Gynekológ MUDr. Peter Stanko Aké máte skúsenosti?

sixinka
1. aug 2008

Ahojte žienky, chodíte niektorá k tomuto gynekológovi? Čo na neho hovorite? 🙂

moniqe3
3. apr 2010

ja mám s ním tiež zlé skúsenosti..ako 15ročnej mi dal na hormonálnu liečbu /mimochodom ani mi predtým nebral krv a to mal/ nasadil mi cilest antikoncepčné tabletky ako liečbu, lenže tieto tabletky sú vhodné skôr pre 30ročné ako som sa dopočula neskôr od iných doktorov. Začala som mať problémy s cievami, strašné kŕče v nohách, nemohla som spávať..navštívila som cievneho a ten sa zhrozil, že prečo užívam tie tabletky, že mi vyvolali kŕčové žily. Keď som to povedala Stankovi, tak jediné čo mi odvetil /žiadne prepáčte/ : nuž teraz už nemôžete nijaké tabletky. Chápete???!!!!! momentálne mám 25rokov ale nedokážem na tohto "pána" doktora zabudnúť. Takže ja neodporúčam v žiadnom prípade. Hneď som od neho odišla ako sa dalo a teraz mám príjemnú empatickú gynekologičku, ktorá je tu pre mňa skoro 24hodín denne.

sylvia36
6. apr 2010

ahojte, nemám vlastnú skúsenosť s MUDr. Stankom, ale kolegova žena u neho rodila, bol vybavený, zaplatený a napriek tomu ju nechal tak dotrhať, že mala 37 ! štychov dnu aj vonku, bola potrhaná skrz naskrz a veľmi dlho sa z toho spamatávala a zatiaľ druhé dieťa nechce.

zuzzuli
11. apr 2010

Kocky co sa tyka tohto lekara, ruky od neho prec... Ked sme cakali prve dieta, zacala som spinit, najskor som sa unho liecila. Ked som sla po tyzdni na kontrolu a stale som pritom spinila, povedal mi ze to sa stava, pridte o mesiac - dal mi nejake tabletky a ani ma nevypisal na PN ale poslal do prace, ze ked mam sedave zamestnanie nevadi... ☹ nakolko mi to nedalo, sla som k inemu gynekologovi, ktory sa snazil nase babenko zachranit, za 1 den mi zastavil spinenie a okamzite na dal na PN, ale bohuzial aj napriek jeho usiliu, za co mu dakujem, to nakoniec skoncilo potratom ☹ ... takze na MUDr. Stanka mam velmi tazke srdce ☹ ....

lolitko10
10. máj 2010

Ahojte.Ja chodím k Mudr,Stankovi už 16 rokov.A som spokojná!!!!Prežila som 2 zamlknuté potraty ,ale nemyslím že by za to mohol doktor.Proste príroda to tak zariadila.Radšej takto skoro ako vpolke tehotenstva.Buď to víde alebo nie. A čo sa týka pôrodu zase ho musím len chváliť.Ato som išla CISáRSKYM REZOM lebo maličká bola (koncom panvovým) teda nožičkami napred.Odviedol skvelú prácu.Prišiel ma pozrieť hneď po operácii,na druhý deň a tiež kedˇma prepúšťali domov.(Adelka sa narodila 29.4.2010).Takže ja som s ním spokojná......... 😉

sonda2
18. máj 2010

Ahojte, aj ja chodim k doktorovi Stankovi a nemozem sa nanho stazovat. Je dobry.
Neviete mi nahodou napisat ake ma ordinacne hodiny v Ruzinove? Vopred vdaka 🙂

lolitko10
24. máj 2010

Pre všetky žienky:ordinačné hodiny Mudr.Stanka Po:8,30-13, Ut:13,00-15,30(len tehotné-poradňa) St:8,30-13,00, Št:8,30-13,00 a v piatok nic.

lolitko10
24. máj 2010

no a ešte telefon do ambulancie v Ružinove: 02/48211064

lucia013
9. júl 2010

Ahojte baby,
neda mi nereagovat na tuto diskusiu. Ja som s panom doktorom Stankom tiez maximalne spokojna. Chodim ku nemu uz roky vzdy je velmi ochotny a vobec nemam pocit ze by sa o svoje pacientky nezaujimal. Ak je niekto nespokojny s lekarom tak nech si najde druheho kazdemu vyhovuje nieco ine, ale takto verejne niekoho ociernovat je fakt nepekne.

