Gynekológ MUDr. Peter Stanko Aké máte skúsenosti?

sixinka
1. aug 2008

Ahojte žienky, chodíte niektorá k tomuto gynekológovi? Čo na neho hovorite? 🙂

katkaratka
7. mar 2012

Ahojte ja k nemu chodím od 17-tych rokov a nemôžem nanho povedat jedno zlé slovo.Mala som aj menšie zdravotné problémy a sám mi spravil zákrok a som maximálne spokojná aj sa staral no klobúk dole.

olilili
4. apr 2012

@mimas. On je aj porodnik? 😲

envirojohana
16. máj 2012

Ahojte, ja chodím k dr. Stankovi tiež už takmer 10 rokov, ešte som nebola tehotná, ale zatial som s ním nemala žiadne problémy a to k nemu bohužial chodím ako na klavír. Veľmi si na ňom cením že ešte v časoch keď sa za každú návštevu lekára platilo 20 sk, nepamätám si že by som ich u neho niekedy platila. Obe ordinácie aj v Ružinove aj na Kadnárovej má veľmi pekne a zdá sa mi že aj moderne vybavené. Obávam sa len jeho veku, zakaždým keď tam idem pomyslím na to že sa mi môže stať, že bude mať na dverách napísané, že odišiel do dôchodku 😝 vôbec to neviem odhadnúť koľko môže mať rokov.

sariella
16. máj 2012

Ja som k nemu chodila. Pocas tehu som presla. Mala som totiz vysoke naroky na starostlivost pocas tehu. Dobre som spravila, lebo som mala problem. Nikdy som nemala na neho zleho slova.. no chcela som vyssiu starostlivost. Tu som si zaplatila a poradne boli fantasticke. Dobre bolo o mna postarane a este stale je. Vdaka mojmu gynekologovi moj drobcek prezil porod v zdravi.

ellie81
20. jún 2012

Ja k dr. Stankovi chodím tiež už 10 rokov a som veľmi spokojná.

moncici67
1. aug 2012

ahojte a neviete od kedy ma dr. stanko ambulanciu na kadnarovej? viem ze je v ruzinove a bol aj na racianskej.

nellkas
8. okt 2012

ja k nemu chodim a som s nim maximalne spokojna, hoci som mala velmi tazke tehotenstvo a v porodnici som spokojna teda vobec nebola ani s pristupom ani s nicim

renatka3030
24. nov 2012

Ja na doktora Stanka nemozem povedat nic zle vzdy mi pomoze a taktiez vsetko vysvetli.Ked som mala odumrety plod v 4 mesiaci co zatajil moj pred.gynekolog Frko tak on mi spravil ultrazvuk za ktory si nevypital ani korunu aj ked som kartu etse u nho nemala a poslal ma hned do nemocnice.Keby nebolo jeho tak mam otravu krvy a ktovie co by sa stalo..........Mozem sa mu podakovat ze riesil veci ako pan doktor.Sucitil so mnou.Je to naozaj dobry doktor ............. 🙂

natalka445
12. jan 2013

ja k nemu chodim už vyše 14 rokov no od mojich 15 rokov a som maximalne spokojna nikdy som s nim nemala žiaden problem 🙂 🙂 🙂

zinhka
12. apr 2013

Moja skusenost s Dr Stankom je jednorazova, ale velmi dobra; pri navsteve rodiny v Bratislave som mala pocas teho nejake problemy a bol mi urgent odporuceny. Prijal ma velmi rychlo. Perfektny pristup, vysetril ma aj bez karty, efektivne. Skor by som povedala, ze na moj vkus bol az prilis opatrny a ziadal ma neletiet (co moj "domovsky" gynekolog povedal, ze lietanie je v poho), vysvetlil mi rizika spojenie s cestovanim atd. ale to beriem skor ako pozitivum. Poznam niekolko dalsich dievcat, ktore k nemu chodia uz roky a su velmi spokojne.

mroca
20. máj 2013

okinka,
teraz ti ja možem garantovať, že keby nebolo tohto doktora, tak ja a moja dcéra by sme tu už dávno neboli

lauritta74
6. jún 2013

Ludkovia prosím poradte: kde má teraz doktor Stanko ordináciu? niekde píšu na Račianskej ( v polygrafii), niekde zase píšu že na Kadnárovej a Ružinovskej? Má niekto aktuálnu adresu? Dakujem

petraar
19. jún 2013

lauritta74 doktor má ordináciu už len na Ružinovskej. Tú v Rači pustil.
a som s ním tiež xy rokov spokojná, aj počas tehotenstva aj inak. začala k nemu chodiť aj moja dcéra a tiež si nesťažuje, dokonca bola prekvapená, že jej bral pred predpísaním anti.. krv a dal jej papiere ako poučenie, pýtal sa a vysvetľoval. Keď to hovorila kamoškám, tak tie boli v šoku, že to oni nezažili.

cica869
17. júl 2013

on je v Ruzinove a bola som pri nom asi raz aj to ma odflakol som myslela ze zasnem proste otras pristup jedna katastrofa potrebovala som popisat ctg pozrel na mna s pohladom ze co chcem a co ho otravujem vytrhol mi papier z ruky napisal a vratil a ani pol slova nepovedal proste katastrofa pri nemu by som nechcela rodit ani zadarmo taze asi tak

moncici67
15. aug 2013

ja som myslela ze je aj na peknej ceste.ci?

lolko_lenka
18. sep 2013

Ahojte. Kde teraz ordinuje Mudr. Stanko???

cuchre
23. sep 2013

no to by som aj ja rada vedeit. ale z tych info an nete som pochopila, ze odisiel do dochodku, ambulanciu prebrala nejaka doktorka a ostali v raci. aj ja dakujem za kazdu novu info.

