Gynekológ MUDr. Peter Stanko Aké máte skúsenosti?

sixinka
1. aug 2008

Ahojte žienky, chodíte niektorá k tomuto gynekológovi? Čo na neho hovorite? 🙂

nikitkad
9. dec 2013

no dosla mi smska od stanka ze patrime tej vasilovej no vobec ani neviem kde sa nachadza((

nibiru
27. mar 2014

@nikitkad mudr stanko sa nachádza v nemocnici svateho michala na cintorínkej 10 v starom meste kúsok od teska ordinuje miesto mudr. horváthovej.

nikitkad
27. mar 2014

@nibiru to fakt tak znovu mu patrime ci ako??

moncici67
2. apr 2014

ja som pisala mail tej doktorke co po nom prebrala pacientky a tam mi napisala ze patrim k nej uz.

jolkab
26. jún 2014

Nikitka nemusis k nemu chodit ak nechces. Ja chodim k Dr. Vasilovej. Omladenie ambulancie bolo pre mna velmi mile prekvapenie. Konecne som viidela, ako to ma v ordinacii pre zeny vyzerat. Nie len v telke.

natalka445
6. júl 2014

dievčata prosim vas doktor už neordinuje v Ružinove?????

natalka445
6. júl 2014

@jolkab ahoj a prosit ta kde sa nachcadza ta pani vasilova dakujem

sasapod
14. júl 2014

Ahojte kočky. Ja len pozerám čo tu píšete. Dlho som nebola u MUDr. Peter Stanko, keďže som chodila na asistovanú reprodukciu. Takže, ako som sa dočítala, on už neordinuje v Ružinove? Nikto ma nekontaktoval ako hore písala nikitkad. Vidím, že budem musieť zavolať do ordinácie.

nikitkad
5. jan 2016

@natalka445 bola si u tej vasikovej ??si spokojna si aj nieco platila??

nikitkad
5. jan 2016

@jolkab takze si spokojna aj si nieco platila sa chystam na preventivku .len musi zavolat.

nibiru
7. mar 2016

no ja prave od pana stanka odchadzam! 4 roky sa nam nedari otehotniet a dockala som sa hormonalneho profilu minuli rok ktory bol ok.dnes som sa vratila z nemocnice lebo mi praskla 4,5cm cysta a krvacala som do brusnej dutiny tsk si ma tam nechali na pozorovanie.isla som mu odniest prepustaciu spravu a vyžiadanku na zdrav.kartu pretože v nemocnici mi odporucili vymenit gynekologa pri takej dlhej neplodnosti som mala mat urobene vysetrenia,minuli rok mi nasiel polyp na maternici tym skoncila preventivka že sa to bude sledovat,dnes ked som mu davala papiere z nemocnice mi povedal a ona ta cyta narastla ?az na 4,5 cm ked sme ju nasly mala len 1 cm bola som tiey vtedy po ovulacii to bolo minuli rok na preventívke a nehovoril tam o ziadnej cyste ani kontrole.ak by hej som u neho ako na bežiacom pase.dnes mi nedal ani lieky ani pre obvodacku nic som na pn zajtra tam musim ist do konca mesiaca som este u neho potom pošlu kartu novemu gynekologovi.

nikitkad
8. apr 2016

@nibiru s tanko kde ordinuje,,€ja ze odisiel do dochodku??

nibiru
8. apr 2016

@nikitkad nemocnica svateho michala na cintorinskej.

nikitkad
8. apr 2016

@nibiru dik a predtym si bola u neho aj ruzonovskej lebo mna prehodil vasilovej len ja ju nechcem

moncici67
8. apr 2016

@nikitkad preco nechces vasilovu?

zuzana1p
8. apr 2016

@nibiru Ahoj, mam snim podobne skusenosti. hormonalny profil vyhodnotit nevie, to som zistila az ked som sa od neho posunula dalej, on mi tvrdil ze ho mam dobry, ale nebol. mam aj cystu , ale tu mi na ultrazvuku ukazoval ze to akurat ovulujem a ono je to nakoniec 3cm endometrioticka cysta, ktora dufam ze uz je mensia lebo medzitym som bola tehotna, ale samozrejmne nie vdaka nemu. mali by mu zobrat diplom, hlavne ze sa vyjadruje do telky. myslim ze je to skvely lekar ale len pre tie kocky co nemaju ziadne problemy.

