Funguje depilácia laserom ?

korytnacka7
29. jún 2016

Zienky, opat do plaviek a pravidelny boj s chlpkami. Mate niektora skusenost s laserovou depilaciou, je to trvale, resp.ako dlho to vyrdzi? Kde vsade na tele to robia? Neboli to? Mate dalsie typy, ako sa zbavit chlpkov v okoli plaviek co najdlhsie?? vdaka!

liz_lemon
29. jún 2016

boli to, a nie je to navzdy, je to len na vyrazne dlhsiu dobu
ale treba to opakovat, stoji to dost vela
ideal, ak mas tmave chlpky a bledu pokozku

korytnacka7
autor
30. jún 2016

@liz_lemon Mohla by si mi konkretne napisat cca cenu a dobu opakovani? vdaka

liz_lemon
30. jún 2016

@korytnacka7 to je individualne, niekomu stacia 4 opakovania, niekomu 8 a viac
cenu si uz nepamatam, ja som to kupovala cez zlavomat, takze to bolo lacnejsie, a kazda cast tela stoji inak, podla velkosti plochy

bielavila
30. jún 2016

@korytnacka7 ja som blond, chodila som v Ba na hornu peru a bradu, asi 15 krat, nic nepomohlo, chlpky mam stale, trosku to bolelo, nic hrozne, ale ako vravim, mne nepomohlo, co sa tyka okolia bikiniek ja sa depilujem depilatorom, boli to dost,ale mam na mesiac krasnu hladucku pokozku, nemam moc chlpkov a su svetle, ale tak vadi mi to ako kazde zene, u mna pomaha iba depolator, lebo po zileke sa vyhazdem

liz_lemon
30. jún 2016

@bielavila cudujem sa, ze ti to na nepovedali, ze blond nie je vhodny na laser, mozno skor IPL

bielavila
30. jún 2016

@liz_lemon no vies biznis ☹

liz_lemon
30. jún 2016

@bielavila no, hrozne, ja som mala stastie, na ferovych ludi, vzdy ked sme sa bavili, ci a ako to funguje, vzdy povedali pravdu