dinasi
23. sep 2013

u doktora stanka som bola pred dvoma tyzdnami- v ordinacii v ruzinove, je to presne nad fakultnou lekarnou, este ordinuje aj ked sa uz chysta na dochodok...

trezalka19
23. sep 2013

@krpatucka ja mam podobnu skusenost..mna pri vysetreni poranil. vtedy som bola ticho, ale doma som bola z toho dost zufala a hladala som noveho lekara. navyse ani nekomunikoval. sestricku ma milu, to ano, ale aj ona si podla mna o nom mysli svoje.

jankaba1
9. okt 2013

Ahojte, ja poznam MUDr.Stanka od 2009, bola som s nim max.spokojna. Po 1roku a 3mesiacoch som otehotnela. Vsetko v pohode, Ci to bola tehotenska poradna, alebo bezne prehliadky.
Co ma dost prekvapilo je to, ze od oktobra uz neordinuje v Ruzinove a ani v Raci. Svoju prax a pacientky zanechal Mudr. Vasilovej. Ta ordinuje v Raci.

nikitkad
14. okt 2013

@lolko_lenka
@lolko_lenka
@cuchre caute bol na pnke ordinuje bud na mytnej alebo v ruzinove ale nie uz natom istom mieste bola som na mytnej za nim !!

nikitkad
14. okt 2013

@jankaba1 nezanechaal isiel na pn ordinuje znovu

jankaba1
14. okt 2013

No haluz, ked som volala na pevnu linku do Ruzinova, tak ma lekar odkazal na MUDr.Vasilovu do Race. Ta mi povedala, ze ona prevzala vsetky jeho pacientky. Tak teraz neviem. ☹

lolko_lenka
14. okt 2013

@nikitkad a kde v Ružinove ordinuje? a na Mýtnej? Karty pacientiek sú všetky u MUDr. Vasiľovej, sestra si ju dokonca od nej dala poslať k novému dr....

nikitkad
14. okt 2013

@lolko_lenka neviem ja som som bola na mytnej a mal moju kartu.len mi povedal ze on pondelka bude v ruzinove vtej budove kde bol alebo na mytnej mna vysetril na mytnej ambulancia Mýtna 5, na 2. poschodi.
alebo Ružinovská 12 ze uvidi ze sa to riesi ale bude ordinovat urcite mozem ti poslat cislo mob.naneho

sonda2
16. okt 2013

Po novom ordinuje v Pezinku v poliklinike. Je tam v utorok a piatok od 12.00 do 15.00 h. a v stredu je v Ruzinovskej nemocnici, casy si uz nepamatam, za 150€ rocny poplatok. Vcera som u neho bola, lebo ked bol este v Ruzinove, dohodli sme sa, ze mam prist na vysetrenie, medzitym som bola PN a on zmenil lokal. Z jeho vcerajsieho pristupu som zhrozena. Predtym som s nim volala a nepovedal mi ani slovo o tom kde mam kartu a dohodli sme sa, ze teda pridem do Pezinka na tie odbery (vysetrenie). Dotrepala som sa tam a hovorim, ci budeme robit tie odbery (lebo mal poradnu), ze ano, potom si vsimol, ze sestra ma nezaregistrovala ako novu pacientku, tak siel za nou, ze nech ma zaregistruje a ja hovorim, ze ja sa tu nechcem registrovat lebo Pezinok mam uplne od ruky. Zdvihol na mna hlas a pytal sa, budete tu teda chodit?! a ja ze nie a on ze tak dovidenia. Z jeho reakcie som bola zhrozena a tak ze si teda zoberiem svoju kartu (myslela som, ze on ma moju kartu) a pojdem inam a on ze kartu mate u Dr. Vasilovej na Kadnarovej, ze ona porobila tieto zmeny, akoby ju z niecoho obvinoval. Takze zajtra idem k nej a uvidim ako dalej. Ci u nej zostanem alebo pojdem niekam uplne inde.

tanickapr
24. okt 2013

ahojte, baby neviete mi poradit nejakeho/u gynekologa/cku v blizkosti podunajske biksupice/vrakuna/ruzinov?
nie som odtialto, ale z oravy a chcem si sem dat kartu lebo som tehotna. mam tu pracu a aj byvame tu s priatelom.
dakujem krasne kazdej za pomoc, navrh a varovania🙂 😝

jankaanger
31. okt 2013

Pekný deň všetkým,
práve som volala s p. Dr. Stankom. Odpredal svoju prax p. Dr. Vasiľovej, t.z. že všetky pacientky sa teraz nachádzajú u nej (adresa: Pekná cesta, oproti LIDLU ako je lekáreň Sympatia). Dr. Vasiľová bude plne ordinovať od 4.11.2013. V tel. bola veľmi príjemná, priateľská, priznám sa že sa teším k nej.

Dr. Stanko ordinuje po novom v:
- Pezinku (presnú adresu neviem), utorok 12:30 - 15:00 a piatok 7:30 - 12:30
- BA Ružinov na súkromnej klinike v hlavnej budove, na 5. poschodí len streda 12:30 - 15:00

rudka
20. nov 2013

prosim ak mate nejake reakcie na p.dr. vasilovu dajte vediet. dakujem pekne. prave mi pipla sms ze podla nariadenia VUC patrim ku mudr. vasilovej a teda neviem co cakat. minimalne peknu cestu mam pekne od ruky... diky

yolkab
22. nov 2013

Pipla aj mne,tak som ju bola kuknut. Je mila a mlada a zda sa ,ze sa rozumie . Kamka mi povedala,ze prisla z gyndy v Ruzinove. Na ord. hodinach bolo aj meno nejakeho dr.Suchanka. Ak je to ten,co myslim, tak som velmi tesiva.