Fytoterapeutiká Pre - ms. Kde ich zoženiem?

magg
16. mar 2008

Mate s tym niektora skusenost? Po porode mi zacal robit problemy predmenstruacny syndrom, kedze nemozem uzivat hormonalne lieky, gynekologicka mi odporucila fytoterapeutika Pre-ms, ale neviem to nikde zohnat, ani na nete o tom nie je zmienka.
Vedel by mi niekto poradit, kde by som to mohla zohnat?

lienockaa
16. mar 2008

magg- ja mám bohaté skúsenosti..pred tehu som mala hrozný predmenštruačný syndróm..najhoršie boli bolesti prsníkov a zadržiavanie vody v tele..😝 pre-ms sú priesvitné želatínové tobolky, akoby naplnené mastným olejom, kúpila som ich bežne v lekárni ako voľnopredajný liek..a mne teda pomohli, aspoň po 3-mesiacoch užívania mi príznaky o dosť ustúpili..HAK som brať nechcela a ani po tehotenstve nebudem, takže skončím asi zase na pre-ms..🙂
prajem Ti, aby pomohli čo najviac..😉

magg
autor
16. mar 2008

no vraj vysledky su az po 3 mesiacoch uzivania, mna ani prsniky tak netrapia, ale mam hrozne bolesti v krizoch, potim sa a som neskutocne podrazdena, akonahle pride menzes, som ako vymenena a je vsetko ok. Bola som zatial v dvoch lekarnach, ale lekarnicky len na mna podivne pozerali...Tak dufam, ze to niekde zozeniem, ale dakujem za radu 😉

zuzula28
16. mar 2008

magg, toto nie je ono...ma to zaujalo, tak som trosku sliedila:

www.vital-sport-shop.sk/product/natrodale-pms-p...

magg
autor
16. mar 2008

zuzula28- moze to byt to, ja som to este nevidela s gynekologickou som to riesila len telefonicky, lebo je odo mna 45km, tak sa mi tam neoplati cestovat, len aby som sa opytala na lieky. Vtedy mi nenapadlo pytat sa kde to zozeniem, myslela som , ze je to bezne dostupne, ale tu o tom vela nevedia.
Dakujem

julia225
16. mar 2008

mne robi problem tak isto od porodu a zhorsil sa pri nasadeni HA!!!
ide mi to nn...iba vrieskam po kazdom, placem, alebo sa lutujem...ako chudera....
existuje na to nejake riesenie??? snazim sa sportovat ked ho mam, ale vacsinou nevladzem 🙄 🙄

magg
autor
16. mar 2008

lienockaa , prosim ta kolko to asi stoji?

lienockaa
16. mar 2008

magg, okolo 170 korún som za to platila, nemám už krabičku, takže nemôžem to presne pozrieť..

magg
autor
16. mar 2008

ok to je v pohode, ja som si myslela, ze je to ovela drahsie, diik
😉

mixka
16. mar 2008

to sa predava normalne bezne v lekarnach u nas na slovensku 😕 ???

magg
autor
16. mar 2008

bezne asi nie, lebo zatial som to nezohnala, ale bola som len v dvoch lekarnach, tak uvidim zajtra

mixka
16. mar 2008

skusim sa aj ja po tom pozriet, lebo by mi to veru bodlo 😅

julia225
16. mar 2008

ak to pomaha, tak budem ta najmilujucejsia matka a partnerka na svete!!! 😵

mixka
16. mar 2008

julia 😀 😀 😀

julia225
16. mar 2008

😉

lienockaa
16. mar 2008

julia225- jasné, ja som bola milujúca žena a vidíš, ako to dopadlo..😀

lienockaa
16. mar 2008

teraz budem milujúca mama.. 😉 baby, kúpila som to naozaj normálne v lekárni, v Piešťanoch to mávali vo dvoch lekárňach, kam som bežne chodila..neskúšala som všetky lekárne obísť..😀

magg
autor
16. mar 2008

ja som teda tiez zvedava, ale tie ucinky maju byt viditelne az po 3 mesiacoch, uz som to asi aj spominala

mixka
16. mar 2008

magg, ja tie 3 mesiace s radostou vydrzim, ak budem vediet, ze to pomoze a moj manzel bude urcite viac happy, ako ja 😀

magg
autor
16. mar 2008

tiez si myslim, ze to najviac potesi nase polovicky, ale co by sme pre nich nespravili? 😀
Najhorsie je, ze si uvedomujem, aka som v tom case neznesitelna, samej sebe vadim, ale neviem s tym nic urobit a odnasa si to cele okolie, pred tehu som to nepoznala

mixka
16. mar 2008

magg, aj moj najhorsi priznak je, ze vadim sama sebe a vadi mi uplne vsetko a je to fakt neznesitelne 😠

magg
autor
16. mar 2008

ved to, je to fakt blbe, ja mam este problem, ze nesmiem uzivat nic hormonalne, takze toto je zda sa jedine vychodisko, ak to nezaberie, tak uz neviem

mixka
16. mar 2008

magg, ja to rozhodne skusim. ja sice mozem hormony uzivat, ale nejak sa mi to prieci, si vravim, ze naco to robit a blbnut si telo, ktore funguje, ako ma...

magg
autor
17. mar 2008

tak dnes sa mi podarilo zohnat pre-ms, jedno balenie je na jeden mesiac, teda na 14 dni, ktore sa to ma v mesiaci uzivat, stalo ma 215 sk. Nie je to najlacnejsie, kedze treba kazdy mesiac nove balenie, tak dufam, ze to zaberie

andrea1434
Odpoveď bola odstránená
Zobraz