Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Fractura trimaleolaris. Ako dlho sa budem liečiť?

kamajka
7. feb 2013

Ahojte maminy, neviem či je to rarita, si tak dolámať nohu ako som si dolámala ja, vnútorná aj vonkajšia zlomenina členka+ odtrhnutie od píšťaly, operovali ma pred necelým týždňom, už si ako tak zvykám, v pondelok idem vyberať stehy... (30 😖 ), no nenašla som nič podrobné o tom na nete..tak píšem sem...
Mal niekto takúto zlomeninu? Mám totiž tri deti a som s nimi sama, tak by som rada vedieť dokedy budem skackať a čo ma čaká potom, počula som že po tom, ako dajú dole ortézu sa človek musí "nanovo učiť chodiť"........ total som nešťastná, ako to budem zvládať, zatiaľ mi prišiel pomôcť ex,ale ten musí v utorok do práce do Bratislavy,to je 400km, takže neviem,čo budem robiť..

Ak môžete poraďte mi niekto,ako ste varili, vysádzali deti na nočník, prípadne ukladali do postieľok, ako ste upratovali, vešali prádlo..ja som neschopná úplne momentálne a bojím sa že sa tak skoro nedám dokopy. ☹

andrejka1974
7. feb 2013

Tak podobnú zlomeninu mala moja mama oba zlomené členky plus vyrobená pata na nohu sa nesmela postaviť tri mesiace ,variť musel otec ona nemohla nič ja som k nej chodila denne pomáhať, skús niekoho poprosiť nech ti pomôže budeš to mať ťažké

kamajka
autor
8. feb 2013

@andrejka1974 ďakujem za odpoveď,no nepotešila si ma ale aspoň viem čo čakať ☹
tiež neviem ani ako budem variť, staršie deti chodia do školy, každé ráno raňajky, desiata, vypraviť do školy, no som avedavá veľmi čo a ako bude. ☹

andrejka1974
8. feb 2013

budu ti musiet pomoct starsie deti , vsak nejako to snad zvladnes

Tu začni písať odpoveď...

Odošli