Gynekológ v Bratislave

sisuliatko06
3. apr 2014

Ahojte žienky. Prednedávnom som sa s priateľom prisťahovala do Bratislavy, kde se si obaja našli prácu a tým pádom sme sa tu rozhodli žiť. Keďže si chceme v BA neskôr založiť rodinu, hľadám ozaj dobrého gynekológa nie len nateraz, keď ešte nie som tehotná, ale aj do budúcna, keď budeme v radostnom očakávaní 🙂 a teda už nastálo. Viete mi, prosím, poradiť dobrého gynekológa, ktorý je odborník, má modernú ambulanciu a nie je prehnane drahý? Som už zúfala z čítania rôznych referencií.

ivana1410
3. apr 2014

Ahoj, ja momentalne tiež hladám gynekologa...ešte som si nevybrala ale poradím Ti s tých lepších a lacnejších ...
Dr. Andrej Karkalík - v dubravke- má vstupný poplatok 25 eur ale ked chceš ist na kontrolu alebo na vysetenie da sa iba na objednanie a to za poplatok 10 eur...ale je to Phd. tak snád by bol dobrý

Dr. Psalmanová - v lamači- ibaže ma rocný poplatok 30 eur a za objednanie tiež 10 eur

...............
dalej čo som nasla je Dr. Kabaja v Karlovke, k tomu som chela isť ja, len tu v BA ešte nemam trvalý a ani prechodný pobyt tak ma nezobral.
alebo ešte je dobrý Dr. Hinšt v železnej nemocnici pri trnavskom mýte ...len tam asi tieť potrebujes mat uvedene trvale bytdlisko v ba ...a u týchto dvoch sa neplati

janusshka
3. apr 2014

@sisuliatko06 určite odporúčam Dr. Diveky v zariadení Gyneax. Je úžasný, nie moc drahý a ambulancia - tým že je súkromná tomu aj zodpovedá, pekná, nová a čistučká. Dr. Kajaba je ževraj ok, ale je "v starej špinavej poliklinike"....pekný deň

ivana1410
3. apr 2014

@janusshka čo znamená ani nie moc drahý ?? 🙂
aké ma poplatky

janusshka
3. apr 2014

@ivana1410 nikdy som neplatila viac ako 50€ za vysetrenie aj ked mi robil asi uplne vsetko pri tom prvom a za odbery tiez nie 🙂 . cena podla mna omnoho nizsia ako poskytnuta starostlivost 🙂

lilitela
3. apr 2014

@ivana1410 Ten Dr. Karkalik - ako dlho sa caka na to objednanie? lebo u psalmanovej to byva aj mesiac, to je fakt dlho.

sisuliatko06
autor
3. apr 2014

Baby, našla som dobré rezencie na MUDr. Kriška, ml. Ordinuje aj v Gynaexe, ale aj spolu s otcom v Ružinovskej nemocnici.

sisuliatko06
autor
3. apr 2014

@ivana1410 Tiež ešte nemám trvalý pobyt v BA, ale žijem tu a potrebujem chodiť na pravidelné vyšetrenia.

ivana1410
3. apr 2014

@lilitela tak to fakt neviem ako sa tam dlho čaka.... ja som si ho checkla iba takto..

ivana1410
3. apr 2014

@sisuliatko06 ved ja tu zatial tiež nemam trvalý pobyt...taký tí sukromný ta zoberuu..ale u nich sa musi dost platit ...a no neviem ako pre teba, ale pre mna je dost aj 50 eur ,...a ja si tolko dovolit platit nemožem...tak asi pockam na ten trvalý pobyt

sisuliatko06
autor
3. apr 2014

To je dosť aj pre mňa, to využijem možno až v tehotenstve, potrebujem zatiaľ len ročnú prehliadku, takže budem asi musieť ozaj počkať až na trvalý pobyt 😒

ivana1410
3. apr 2014

@sisuliatko06 tak neviem, skus ešte obvolať nejakých doktorov...za to nic nedáš, vidiš, možno budeš mať viac štastia ako ja a nájdeš 🙂 .... potom daj vediet ;)

alcahelca
3. apr 2014

ahoj, ja som prešla k Mudr. Kleinovi (poliklinika Mýtna, má aj ultrazvuk), mám v BA trvalý pobyt, ale kedže som mu nepatrila do "rajonu", tak som si za prenesenie karty musela zaplatiť 50 eur, ročný poplatok je len ak chceš, inak 10 eur za prednostné vyšetrenie na termín... za opýtanie nič nedáš, a môžeš mu napísať e-mail, kontakt má na webe 🙂

mirruska
3. apr 2014

@ivana1410 @sisuliatko06 ahojte, ja chodim k mudr. Horakovi ambulancia je na Jarabinkovej 1 (prievoz). Chodim k nemu nieco vyse roka a jedine za co som u neho platila bola folikulometria 10€ a za fotku babatka z ultrazvuku 4€, som s nim spokojna je velmi mily a vsetko vysvetli, jedina nevyhoda je ze nema 3D ultrazvuk. Kamaratka chodi k mudr Cunderlikovi ten je zevraj vyborny ale u neho je rocny poplatok 200€, co v tehotenstve nieje az tak vela lebo nic ine uz netreba platit (robi aj 3D a morfologicky ultrazvuk v tejto cene)

3jarka3
11. apr 2014

@sisuliatko06 Ahoj, ahoj :D Ja riesim podobny problem. Zvaric mi odporucil 2 mena: Dr.Millý a Dr.Straková. 😉
asi skusim toho Milleho.

