Fixná náhryzová platnička na zuby

67neries
3. mar 2023

Ahojte, včera mi nasadili fixnú nahryzovu platničku na podnebie + mám strojček už vyše roka. Vraj mi ju dali kvoli tomu aby som si stále neodhryzala zámky. No lenže problém je že s tým veľmi ťažko jem a strašne s tým šušlem. Zvyknem si na to postupne ? Máte niekto nejaké skúsenosti? Ďakujem

9gabi9
3. mar 2023

@67neries
Neviem či je to to čo som mala ja ale je to taký akokeby pevný drôt do oblúka cez celé podnebie prichytený o strojček z ľavého radu zubov po pravý rad? Ak áno, ja som to mala, nepamätám ako dlho, ale časom som si na to zvykla. Neboj, budeš vedieť s tým fungovať

andreagartnerova
3. mar 2023

To je také umelé na podnebie? Ak hej, nemala som to dlho ale bol to des, chodila som do roboty a nemohla som ani rozprávať lebo som suslala a plula. Som povedala, že som ako kocúr Silvester z rozprávky 😂

67neries
autor
3. mar 2023

Vyzerá to nejak takto

67neries
autor
3. mar 2023

@andreagartnerova a to ste si na to nezvykli ani po nejakej dlhšej dobe?

andreagartnerova
3. mar 2023

@67neries zvykla ale mala som problém s tým suslanim. Mňa z toho ak naťahovalo ale prežila som.

mily7
18. jan 2024

@67neries dobrý deň,môžem sa spýtať kde robia strojčeky, ktoré sú pre bežného človeka? Naša sa zmenila na neviditeľný strojček a platničky už nebudú vyrábať. Ďakujem