebovala by som radu skúsenosti s telieskom Dana? V októbri mám ísť vyberať a potrebovala by som vedieť či má rovnaký účinok ako som mala počas rokov zabráneniu tehotenstva dakujrm

dominika789
26. jún 2017

Dobry den mile mamicky mam k vam ootazocku ak to sem nepatri tak sa ospravedlnujem dnes som bola na preventivke u gynekologicky robila mi sono vajecnikov a maternice ukazalo by sa tam aj ze som tehotna ci to sa robi ine sono dakujem pekne

margarita
29. jún 2017

@dominika789
nie, pokial mas len jednu maternicu, tak by urcite bolo vidiet, ze v nej nieco je, takze ak tu doktorka nic nevravela, tehotna nie si,
alebo je moznost, ze si, ale este na uplnom uplnom zaciatku, no aj tak by bola minimalne zhrubnuta sliznica alebo co...

tania8148
16. okt 2017

Dievčatá v piatok sme mali nechránený styk, v nedeľu som mala krvácanie, najprv viac krvi naraz, už len spinim slabunkym ruzovkastym vytokom. Mohlo sa tak rýchlo uhniezdit vajíčko? Keď som bola v strede cyklu? Lekára mám Až v stredu. Poradíte, máte skúsenosť?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli