Gynekológ MUDr. Peter Stanko Aké máte skúsenosti?

sixinka
1. aug 2008

Ahojte žienky, chodíte niektorá k tomuto gynekológovi? Čo na neho hovorite? 🙂

habibi108
8. sep 2016

@moncici67 Dr. Stanko chcel asi skončiť s ambulanciou, odpredal svoje klientky dr. Vasilovej (asi to nebolo málo penazi) a potom znova začal ordinovať a keďže niektoré pacientky nevedeli čo sa deje nemali žiadne info, našli si iba že ordinuje inde, išli za ním a povedal im, že keď chcu nadalej ostat u neho tak musí vyžiadať kartu späť k nemu. Čo je ževraj protizákone a Dr. Vasilova mala odliv pacientiek, za ktoré si asi zaplatila - naozaj neviem ako to funguje ale zadarmo to asi nebolo.

moncici67
8. sep 2016

@habibi108 ahaaa to som nevedela ze za to sa plati ja som len myslela ze skoncil a ona prebrala jeho pacientky, potom mi jedna kamoska co k nemu chodila napisala ze si nechal len uzku sortu pacientok a ostatne dal prec

habibi108
8. sep 2016

@moncici67 mozno sa mylim ale podla reakcie doktorky Vasilovej to asi nebolo zadarmo 🙂

habibi108
8. sep 2016

Je jedno ako to bolo ale ked teda niekto chce odist od Stanka k Vasilovej tak je to zbytocne 🙂

bekyna717
19. apr 2017

Ahojte..nemozem bohuzial pochvalit tohto pana doktora..V r. 2014 zastupoval mojho lekara a robil mi preventivnu kontrolu, ktora bola bolestive..pricom nemam ziadne problemy...dnes..t.j.po 3 rokoch som opat nanho natrafila..a zasa mi robil preventivku..zasa..este vacsia bolest..a asi po troch hodinach..ked som isla na malu..trocha som krvacala..takze myslim..ze nie som padavka..a to som vyskusala uz cca 4 lekarov..ani jeden nebol taky necitlivy..takze..tento pan uz dufam nikdy viac..