Gynekológ v Banskej Bystrici

jeniixaa
26. jún 2017

Ahojte, tak vyzerá to tak, že sa ukázali dve čiarky 🙂 a tým pádom mi vznikol problém. Presťahovala som sa do Banskej Bystrice a gynekológa som zanechala v Žiline. Ak sa mi tehu potvrdí, asi nebude možné cestovať takú diaľku a tak si hľadám gynekológa v BB. Baby, poraďte mi nejakého, ktorý je ľudský a nebude so mnou jednať ako s kusom mäsa🙂 Ďakujem! 🙂

nika31091
26. jún 2017

Ahoj, ja odporúčam Hunáka, on robí aj v nemocnici a má tiež ambulanciu na Hornej 24, tam robí pondelok- utorok, ja som si teda pochodila kadekoho a on je naozaj príjemný, kľudný, je to fakt profesionál, síce on pri pôrode nebol, ale na preventívne prehliadky aspoň nechodím vystresovaná, že čo mi zase povie....jeho odporúčam 🙂 a ak chceš tu je tel.: 048/4123862

jeniixaa
autor
26. jún 2017

@nika31091 ďakujem, ale povedali, že ma nevezmú :( celkovo ma odbilo asi 5 lekárov, v BB je to s týmto asi ťažké...ale nakoniec sa zľutoval Frühwald, zajtra tam mám prísť, tak uvidím, či sa neotočím vo dverách :D

niba0717
14. júl 2017

Aj mna odbilo par lekarov , prestahovala som sa v 8 mesiaci tehu a nakoniec ma zobral dr bielik, teraz uz len doriesit kde odrodim ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre