Gynekológ - nie pôrodník v Bratislave

tehulka2016
8. aug 2017

ahojte, viete mi poradit dobreho gynekologa v ba, co ma svoju ordinaciu a nema dlhe cakacie doby? zhanam pre mamu kvoli menopauze, tak nemusel by byt aj porodnik. vopred dakujem

evakalna
12. aug 2017

ahoj, nech navštívi tvoja mama v menopauze svojho gynekológa, ku ktorému chodí na preventívky.

cajchana
31. aug 2017

@tehulka2016 Ahoj😉 Ja by som ti jedneho gynekologa vedela poradit. Chodim k nemu ja i moja mamina. Ma vlastnu ordinaciu v Ruzinove a este k tomu aj dobre vybavenu. Ak budes mat zaujem tak napis a do spravy alebo aj tu ti napisem jeho meno🙂

tehulka2016
autor
31. aug 2017

@cajchana ahoj, kludne mozes aj tu napisat. Ja stale hladsm 🙂

cajchana
31. aug 2017

@tehulka2016 chodime k panovi doktorovi Millymu. Ty tiez zhanas ci iba pre tu tvoju maminku hladas doktora?

uskrnica
12. sep 2017

@cajchana iba pre maminu, ved to hned v prvom prispevku napisala. No ale chcela by som sa ta opytat, ci by ma tento doktor zobral aj ked mam male babatko? Viem, ze nie je porodnik ale taketo pacientky berie?

cajchana
19. sep 2017

@uskrnica viem, ze take nieco pisala hned v prvom prispevku ale nebola som si ista, ci iba pre maminu alebo aj pre seba. Myslim, ze by nemal mat s tym problem. No najistejsie budes mat, ked im zavolas a spytas sa. Preco chces odist od povodneho?

qwertxy
19. sep 2017

@cajchana doktor milly berie nové pacientky, aktualne ale len netehotne

cajchana
19. sep 2017

@qwertxy myslela som si, ze to je tak ale nebola som si na sto percent ista, preto som radsej napisala, aby si to prezistila. Dakujem, ze si to potvrdila🙂

uskrnica
23. nov 2017

Ozyvam sa dost neskoro, lebo som sem nestihala chodit. No chcem vam baby podakovat a povedat, ze uz som jeho pacientkou. Skusila som zavolat do ambulancie a sestricka mi povedala, ze dieta nie je problem. Som rada, ze som vymenila. Tento je o dost lepsi! 😉

cajchana
11. dec 2017

@uskrnica sme radi, ze si takto dobre pochodila u neho 🙂 A my vieme, ze on je super! Keby sme to nevedeli, tak k nemu nechodime 😀 Bola si uz aj na preventivke?

uskrnica
18. dec 2017

@cajchana to mi je jasne ale chcela som aj ja napisat moj postreh a skusenost 🙂 😉 Bola som uz aj na preventivnej prehliadke. Keby som nebola, tak by som ani nepisala lebo by som nevedela, ako sa sprava k pacientkam, no nie?

cajchana
22. dec 2017

@uskrnica v pohode, ved dobre si spravila, ze si sa podelila s nami s tvojou skusenostou, nemyslela som to v zlom, neboj 🙂 Ved jasne, to je pravda! A co na vianoce uz mas nachystane vsetko?? 🙂

uskrnica
11. jan 2018

@cajchana ved ani ja nie 🙂 😉 Na vianoce? Na tie som mala nachystane tento rok uz trochu dopredu aby som toho potom tesne nemala vela a dobre to bolo! Prezili sme ich super 🙂 A ty ako? Ako prebiehali tvoje sviatky?

cajchana
16. jan 2018

@uskrnica ano? Tak to si dobre spravila, aspon si nemusela tak ako ja, den pred vianocami do polnoci som piekla a potom som bola totalne unavena☹ Ale potom som si oddychla medzi sviatkami🙂 A po zdravotnej stranke si v poriadku? Ako sa ma Sofinka?