Gynekológ v Prešove. Môžte doporučiť?

mibi41
11. nov 2010

Ahojte, môže mi niekto odporúčať dobrého gynekológa v Prešove?
Ďakujem pekne.

30mamina3
11. nov 2010

ahoj.Ja som ich prestriedala a poviem ti že určite by som nedala kartu ku Stošekovi.Teraz mam u Ligusa a som spokojna,ale zase som nemala neaky važny problem ktory musel riešit,lebo počas tehotenstva som chodila do rizikovej poradne a pred tym som sa liečila v KE.

maryanna
11. nov 2010

Dr.Čop v Gynstare

ludka140281
11. nov 2010

odporucam dr.Vaskovic...ja k nemu chodim a som maximalne spokojna a nemenila by som

kvetka84
12. nov 2010

Ja napisem koho neodporucam.
Dr. Ochtinska v Muci pri Baste. Neochotna, nevie poradit, u nej je vzdy vsetko v poriadku, neludska, podla mna malo profesionalna. Nema usg, ked potrebujes sono, posle ta objednat sa do monobloku a vysledku budes mat tak za dva tydzne. Nepohodlne :(
Dr. Minarikova - k nej chodim teraz ja, ako doktorka je velmi dobra, odborna, ale ak mas akutny problem v cakarni sa nacakas a nacakas . No hruuuuza :( Ja aj ked som objednana stale cakam min. 2 hodiny a neobjednane pacientky aj pol dna.

adriana_dg
12. nov 2010

Dobry den! jA BY SOM TY ODPORUCILA pana prednostu Jozefa Adama.Lebo ja som s michaloviec.a som sa dala operovat az v presove na laparoskopiu.A poviem ty ze operacia dopadla dobre a vsetko bolo dobre.A je velmi dobry doktor ja ty ho otporucam.Tak sa maj cmuq

daniela02
21. feb 2012

Ahoj ja som odisla od Vaskovica ku dr. Palovej Bibiane a mozem len odporucat

dadda02
21. feb 2012

Som spokojna s Ivanou Kleinovou na Levocskej. Mily, ludsky a citlivy pristup, neberie pacienta ako dalsi kus. Prezlecies sa do sukne pri sestrickach, takze ziadne pobehovanie dole bez, ci vyzliekanie u dr. Ak Ta chce prezriet, len vyhrnies suknu. Ale - aj ked sa objednava, byva casovy sklz - niekedy aj hodinu a pol.

veronika89
22. feb 2012

ja chodim k dr.Pallovi a som s nim spokojna hlavne preto ze ma pocas tehotenstva nestresuje vaginalnimi vysetreniami. robi pocas celeho tehotenstva max 2 taketo vysetrenia. a ked si na jeho pripomienky clovek zvikne je ok

zvonkohra
22. feb 2012

ja palla neodporucam chodila som k nemu a pocas tehotenstva ziadna super starostlivost a tie reci ,ale 100ludi 100nazorov
teraz mam kleinovu a to je taka super zenska..... 🙂

veronika262
23. feb 2012

Ahoj tak ja chodim k Ligusovi a neôžem povedať na neho ani jedno zlé slovo. Je vinikajúci vždy odpovie na všetky otázky čo mám a je ozaj profesionál. Ja som si k nemu dala kartu po potrate, nemohla som rok otehotniet a on mi pomohol. Takže som mu vďačná

jespera
23. feb 2012

ja riesim ten isty problem...neviem ku komu dat v PO kartu. Inac Ochtinska uz dala ambulanciu nejakej mladej doktroke - vraj mila, neviem nepoznam. ochtinsk a robi teraz v starej porodnici.
V Muci v PO je este Kosova - k nej som chodila, je mila, zlata, ma ultrazvuk, ale strasne dlho sa caka, si objednana na desiatu zoberu ta o dvanastej minimalne. Ked som k nej prisla - kym sa spamatala co som zac a co mi je a atd...tak....a dalsia vec vdaka nej som porodila o dva mesiace skvor ....takze asi tolko. Ligus - chodi k nemu aj moja znama a tiez si celkom pochvaluje....ale aky je neviem.

figurka1985
21. júl 2012

dr. Minarikova- odporucam 🙂

simkamatko
24. apr 2018

Ahojte prosim vas o radu hladam istoze dobreho gynekologa / gynekologicku v PO ja mam vo VT ale casovo mi niejako nevychadza ist za nim som velmo spokojna s nim ale ta dialka ma odradza uz.

jaja0405
24. júl 2023

@dadda02 aká je asi stara dr?