Extrémne vypadávanie vlasov

emv
1. jún 2022

Baby prosím poraďte. Takmer tri roky dozadu som porodila, odvtedy mi padajú vlasy... Ale extrémne... Pár krát to bolo kvôli železu, dosadila som ho, bol pokoj- nie úplne, ale možno mesiac padali trochu menej. Už neviem, Čo robiť..
Vyskúšala som zihlavovu vodu, drahé šampóny, nejaké tie vodičky dixi na revitalizáciu aj vypadávanie, kadidlovy olej, zinok, vlasové hnojivo som brala rok a pol .. proste nič, ja budem plešata.. dnes idem zasa na podstrihnutie nech netrpia... Ja už sa bojím ich aj umývať, lebo padajú hrozne. Už som aj drdol prestala nosiť, lebo sa mi až lisahe začali pri spánkoch robiť.
Teraz používam dixi zihlavovy,, asi pol roka ( po všetkých drahých šamponich ) včera som k tomu kúpila aj kondicionér, nech sa ľahšie rozcesavaju, lebo ešte aj pri tom rozcesavani padajú....
Prosím poraďte mi ,, čokoľvek,, vyskúšam 🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭

pribinak
1. jún 2022

@emv vyšetrenie štítnej žľazy?

riskoh
1. jún 2022

Tiez by som najskor patrala po pricine,dala by som spravit krvny rozbor,po porode mi tiez meuveritelne padali,uz som malahole miesta ,nakoniec sa zistila stitna,aj po prekonani covidu mi velmi padali,mne ponohlo-skratit,nestahovat vlasy do vrkocov,vitaminy biotin ,parusan sampon plus tonikum

grace55
1. jún 2022

@emv pomohli mi pantenolove injekcie, pichal mi ich obvodak nejakú dobu, inak nepomáhalo nič.

ildiko36
1. jún 2022

@emv buď stítna žlaza alebo chudokrvnosť, chod na odbery k obvidnemu lekarovi..

missdiva
1. jún 2022

@emv revalid tabletky skus

xenyja
1. jún 2022

Revalid tablety jednoznačne, nedám dopustiť, keď je najhoršie vždy pomôžu 🙂 a to som dvakrát na tom bola fakt zle. Nedávno mi opäť extrémne padali vlasy, kúpila som tablety, síce omylom tie lacnejšie, kde píšu že sú určené na rast vlasov a pomohli aj tie.

leath
6. okt 2022

@emv Dobrý deň..rozmýšľali ste aj nad prírodnou liečbou? Ak by ste mali záujem, napíšte mi.... Z vlastnej skúsenosti viem, že vyskúšanie aj takejto cesty nie je na zahodenie