lujzamisko
8. apr 2016

Ja som k nemu chodila od 15 nikdy nič nechal má brat antinu dlhodobo bez toho že by mi čo I len raz zobral krv. Potom som zostala U pani doktorky Vasilovej q som nadmieru spokojná.zistila mi aj to čo on nikdy nevidel 2 roky snaženia o mimi q on nič neriesil ste mladý to príde. Som rada za Vasilovu aj keď treba platiť ale teraz keď chodím už do poradni V nemocnici môžem povedať že to je 100% rozdiel.

nikitkad
8. apr 2016

@moncici67 je daleko a je to zenska .dr.stanko i zachranil syna.velmi dobre skusenosti mam len snim aj ked sa mi zapalili prsniky s horuckou hned mi pomohol no furt .

nikitkad
8. apr 2016

@zuzana1p no nesuhlasim

moncici67
8. apr 2016

@nikitkad viem že stanko si nechal len nejaké pacientky. Ja som snim nebola spokojná. Ale je to asi individuálne. 🙂

habibi108
22. aug 2016

Ahojte, prosím vás tie ktoré chodíte k dr. Vasilovej kolko tam cca necháte penazi za bežné prehliadky? Či sa platí ročne?
Taktiež zvažujem odchod od dr. Stanka, ak by som chcela od neho odísť tak iný doktor vie vyžiadať kartu alebo si musím ísť po ňu osobne?
Ďakujem 🙂

lujzamisko
22. aug 2016

@habibi108 tak buď ročný poplatok 35€ ale viem že sa nemusí zaplatiť. Kontrola je zdarma ináč ultrazvukom 20

habibi108
22. aug 2016

@lujzamisko dakujem, idem jej skusiť napísať 🙂

moncici67
22. aug 2016

@lujzamisko nemusi sa zaplatit rocny poplatok? mna sa sestricka len spytala ci ho mam zaplateny a ked som povedala ze nie tak vypytala 35e.

lujzamisko
22. aug 2016

@moncici67 mne jedna alebo dve baby keď sme čakali V čakárni hovorili že načo si to budú platiť keď chodia raz ročne. Že oni si to nezaplatili že inak vždy cakali

moncici67
22. aug 2016

@lujzamisko aha tak to som ani nevedela mna sa nepytala sestricka :D len povedala ze treba zaplatit :D

habibi108
8. sep 2016

Ahojte, tak dnes som bola u dr. Vasiľovej a ako som spomenula Stanka tak ma nechceli zobrať. Keďže som predtým vôbec nevedela o ich kauze len sprostredkovane od mamy, ktorá so svojou kartou vyžiadala aj moju kartu od Vasiľovej, ktorej sme boli pridelené a bolo to dosť daleko z DNV. Takže Stanko odkúpil svoju agendu a potom sa asi znova rozhodol ordinovať tak si veľa klientiek stiahol späť, takže plne chápem postoj doktorky aj keď som sa stala otrokom ich vzťahov a zabila pol dňa hľadaním nového doktora. Takže ak by chcel niekto prejsť ( kvázi späť) od doktora Stanka k Vasiľovej tak zbytočne 🙂

lujzamisko
8. sep 2016

@habibi108 ani som.nevedela o nejakom ich spore . Ja som tiež chodila k.stankovi a ked odisiel s krasnan ani nedal vedieť mi len zrazu som zháňala.kam.mám.ísť na kontrolu .... A od vtedy som u vasilovej.

moncici67
8. sep 2016

@habibi108 a aky mali ten spor?

habibi108
8. sep 2016

@lujzamisko ja som chodila do Ružinova za ním a tiež som vlastne o nicom nevedela až ked šla mama na prehliadku sa dozvedela, že karty máme u nejakej doktorky a kedže som nemala čaas riešiť čo je to zač a vtedy mi bola Rača sakra ďaleko som len mame povedala, že nech to dá teda späť k Stankovi a asi som si mala vtedy nájsť čas, keďže zo Stanka nemám dobrý pocit a neviem si predstaviť, žeby som s ním mala riešiť že už rok sa snažíme otehotnieť a nič. Nevadí, našla som iného doktora tak uvidím v pondelok aký je.