Fľaky, horúčka, hnačka a zimnica - čo to mohlo byť?

erica1705
21. apr 2021

Dobrý deň ,večer má toto chytilo a urobili sa mi takéto fľaky,no nohy som mala teplé a pod perinou, potom ma začalo triasť a prišli horúčky a následne aj hnačka ,no ale keď som ráno vstala tak už je všetko v poriadku a som zdravá ako ryba .

anjelicek26
21. apr 2021

TAk popisujes vsetky priznaky corony vratane tych flakov.

erica1705
autor
21. apr 2021

@anjelicek26 Dobrý deň , som negatívna

tncka
21. apr 2021

@erica1705 to ze mas negativny test neznamena ze ozaj si 🙂

erica1705
autor
21. apr 2021

@tncka Ale včera som mala toto všetko, vyspala som sa a som fit, nemám už horúčku , hnačku ani zimnicu a fľaky mi zmizli

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erica1705
autor
21. apr 2021

@taskataska čo aha a? 🙂

1medvedik1
21. apr 2021

@erica1705 zavolaj obvodnému radšej. Ťažko povedať, tie fľaky sú zvláštne.

erica1705
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erica1705
autor
21. apr 2021

@1medvedik1 tie fľaky mám možno 2 krát do mesiaca ale ešte sa mi nestalo žeby som dostala z toho horúčky a to ostatné

anjelicek26
21. apr 2021

@erica1705 podla PCR testu negativna? Ci coho? Ak to bol len antigen, tak to nema vypovednu hodnotu.

erica1705
autor
21. apr 2021

@anjelicek26 tak bol to antigen ale keďže nikde nechodím tak to chytiť kde nemám , bolo to pár hodinové mala som to iba večer ,ráno som vstala a je všetko dobre ....čo sa týka fľakov mám to už kus dlhšie možno 1-2 krát do mesiaca ale ešte sa nestalo žeby sa pripojilo k tomu toto ale už je lepšie .

domcci72
21. apr 2021

ak ta testovali antigenom, nemusi byt negativna, tie testy nie su presne

simsalabim
21. apr 2021

@erica1705 moj sused mal AG negativny a PCR pozitivny v ten isty den.
Krasna ukazka toho, na co sa tie miliony tak pekne minaju.

erica1705
autor
21. apr 2021

@simsalabim Žienky ale ja som to mala pár hodín , už mi nič nieje 😄a nenakazila som sa ani keď som bola s totálne infekčnými svokrovcami a v jednej domácnosti samozrejme to bolo mesiac do zadu , prišli sme nato že to môže byť aj alergia na mlieko ,ktoré keď vypijem tak mi je s neho zle , najlepšie mi to už povie lekár ale ďakujem

simsalabim
21. apr 2021

@erica1705 no takto. Z mlieka a alergie nanho mozes mat flaky aj hnacku. Horucku a zimnicu vsak nie.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majamat
21. apr 2021

to je podla mna mramorova koza, byva z nedostatocneho prekrvenia a to z roznych pricin, kludne aj vtedy, ked ti je zima. casto aj pri horuckach.
a co sa tyka infekcie, tazko povedat.

a Ag testy anozaj nei su presne, casto ani priznakovych neodhalia. vraj 30-40% pozitivnych neodhalia. kolko priznakovych to neviem,a le sama ich poznam mozno aj 10, cpo mali covid a priznaky a Ag test negativny.

@erica1705 co sa tyka nakazlivosti, nei sme na tom stale rovnako. pracujem v DD a ked sa u nas objavil covid, 2 dni soms a intenzivne starala o pozitivnu dochodkynu o ktorej sme este vtedy nevedeli. uz bola priznakova. presiel mesiac a ja som bola pozitivna tiez., dovtedy som odolavala.

takze aj ked si sa doteraz nebola pozit, to neznamena, ze teraz byt nemozes.

misulik6
21. apr 2021

Tiež som stále negatívna a príznaky som mala.Nerozumiem tomu.