• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Farbenie padajúcich vlasov

3. júla 2009 
ahojte kočky-viem že tu už podobná téma je,no mňa by zaujímalo,či ste si aj napriek padaniu vlasov,vlasy dali farbiť,poprípade melírovať :wink: a tiež ma zaujíma,či to padanie bolo- vlasy mi padajú stále,alebo vlasy mi padajú od pôrodu :confused:
2. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinkaaa kludne sa mozes nafarbit,padanie nema nic spolocne s farbenim,ak sa to deje od porodu,to su hormony a znovu zacnu padat ked prestanes kojit,oni potom zacnu zase dorastat.
2. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
2. júl 2009 o 22:47 • nikoletak
tinka, mne najviac padali vlasy cca. 4 mesiace po porode, potom sa to ustalilo. S farbenim to ani podla mna nema nic spolocne, ak mas tu potrebu, pokojne si ich nafarbi, ale napr. ked kojis, nemusi ti farba tak dobre chytit...
2. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dost vypadavaju vlasy, vypadavali mi aj pred tehotenstvom, aj v tehu aj po porode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zacala som si ich setrit lebo sa bojim ze mi na hlave nic neostane :unamused:
prestala som si davat trvale farby, snazim sa co najmenej fenovat a pouzivam sampon proti vypadavaniu vlasov kupeny v kadernictve, tiez si davam kazde rano zinok a dost sa to zlepsilo :wink:
mne poradila dokonca kadernicka aby som prestala farbit vlasy ked mi velmi vypadavali tak na tom moze nieco byt :confused:
2. júl 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo skus hennu :slight_smile: Ja sa na to tiez chystam. :wink:
3. júl 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte - no ja mám isto potrebu sa zafarbiť- takže hovoríte,že v poho,ok tak vyskúšam
ja kojiť už nekojím :unamused: my sa presne dva mesiace už nutrilonujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
len som sa bála,že zostanem potom plešatá,keď sa zafarbím :grinning:
3. júl 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj nezostanes plesata, mojej sesterke padali tiez velmi dlho, myslim, ze od porodu tak 9-10 mesiacov.
Vyber si ale pre istotu nejaku setrnejsiu farbu.
3. júl 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne zacali vypadavat po porode a este stale mi vypadavaju.Niekedy je to lepsie,asi je to aj tym obdobim.Ale farbim si nadalej.V lekarni sa daju kupit rozne sampony a vodicky.Mne to pomohlo,ale to sa neda dlhodobo,potom treba prestat a o nejaky cas mozes pouzivat zas tie pripravky.Ale nenapada ma nazov na "f".
3. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok