Gastroenterológ na východnom Slovensku

bibisk
25. okt 2016

Prosim vas viete mi poradit nejakeho super gastroenterologa pre dospelych, najlepsie na vychodnom Slovensku? Neviem kam sa mam uz obratit. Dakujem velmi pekne

zvedava29
25. okt 2016

ahoj, jednoznačne MUDr. František Trebuňa - Košice, je veľmi zásadový, ale ambulancia funguje perfektne.

rachel978
25. okt 2016

@zvedava29 Trebuňa už neberie nových pacientov.

zvedava29
25. okt 2016

@rachel978 je pravda že má veľa, škoda, lebo je fakt dobrý, ale aj MUDr. Dana Kučinská na Jazere je dobrá

bibisk
autor
25. okt 2016

@zvedava29 dakujem, len tak na objasnenie. ja sa uz dlhsie liecim na gastre, ale ide o to, potrebujem lekara ktory trosku vie aj pospajat jedno s druhym a na nieco prist, nielen z vysledkov krvi a hotovo.

zvedava29
25. okt 2016

@bibisk z vlastnej skúsenosti ti poviem, že na to aj tak prídeš ty sama, lekári sa riadia stále len výsledkami z krvi, a pokiaľ sú tie dobré, tak neriešie, ale ty najlepšie poznáš samu seba, takže ak sa necítiš dobre, tlač na nich...

kristina253
25. okt 2016

jednoznačne Mudr.Trebuňa Košice, čo ja viem tak berie nových pacientov, známu zobral minulý týždeň 😉

rachel978
25. okt 2016

@kristina253 vidis a mojho otca nechcel zobrat pred asi 2-3mesiacmi.

cerstva2712maminka
3. okt 2019

@kristina253 berie nových pacientov.

kristina253
5. okt 2019

@cerstva2712maminka ak nemaju ešte nikde kartu tak áno.

cerstva2712maminka
6. okt 2019

@kristina253 to ano. Je dosť taky rázny.
Zasadovy ale príjemný. Inteligentný.
Idem 15teho na gastro.. 🙏
Dufam ze bude vsetko okej 🙏

zuzanka2411
19. okt 2019

@bibisk ahoj, prosim ta ako si nakoniec dopadla s tym gastrom? Riesim to prave a potrebujem fakt dobreho a ludskeho lekara

bibisk
autor
20. okt 2019

@zuzanka2411 no teraz v novembri mam ko. V lete sa mi zapal vratil. Jedne lieky nezabrali,kortikoidy brat nechcem. Tak sa lieči s aloe vera teraz. Chodim do PO k dr.Mihalkaninovi. snim sa da porozprávať. Ale určite su aj.lepsi

zuzanka2411
20. okt 2019

@bibisk ale zapal criev teda? Ci zaludka?

oli18
20. okt 2019

@bibisk ja som prišla do styku s dr. Mihalkaninom, lebo bol zamestnancom u dr. Bunganiča. Teraz si otvoril vlastnú prax. U Bunganiča je už nový lekár, tiež mladý, predtým pôsobil v Prahe. Je milý, dá sa s nim porozprávať. Zistil mi zápal žalúdka, ale keďže nemám žiadne bolesti, nič mi nedal. Povedal, že to má veľmi veľa ľudí, ani o tom nevedia.

zuzpap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina253
5. mar 2020

@zuzpap ak tam máš kartu môžeš ísť kedykoľvek.

zuzpap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina253
6. mar 2020
zuzpap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miri3582
17. aug 2023

S tak arogantnym,drzim a neempatickym lekárom a sestrickou som sa ešte nestretla. Po osobnej skúsenosti nikomu neodporucim tohto lekára aj napriek tomu ze je možno dobrý odborník. Ak lekár povie človeku ktorý sa slušne pýta ci ho nezoberie lebo súrne potrebuje vyšetrenie, aj keď do telefónu povie ze ano môžte prísť, že "som rad ze nebudete našou pacietkou" tak to je už vrchol. Pan doktor som rada ze nie som vašou pacientkou, pretože som nasla lekára ktorý s tým nemal problém a bol mimoriadne ústretový na rozdiel od vás.

kepassa
16. okt 2023

@miri3582 koho ste nasli prosim hoci do spravy. Je to surne