dakujem

leenuska
6. okt 2010

myslím si , že je super !!!!! a na otázky vždy odpovie !treba sa len pýtať !!! 😉 som veľmi spokojná, že som si vybrala práve jeho ! 🙂

leenuska
6. okt 2010

@lucia013 PRESNE TAK ! načo k nemu potom chodia . Je predsa milion iných doktorov ! naozaj je to nepekné ! bohužial, niekomu nevyhovuje . To je celé !

mircalla
7. okt 2010

je to vobec mozne, ze tolko uplne protichodnych nazorov na jedneho lekara?

beaska
7. okt 2010

je zvlastne ze chvalia len dievcata s 1 popripade 2 prispevkami 😨

nikitkad
21. máj 2011

ja som s nim tiez spokojna az maximalne.

miruska88
30. máj 2011

Ahojte precitala som si vsetky komentare co sa tyka Stanka a som v soku.Cakam dietatko prve na ktore sa velmi tesim ale teraz neviem co mam robit.Co sa tyka vysetreni som asi v 20 tyzdni aspon tak mi bolo povedane a zatial som absolvovala 2 krat krv raz moc jednu poradnu a EKG na ktore idem zajtra.co mam zname su u sukromneho a zatial absolvovali vac vysetreni ako ja.zajtra idem na ultrazvuk na 15.00 tak mile maminky skuste mi poradit ake vysetrenie ste absolvovali vy pocas tehotenstva aby som vedela ci mam ostat u neho alebo is k inemu a ak vas mozem poprosit tak mi odpisat predtym ako pojdem k nemu.velmi pekne vam vopred dakujem a prajem vam pekny den

vinyan
31. máj 2011

Miruska, myslim, ze si absolvovala vsetky vysetrenia, ake si mala. Moc sa ma kontrolovat po kazdy raz, neviem, kolkokrat si uz u neho bola. Je to vec pristupu, kolko a akych vysetreni absolvujes. V zahranici v niektorych krajinach sa vysetruju tehotne ovela menej a nemyslim, ze by bolo viac problemov. Myslim, ze aj vela vysetreni aj malo je podlozenych nejakou teoriou, zalezi, comu veris Ty, pri com sa lepsie citis. Na mamickovskych strankach sa mozes dozvediet, co a kedy sa v SR ma vysetrovat a mozes potom konfrontovat doktora.
Ja som chodila ku Stankovi, teraz chodim ku Hvizdakovi.
Mne sa stala taka vec, ze doktor Stanko mi predpisal hormony kvoli spineniu mimo cyklu a som sa pytala na tie lieky v poradni v jednej lekarni a akurat jeho syna, ktory tam radil ako farmaceut!! Tiez sa mi vtedy zdalo, ze nechcem uzivat nic umele a ze mi nerobil kadejake vysetrenia a tak... Inac bol v pohode, aj ked by som ocenila viac info a ked som sa pytala, odpovedal mi len strucne a odkazal ma na net. Ku Hvizdakovi chodim aj preto, ze mu viac doverujem, je veriaci a mam pocit, ze taky gynekolog sa pozera na moje dieta uz od pocatia tak ako ja a to mi vyhovuje🙂 Od Hvizdaka aj viem, ze co sa tyka hormonov, kazda 8.zena ma nieco so zrazanlivostou krvi a ze by sa jej pred predpisanim hormonov malo urobit vysetrenie, ci nebude mat nasledne problemy. Toto vysetrenie je vraj dost drahe a nepocula som, zeby ho gynekologovia robili. Bol o tom aj clanok v .tyzdni od MUDr. Mareka Draba.

