Guličky vo vagíne

nadaa1
20. júl 2016

Ahojte chcela by som sa opytat zrobili sa mi vo vagine 3 take gulicky pri vstupe do vaginy bola som u dr. pred 4 dnami a mi povedal ze vsetko je ok pred 2 dnami som mala sex a sa mi to tam spravilo som po porode a nemala som rok a pol sex trocha ma to svrbi 1 gulicku som mala aj na pokozke a dr mi to vipaloval ale stale to tam mam neviem preco to nejde dole nevie mi niekto poradit dakujem

pribinak
20. júl 2016

Genitalne bradavice?

nadaa1
autor
20. júl 2016

@pribinak nie to nie mne bolo povedane ze je to virus ale tie 3 som tam nemala len teraz sa mi to spravilo

charlie1980
20. júl 2016

Brrrrrr

sissy27
20. júl 2016

@nadaa1 genitálne bradavice sú vírus a bradavice sa vypaľujú... ale akože prepáč, fakt ti tam nevidíme (a nie, nemusíš to fotiť a dávať sem, ďakujeme 😅 ) takže sotva ti z tohto niekto stanoví diagnózu a liečbu... najlepšie zas navštíviť lekára a spýtať sa ho, čo s tým...

kondaska1
20. júl 2016

Condyloma acuminata...dajte si to do googlu a popozerajte obrazky, je to virusoveho povodu, niekto vas nakazil, treba to odstranit u kozneho dr

n0mi
21. júl 2016

Vypaluje sa ro dusikom nic bolestive. Hpv virus ichsposobuje. A su to minii genitalne bradavice

elisadavinci
21. júl 2016

je to na dotyk bolestivé? mohli sa ti upchať póry a vytvoriť také tukové guličky, radšej choď k dr. ak je to to, pravdepodobne s tým nespraví nič, samo to zmizne do 2 týždnov.

hvolkovamirka
21. júl 2016

@n0mi hpv ich sposobuje? 😕 😕 😕 😕

n0mi
21. júl 2016

@hvolkovamirka hej. Skoro 80% populacie ho ma. Ked mas znizenu inmuzitu alebo tehotenstvo tak da prejavi.

marietuska
21. júl 2016

sa ti zrobilo :D
neviem si predstaviť gulky vo vagíne :O:O

moni73
21. júl 2016

@marietuska ja len venusine😀

marietuska
21. júl 2016

@moni73 ja ani tie :D a nechápem, čo može zakladatelka vazne akoze moze mysliet, pri slove gulky vo vagine, akeho tvaru, kde konkretne,ako si ich všimla, ci su von alebo dnu,alebo kde..lebo toto si absolútne neviem predstaviť.a ani si tam nesmatram :D takze neviem heh

martinellacka
21. júl 2016

@marietuska ty si nevies a ja si radsej ani nechcem ☹

hvolkovamirka
28. júl 2016

@n0mi to som nevedela. Nuz vzdelavame sa cely zivot 🙂