Gynekológ s kresťanskými pohľadmi z okolia Hlohovca

goreti
18. nov 2013

Ahojte dievčatá, chcem sa spýtať, či nepoznáte nejakého gynekológa s kresťanskými pohľadmi, najlepšie z Hlohovca, Trnavy, Piešťan, Nitry, či Trenčína? Som totiž od Hlohovca a chcem zmeniť gynekológa. Čakám totiž 5. bábo a u toho, ktorého momentálne mám, som si dosť vystála, keď som čakala štvrté. Pri tých prvých deťoch bol v pohode a milý. Svoj postoj zmenil až pri štvrtom. Vobec nemal preto pochopenie a niekedy na poradni priam zúril, že som od prvého dieťaťa nechcela užívať antikoncepciu a že teraz si chcem ponechať to štvrté bábo. Od posledného porodu som si povedala, že pojdem ku nemu len, keď ma predvolá. Ale teraz, keď som zistila, že opať nosím v sebe nový život, musím začať chodiť na poradne, ale v žiadnom prípade nie ku tomu môjmu.
Srdečná vďaka za pomoc!

h2
18. nov 2013

@goreti Ahoj, nemyslím, že nutne potrebuješ kresťanského gynekológa, Ty proste potrebuješ NORMÁLNEHO gynekológa. Ten Tvoj nie je v poriadku. Je úplne jedno, aký má názor na antikoncepciu, či na viac detí, má si ho nechať pre seba!!! Ach, tak som sa naštvala, že až, ja by som mu určite povedala svoje! Aby sa tehotná žena bála ísť k lekárovi, že čo jej na to povie?!?!?! 😠

paskolinka
18. nov 2013

keby si cakala aj desiate dieta, jeho to nema co trapit, nemoze predsa nikomu nanucovat antikoncepciu 😠 . nie som z tvojej lokality, tak neporadim nikoho konkretneho, ale urcite uz k nemu nechod. prajem vela stastia, snad najdes niekoho normalneho.

klincek
18. nov 2013

@goreti
@h2 presne, toto s krestanstvom nema nic, to je o profesionalite lekara. nech by mal akykolvek nazor, nema pravo otvorit si na teba v tomto smere usta, aj keby si cakala 10te dieta. ma si robit svoju pracu a vyjadrovat sa len k tomu, co je naplnou jeho profesie.
bohuzial inak nepomozem..ale dufam, ze najdes toho spravneho cim skor. popytaj sa kamosiek, pribuznych, kolegyn, mozno o niekom vedia.

zuzinka1989
18. nov 2013

tiez si myslim, ze to s krestanstvom nema nic spolocne...je predsa kazdeho osobna vec, ci bude/nebude uzivat antikoncepciu, tiez to, kolko deti bude mat...predsa vychovavat ich nebude on 😀
a na tvojom mieste, by som bola gynekologa zmenila uz pri prvej zlej skusenosti...ved je normalne bat sa ist k dr.?

h2
18. nov 2013

Ahoj @goreti , teraz som si tu všimla jednu diskusiu, kde odporúčajú v Hlohovci nejakého MUDr. Belanského, hneď som si na Teba spomenula, teda, len dúfam, že to nie je ten, ku ktorému už chodíš... 🙂 Ale baby tu o ňom píšu pekne: https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/poradite-gynekologa-v-hlohovci/

goreti
autor
22. nov 2013

Takže ďakujem všetkým za reakcie na moju tému. Už teda nejaké typy mám, teraz sa už len definitívne rozhodnúť.

brumka
22. nov 2013

Tiez vravim ze to s krestanstvom nic nema jedine doktor moze odporucit kolko deti by dotycna mohla mat zo zdravotneho dovodu. Ci to uz pre nu nieje nebezpecne a ake boli porody a tak... Ale zakzat a nutit nemoze. Ja som sa stretla skor s tym ze kamaratke doktor nechcel dat antiku ze to je proti jeho presvedceniu ale riesit vieu to sem nepatri. Skus zmenit lekara,ty musis vediet aky je tvoj zdravotny stav