miruska88
31. máj 2011

@vinyan co sa tyka tych vysetreni moc som davala zatial len raz lebo som mala len jednu poradnu krv mi brali dva krat potom EKG a dnes ultrazvuk na ktorom by videl co to bude ale bolo zle ulozene ale co sa tyka toho co mi hovoril bolo vsetko v poriadku.viem ze co sa tyka zdravotnych problemov tak niekedy nevie pomoct ale co sa tyka porodu a tychto veci som pocula ze je velmi dobry.tak neviem ale dnes ked som tam bola som sla odtial s dobrym pocitom a uz sa neviem dockat 30.6 kedy pojdem na 3D aj ked si myslim ze je to neskoro som v 20 tyzdni tak ked niaka mamicka bola skor na 3D tak mi dajte vediet aj kde ste boli dakujem a pekny vecer

pimpa
6. jún 2011

Baby, ja som chodila dva roky ku Stankovi, no vsetka starostlivost bola fajn co sa tyka zaujmu a debatovania, robil co mal, chodila som len na preventivky lebo som nejake problemy nemala..no ale vadilo mi ze to samotne vysetrenie bolo take nesetrne, bolestive, proste necitlive, ja som mala niekedy uz pocit, ze ma rozpara..akoze raz za rok som si to odtrpela, vonku ma v cakarni cakal manzel, tak sme sa potulili a na vsetko som zabudla na dalsi rok, no ale ked som otehotnela, myslienka ze kazdy mesiac by som mala chodit...zmenila som ho a teraz mam velmi dobru lekarku vo Vrakuni, obycajna obvodna gynekologicka, nie sukromna a velmi citlivo vysetruje. Takze teraz za nou sice dochadzam az z KArlovky ale uz len tak ju nevymenim 🙂

adnrea
16. jún 2011

Ahojte baby. Ja som u pána Stanka asi pol roka, no musím povedať, že som s nim maximálne nespokojná. Pri vstupnej prehliadke bol celkom milý, ale potom som mala problémy a keď som k nemu šla opäť, tak bol veľmi nepríjemný. Vyšetrenie bolo veľmi bolestivé a nepovedal mi nič čo by som nevedela. Teraz som v 10tt mám aj menšie zdravotné komplikácie, ale nechcem už k nemu ísť. Začínam si vybavovať nového gynekológa. Problém je v tom, že ich je v Ba veľa a neviem ku ktorému mám ísť.

liennka
23. jún 2011

Ahojte, chodim k dr. Stankovi uz 12 rokov a ineho doktora by som nechcela.Mam s nim dobre skusenosti, aj moja sestra k nemu chodi, aj kamaratkam som ho odporucila a zatial sa nikto nestazoval.Absolvovala som s nim aj svoje prve tehotenstvo a bola to krasna cast mojho zivota.Len lutujem, ze som sa s nim nepodelila aj o prod ☹ ( nie ze by bol zly, teda myslim porod, aj ked som mala sekciu)Mile mamicky, alebo nastavajuce mamicky, ak vam pan doktor nevyhovuje, tak jednoducho chodte k inemu a neociernujte. A este by som chcela podotknut - Kto sa pyta ten sa vela dozvie! Tak toto plati aj na pana doktora 🙂 No a na zaver, par krat som ho zazila, ako robi bordel koli svojim pacientkam, tak sa nebojte, pan doktor je velky bojovnik 😎 a na svoje pacientky neda dopustit!!!

sendy11
6. júl 2011

kazdemu vyhovuje iny pristup a nezabudajme, je slobodna volba lekara! ja k doktorovi Stankovi chodim uz 15 rokov a nedam nanho dopustit. pri prvom porode bol uzasny, staral sa skutocne maximalne aj pocas pobytu v nemocnici pred a po porode. aby som sa neroztrhla pre istotu ma nastrihol a vsetko bolo jak ma byt. asi aj kazdy porod je specificky a pokial ma nastat nejaky problem, moze nastat pri akomkolvek lekarovi! skoda len ze pri druhom porode asi nebude moct byt, z coho mam velky stres :( Co sa tyka ambulancie, samozrejme ako sa hovori "lína huba hotove nestesti"...nikdy som nemala komunikacny problem a ked som mala pocit ze mam malo info, spytala som sa a vzdy mi bolo odpovedane!!! Pocula som ze jedna znama od neho odisla pre opakujuce sa problemy, ktore jej nevedel vyriesit a na otazku ci ini doktori jej pomohli som dostala sokujucu odpoved ze NIE!!! tak potom asi nemusi byt vzdy chyba v doktorovi...ale aj v pacientovi. za tych 15 rokov som samozrejme navstivila aj viacero inych doktorov, ktori Stanka zastupovali pocas dovolenky. Mozem len skonstatovat, ze Stanko z nich vysiel najlepsie...jeden neliecil a tvaril sa ze vlasne nemam problem, druhy bol uchyl, dalsi robil obstrukcie typu ze mam prist v sukni a pod. Takze prosim radsej neohovarajte a ak ste nespokojne rychlo si najdite niekoho ineho, aby ste mali zase na koho kydat!!!