luslus
11. apr 2014

@sisuliatko06 Ahoj, odporucam Femme s.r.o., ja tam chodim a tiez nemam trvaly pobyt v BA. Plati sa iba u dr. Fellnerovej za termin 10e a aj to len v stredu a stvrtok. Inak sa neplati. Je to moderna a vybavena ambulancia a perfektna dr.

sisuliatko06
autor
11. apr 2014

@3jarka3 Ahoj Jarka 🙂 Asi budem musieť navštíviť môjho v PE, mám Majerčíka a tiež sa ho spýtam na odporúčanie. Keď zistiš nejaké nové info, daj mi vedieť 😉

sisuliatko06
autor
11. apr 2014

@luslus 10 EUR by som ešte zvládla 🙂 Ďakujem za radu, skúsim si to pozrieť 🙂

luslus
11. apr 2014

@sisuliatko06 a stranka je www.femmesro.sk ale tie ordinacne hodiny im nesedia, maju ich pomenene /teda tie poobedne su uz od rana od 9:30) skus tam zavolat pondelok rano, sestricka tam uz je od 7:00

sisuliatko06
autor
11. apr 2014

Super, ďakujem, chodievaš len k Dr. Fellnerovej? Aká je tá druhá pani Dr.?

puckomucko
29. apr 2014

Ahoj,

ja jednoznacne odporucam Mudr, Karkalika, v Dubravke, paracelsus, tiez som v BA bez trvaleho pobytu a na zaciatku tehotenstva mi byvalo velmi zle, nevedela osm co robit, zhanala som gynekologa, lae nechcela som len tak niekomu cudziemu zaklopat, kamaratka mi odporucila Karkalika, zavolala som, sestricka velmi mila, vzali ma vecer o 18 uz po ordinacnych lebo som povedala ze mi je zle a neviem co robit, boli velmi mili, lekar ma hned vypisal na hospitalizaciu, nazval to potrebna rekreacia na zaciatku 🙂, bol velmi mily, povzbudzoval ma, dokonca prisiel aj na oddelenie, s takym milym pristupom som sa davno nestretla. po prepusteni som zostala u neho za jednorazovy poplatok, je skvely aj sestricka, ma nove pristroje, robi ultrazvuk zakazdym, cele tehotenstvo sledujem babatko ako rastie, robi aj 3D, 4D aj vsetky merania po 36.tyzdni za 10 eur, hlavne ze netreba ist cakat 5 hodin do nemocnice... mozno to vyzera ze ho moc chvalim, ale takehoto gynekologa som presne hladala a myslim ze sa bezne nevyskytuju... drzim palce v dobrom rozhodovani...

mitzy11
27. jún 2014

Ahojte zienky, prosim, hladam sestricku, ktora pracovala u pana Andreja KArkalika -. mlada, stihla, dlhovlasa, cierne vlasy, vesela a vzdy ochotna - prestala u neho pracovat a rada by som kvoli nej presla k inemu lekarovi / lekarke, kde pracuje 🙂. Vedeli by ste mi povedat jej meno? Na stranke maju ako sestru uvedenu Danielu Lipcakovu, ale netusim, ci to je ona... Vdaka 🙂

janci27
27. sep 2014

Ahojte, prave som si pozerala stranku http://www.feminatal.sk/cennik.html kde pan doktor Karkalik ordinuje a vidim tam, ze poplatok za vedenie gravidity do 36t. 120eur. To akoze ked otehotniem, tak si odomna vypyta potom tuto sumu, ak budem chciet k nemu chodit na pravidelne kontroly, aj ked u neho budem normalne registrovana? Ci ako to mam chapat?
@puckomucko

kazunomiya
5. okt 2014

@janci27 ano, za tehotenstvo - tj. vsetky tie vysetrenia - sa plati na konci ten poplatok. Ja som este zazila mensi, asi ho zvysil. Myslim, ze to kryje vsetko to, co je nad ramec hradeneho poistovnou.

boruska11
18. okt 2014

@puckomucko ano on je super aj ja ku nemu chodim 🙂

boruska11
18. okt 2014

neviete ako sa vola ta jeho aktualna sestrička ?

holy7
27. okt 2014

Ahoj, jednoznacne odporucam Andreja Karkalika v Dubravke. Velmi ochotny, vsetko prediskutuje, vysvetluje, nerobi nic, co ti dopredu neoznami, takze ta na konci vysetrenia necaka prekvapivy ucet. Jedine negativum, nepredpisuje antikoncepciu ak je jedinym ucelom neotehotniet, len ak sa jedna o zdravotny problem ako zabranenie cystam a pod... Kazdopadne, lekara odporucam, sama k nemu chodim a je skvely.

holy7
30. okt 2014

@mitzy11 AHoj, tak som zistila, kam nam zmizla sestricka 🙂 ide robit na chirurgiu 🙂

jochabet
18. nov 2015

Ahojte. Viete mi poradit, kolko sa aktualne plati u dr Karkalika? Som tehulka a chcela by som zmenit gynekologa. Mam tu prechodny pobyt.

summergirl
23. mar 2017

Ahojte, bola som sa pytat u Zagyovej, ktora sa strieda s Karkalikom v ambulancii a ona ma vstupny poplatok 40 alebo 50€ (nie som si ista, ktoru sumu mi povedala sestricka) + v pripade tehotenstva 100€ za kazdy trimester. Neviem ci maju rovnaky cennik, ale asi ano, ked sedia v jednej ambulancii.