Fóbia zo zvracania

22. okt 2021

Ahojte ,máte tu niektorá fóbiu zo zvracania?
Ak áno tak ako napríklad znášate,to keď ma vaše dieťa črevnú virózu (zvracia)...?
Mne nerobí problém keď sa syn vyvracia alebo tak ,všetko popracem,ale potom keď si predstavím,že to prejde aj na mňa ,tak si to už len nahováram a potom ma skutočne aj boli to brucho 🤔🤣

aalt
22. okt 2021

U nas to mam na starosti ja, lebo manzelku z toho napina a takmer sa prida ... Naposledy som bol tak ogrcany, ze sa fakt uz viac nedalo. Nebudem popisovat, ale fakt komplet aj vlasy. Mala grcala celu noc a jednu varku neudrzala a to sme vlastne boli skoro celu noc na wecku. Ako co spravim. V tej chvili to vobec tak neberiem a snazim sa hlavne aby bola v pohode mala.

macka909
22. okt 2021

Áno , ja mám tiež fóbiu z vracania a na začiatku tehotenstva keď som zvracala tak som pri tom revala ako malé decko🤣 a nedokážem počuť ani len tie zvuky čo pri tom ostatní vydávajú, tiež si to hneď prenášam na seba a zrazu začne byť zle aj mne , takže ja ti asi neporadim 🤭

20erika07
22. okt 2021

Segra ma, ona nikdy nezvracala radsej naspat prehltala a jej dcérka 6rocna ma tiez, po mamči

vanda323
22. okt 2021

Môj manžel keď vidí ako niekto zvracia je mu zle 😄😄😄

kvetinka1797
22. okt 2021

ja grcam s placom 🙋😂 a ked vidim, alebo pocujem zvracat niekoho druheho tak ma zacne napinat, ze vracam tiez 🙈 aj ked zvracia male dieta ..ale nikdy ma nenapadlo, ze je to fobia

maribell
22. okt 2021

Mne napríklad vracanie cudzieho (detí alebo muža) nevadí.. ja mám fóbiu iba zo svojho vlastného vracania 👀 .. keď mi je brutálne zle tak radšej predychavam (fucim ako lokomotíva) len aby som nevracala..aj ked viem, že keby sa vyvraciam už by mi bolo dávno dobre, tak nie, ani za svet.. snažím sa tomu predísť ako sa dá...a keď už viem že sa tomu nedá zabrániť tak vraciam s plačom ako malé dieťa 😅 .. nenávidím to a nechápem, ako to niekto môže robiť dobrovoľne 😬😬😬

ailiba
22. okt 2021

Áno, aj ja mam.... S manželom sme sa dohodli, že zvratky upratuje on a kakanice ja. Malý už bude mať 2 roky a ešte nevrackal🤭... Ale ja som fakt rada, neznášam to a keď je mne zle, som úplne hotova

feketka
22. okt 2021

Myslela som si, ze som jedina taka divna citlivka, ale hned mi je na svete lahsie 😅 nenavidim vracanie, urobim vsetko preto,len aby som negrcala. radsej nech mi je zle, ale grcat ani za svet, neviem ako to zvladnem ked budem tehotna... a cudzie zvukz pri vracani, tak to je pre mna koniec,nemozem to pocut. A ked niekto v mojom okoli ma crevnu chripku, tak mi je tiez hned zle, lebo psychika....a samozrejme, ze pri vracani placem...to nie je normalne? :D myslela som si,ze to kazdy tak ma :P

autor
23. okt 2021

Som rada ,že v tom nie som sama ,môj syn teraz zvracaal asi 4 krát a už som si to nahovárala,že má virózu a chudák má len reflux 🤣🤣🤣 a už mi je dva dni ťažko na žalúdok haha 😭

desa12
26. okt 2021

Ahojte baby, pridavam sa do skupiny 😀 mne staci, ze vidim niekoho vracat cez okno a uz rozmyslam “ co ak je nejaka crevna chripka vo vzduchu a chyti ma to?” A to som vrala asi 5x za zivot 😀 tiez radsej predycham