Extrémne vypadávanie vlasov

brita7777
17. sep 2020

Ahojte, som po 2 porodoch po sebe, od posledneho je to uz 26mesiacov a stale mi velmi padaju vlasy. Samozrejme, ze som skusala vsetko mozne a nepomaha absolutne nic. Neviem ci to je uz vekom (budem mat 40 o dva roky), ale rada by som mala aspon trochu vlasov. Kedze nemam od narodenia hustu hrivu, je to o to horsie. Poradite ?

pribinak
17. sep 2020

Keď ti extrémne padajú vlasy, tak chod doktorke, na kožné, či endokrinológiu

hivanik
17. sep 2020

Ano.... kozne, endokrinologia a ocne

dadamelllie
17. sep 2020

Mne kozna nepomohla🤷‍♀️ Posledne mi odporucila Minorgu sprej. Ale to neriesi pricinu. Raz mi pomohli tabletky Plantur 39, vraj aj sampon do chvalia, on je urceny na vypadavanie kvoli hormonalnym zmenam.
Mne polepsil aj morsky kolagen. Inak som teraz po porode, takze som tam kde som bola..
A precitaj si nieco aj o MSM😊

brita7777
autor
17. sep 2020

a co s koznou ? stitnu zlazu mam ok, bola som anemicka no berem zelezo uz 4mesiace a nic bez zmeny

hivanik
17. sep 2020

@brita7777 ....kozna moze predpisat niejaku vodicku...a ocne preto lebo ked su namahane oci tak mozu padat vlasy

nykkushka
17. sep 2020

Mne na popôrodne padanie vlasov pomohol prírodný mix olejov od českej značky Renovality-Renohair. Do mesiaca mi zarastli vzniknuté plešinky nad čelom, vlasy rastu rýchlejšie, sú hustejšie a kvalitnejšie ☺️

robin30
17. sep 2020

@brita7777 parusan tonikum a sampon ja som teraz tehotna a vlasy mi padali ako dive najprv som akuaila tonikum 3dni po sebe a padali menej tak som kupila aj sampon a asi pri tom oatanem cele tehotenstvo lebo inak by som skoncila plesata ale dam radu.kup cez net je to o polovicu lacnejsie ako v lekarni