Gél Varicofix na krčové žily - skúsenosti

klaudia83
20. okt 2015

Ahojte ma niekto skusenosť s gelom Varicofix na krčove žily? Ďakujem

sholmes
21. okt 2015

No, našel jsem jednu diskusi. Asi je to úplně stejné jako všechno - velký humbuk a nic. A prostě ty různé opěvné příspěvky jsou asi také jen obyčejný internetový podvod. Prostě tam píšou, že jim to nepomohlo a jedná se o vyhozené peníze.

sholmes
21. okt 2015

PS: Před chvílí jsem se díval na ty jejich stránky - zbývaly 3 balíčky za akční cenu. Teď už jich zbývá 6. Takže je za tu "akční cenu" dostane samozřejmě každý.

magicpower
25. okt 2015

Chcel som to objednat z Anglicka-Liverpool, ale bohuzial nedal sa vlozit post code. Napisal som na support, ale bohuzial nikto sa neozval. napriek tomu, ze na stranke stale vyskakuje reklama, ze si to niekto z Anglicka prave kupil.

klaudia83
autor
25. okt 2015

ja som to objednala muzovi natiera si to asi tyzden zily ma o cosi bledsie uz nie take fialove ale cakala som od toho viac

janozv
26. okt 2015

Zdravím Všetkych..Ja som to kupil babke no vobec to nepomohlo tak ako to ospevovali na strankach!!!
JE TO PODVOD! ako vylakat peniaze :( ludia co to komentovali na stranke NEEXISTUJU !
a hladal som (dal som si tu namahu) kazdeho no nenasiel som ...a ved predsa na nete najdete všetko,či nie?? no ani Elena Pavlová flebologička neexistuje a ani pan doktor Viktor Vojáček s 15 r. praxou a neexistuje.... no co naletel som ..... dva krát meraj potom rež.....pekny deň ;)

smfhekshgtkdje
5. nov 2015

to je hrozné, ako sa teraz strašne klame a kradne! Prečo sa tak strašne všade klame? Ja som tú stránku objavila teraz, všetko som si prečítala, aj všetky pozitívne komentáre, a teraz mi rozum zastáva nad tým, že aj tak je to všetko vymyslené, že nič z tých komentov nie je pravda! Je to hrozné, takto strašne klamať! Ďakujem Vám krásne, pán janozv, že ste nám to dali vedieť, že ste si to nenechali len pre seba. Majú tam uvedené aj č.t. 02/ 330 469 50. Ja tam zavolám a spýtam sa, či majú štipku svedomia. Ani som netušila, že je možné robiť až takéto podvody - gél odporúčajú neexistujúci ľudia. To je hnus, ako hlboko sme klesli.
Beata.

mili81
12. nov 2015

No super. Chcela som to objednať mojej mamine. Ale asi neobjednám. To že je veľa podvodov viem ale tie krásne príspevky vedia človeka osloviť. Hlavne keď chce pomôcť. Smutné.

rahadapa
17. nov 2015

Ahojte vsetkym ktori majú problémy alebo sa im chcu vyhnúť doporucujem Slaviton z Tiande. Je to komplex bylin čínskej, tibetskej a altajskej medicíny.

rahadapa
17. nov 2015

Moja mailova adresa : kratka166@gmail.com

rahadapa
27. nov 2015

Klikni Slaviton TianDe funguje

manno
29. nov 2015

jasné, že je to podvod, už len tá adresa! ktorá firma zo slovenska, by si dala takúto adresu? výrobok nemáte kde vrátit, ani sa sťažovať.
telefón??? takých naser... do rána koľko len budete chcieť.
vo všeobecných obchodných podmienkach nie je žiadna firma zaregistrovaná na Slovensku, kto im robí Orgán dozoru???( inšpektorát SOI). nič uvedené, všetko nekonkrétne!!! sťažovať sa môžete akurát tak na lampárni.
a v dnešnej dobe nemať možnosť platiť kartou??? resp. prevodom na účet??? ha,ha,ha!!!
To len preto, aby sa vyhli kontrolám, pretože účtovníctvo nie je len tak, ak máte účet vedený v banke.

dadulak
7. dec 2015

ja som si ho objednala...najskôr sa mi zdalo, že wow funguje, ale neskôr mi sčervenela pokožka okolo žily, tak som sa zľakla...bola som aj u lekára. bola to alergická reakcia na niektorú zložku. tak nie, škoda že až po vlastnej skúsenosti.

mmichaelamm
13. dec 2015

Ja som to objednala mamke prislo to do 3 dni ale pozrite sa v akom stave ...

rahadapa
13. dec 2015

A to ste kde objednali? Skuste Slaviton z Tiande. Pokial by ste mali zaujem napíšte.

tonyo
18. dec 2015

Je to Bohužiaľ ďalší podvodný chyták na ľudí ja som to tiež kúpil sú to zbytočne vyhodené peniaze
ľudia ignorujte to

medarka
25. dec 2015

@rahadapa nasla som na stranke www.tiande-slovakia.sk je to ono? Dik

stromcek24
8. jan 2016

@rahadapa aku mam zaruku účinku, kde to kupim a aka je cena? Ďakujem

zuzulihosko
16. jan 2016

no ako citam prispevky tak ma to odradilo,chcela som si objednat,ale nieje,mam problem tiez krcovima nohama,po 2porode, vyskusala som uz dost pripravkou a nic.ked je to dedicne nic uz nenarobime,

stanulik74
16. jan 2016

Aj ja som si to uz skoro objednala,ešteže som precitala toto tu. Vdaka

evina24
29. jan 2016

babyyyy.. ja som to akurat objednala ☹ a nasla tieto vase prispevky ☹
môzem mat nieco z toho ze to od toho kuriéra neprevezmem??? už to nechcem veru..

danculik13
13. feb 2016

Ahojte, ak objednavate zo stranok, kde nie je adresa a nenajdete ani adresu kde mozte reklamovať, o tom ze mená v recenziach buď neexistujú alebo nájdete úplne iné foto ani radsej nehovorim, tak to určite nie je nič čisté...klamanie spotrebiteľa jak vysite.!!!

elli210286
3. jún 2016

no ja mam na krcove zily ovela lepsi krem, ktory aj pomaha a je za super cenu

stanulik74
5. jún 2016

A ako sa vola,mozes napísať nazov dakujem

zuzkamargit
5. jún 2016

@elli210286 tak uz nam to prezrad 🤔😉

gabrielita81
22. jún 2016

@rahadapa to pomoze na krcove zily

namaka
12. júl 2016

Dobrý večer chcem sa spýtať ten Slaviton pomôže aj odstrániť metličkové žilky?

maca283
13. júl 2016

@namaka Ahoj ja pouzivam slozovvy krem s justu a pomoha pri pravidelnom natierani u na je to zazracny krem

namaka
13. júl 2016

Dakujem vyskúšam!

zirafienka
17. mar 2023

Keď je už o tom téma založená, nebudem otvára novú. Dámy a páni teraz na kŕčové žily sa propaguje Neoveris gél. Nemáte s tým niekto skúsenosť?

2231987
25. júl 2023

@rahadapa ja som to mala tento krém a nič....