renny24
25. okt 2011

to je tak 1000 ludi 1000 chuti!!!!!! ja som u pana doktora uz 14 rokov a nedam nanho dopustit...je to najlepsi lekar a nikdy sa ku mne nechoval chladne aj ked som rodila v inej nemocnici.

tinka0401
25. okt 2011

Ja som naozaj spokojna a mam moznost to aj porovnat napr s doktormi co maju velke meno v gynekologii... len vdaka Stankovi mam zdraveho syna a tesim sa z dalsieho tehu 🙂 To ze nie kazdemu sa paci, to je normalne, ale naozaj ja dlhe roky nemam problem zavolat mu, opytat sa co potrebujem, co ma zaujima a vzdy dostanem odpoved. Naozaj ma ani raz neodbil a aj ked bol problem snazil sa mi vysvetlit vsetko. A naozaj si velmi vazim, ze vzdy ked som bola hospitalizovana na gynekologii hned prisiel a zaujimal sa o mna. A vlastne o vsetky jeho pacientky na oddeleni. Ja mu verim.

lolitko10
16. nov 2011

Som rada,že konečne je tu viac pozitívnych reakcií(ohlasov) na doktora.Super.Dúfam,že ohováranie sa skončilo 🙂

iuc
12. dec 2011

K p. Dr. Stankovi chodim uz 16 rokov a som velmi spokojna, mozem len odporucit. Nikdy som nemala s nim komunikacny problem. Na vsetky moje otazky vzdy odpovedal, vysvetlil a poradil. Vzdy bol ku mne mily a citlivy. Vsetky moje choroby, ci uz lahsie alebo vazne vyliecil. Ked som bola hospitalizovana, chodil za mnou, pytal sa na mna lekarov. Velmi ochotny clovek a oddany praci. Uz len dlhorocna prax hovori o jeho kvalite. Kto je s p. Dr. Stankom nespokojny, nech od neho odide, on nikoho nedrzi. Staci si len vypytat kartu a najdite si ineho gynekologa.

mediik
13. dec 2011

@iva89 uz je to pase, ale nie je chyba v tebe? Podla mna je uplne najsuper, ma suchy humor, odbornik naslovovzaty, mily, zodpovedny.

mediik
13. dec 2011
mediik
13. dec 2011

🙂

zuzkakach
18. dec 2011

@mediik
@iuc
@tinka0401
@renny24
@sendy11
@liennka baby prosim vas neviete poradit. Zajtra mam ist na ober krvi k Stankovi do Ruzinova, neviete od kedy je tam rano sestricka? je to 7.00 alebo 7.30? Musim si to vsetko na minuty naplanovat, lebo suseda mi strazi maleho tak dufam, ze nerobia odbery az od 8.00 :( dakujem

adnrea
7. feb 2012

no chcela som sama seba presvedcit o tom,. ze je dobry lekar ale nejde to. som mesiac po porode a mam na neho velmi tazke srdce. pan stanko mi nezistil vcas poruchu prietokov stale tvrdil ze je vsetko ok. dokonca pri ultrazvuku v cca 32 tyzdni mi povedal " to dieta je hrozne male!" ale nic dalej neriesil... pytam sa PRECO? az ked som isla do poradne do ruzinova a ked mi tam robili ultrazvuk zistili, ze dieta ma problem z vyzivovanim. diagnoza? Hypotroficky novorodenec. musel ist o dva tyzdne skorej von cisarskym rezom.

janulka084
7. feb 2012

Tak pan doktor Stanko je naozaj perfektny clovek a odbornik na slovo vzatý. Ja k nemu chodim uz desat rokov, prestupila som k nemu od druhej doktorky a s jeho pomocou a prijemným jednanim mozem vzdy ratat. Dokonca bol ochotny a liečil mi pooperačnu ranu o čo sa nebol ochotny zaujmať chirurg. Pri vyšetreni je vždy čo najopatrnejši a je ochotny sa rozpravať očomkolvek.