Gynekologické problémy. Mohol ich spôsobiť Ospamox 500?

poleva
16. sep 2007

Ahojte presne pred týždňom som dobrala tieto antibiotiká, celý týžden som mala problémy pri pohlavnom styku,bola som úplne suchá a pálilo ma pri močení ( len po milovaní )
preto sme s tým radšej prestali, teraz to ustúpilo ale mám nenormálny výtok !
poradíte ? dík

poleva
autor
16. sep 2007

nikto neporadí ?

zuzu13
16. sep 2007

poleva, mohlo ti to narušiť "ph" , skús nejaké probiotika, alebo denne vypi zakysanku alebo acidko, papaj jogurty a na intímnu hyg. použi Lactacyd 😉 ale aj tak by som navštívila Dr.

poleva
autor
17. sep 2007

tak to mi určite narušilo , k lekárovi zatiaľ nejdem uvidím ešte cez týždeň

kukona1
28. júl 2008

presne tieo antibiotiká užívala moja malá a horné zúbky sa je komplet celé poškodili-zubár nechápal prečo vlastne predpisujú pediatri také atb ...malej narástli zúbiky ked mala 14 mesiacov a ked mala 2O mesiacov tak o ne prišla..odvtedy jej kupujem lieky výlučne bez predpisu Hedelix -radšej si za ne zaplatím...na každého inak vplývajú antibiotiká 😠 ☹

orinka
28. júl 2008

To by chcelo zavštíviť gynekológa... antibiotiká vedia spôsobiť zápal..... a určite by som nečakala... z vlastnej skúsenosti... keď narobia antibiotiká neplechu, jogurty je už neskoro jesť.... to treba počas užívania...

leva
28. júl 2008

No neviem,tieti antb.su sirokospektralne,prave by mali vyliecit zapal,manzelovi daval doktor tento ospamox,podla kg takze silnejsi,zabrali vzdy v pohode.no treba ist jednoznacne na gyndu.

sonoga
28. júl 2008

vascina zien, ked berie nejake ATB, ma potom nejake gynekologicke problemy. preto pri kazdom nasadeni ATB si treba nasadit aj probiotika, ale nie len take, co su v jogurtoch, ale normalne, silnejsie, nejake kapsulky. vlastne tym, ze tieto ATB su sirokospektralne, tak znicia vsetku mikrofloru, ci uz "dobru" alebo "zlu", co potom sposobuje tie gynekologicke zapaly. ale kedze uz mas ten problem, tak treba ist za gynekologom, aby ti predpisal nejake vaginalne tablety, resp. mozes si na volny predaj kupit Canesten alebo Fungicidin. A teraz su ako novinka vaginalne tablety Feminella Vagi C. Je to cisty vitamin C ako jediny zatial vo forme vag. tabliet a tie neupravuju tu mikrofloru, skor pripravuju sliznice na to, aby sa tam boli schopne rozmnozit lactobacily.

bambusko
28. júl 2008

canesten a fungicidin sa musia brat dlho, skus cipky s laktobacilmi

http://www.magister.sk/-p-6340.html?cPath=31_104

ak nepomoze - ale myslim, ze ano - tyzden bez gynekologa nevydrzis 😒

grettka
29. júl 2008

baby, rady su v pohode, ale vsimnite si, ze to bolo pisane vlani, a zrejme autorka temy tento problem vyriesila

sonoga
29. júl 2008

ja som skot reagovala na to, co napisala leva, ze by tie ATB mali vyliecit zapal.

tonitko
16. feb 2009

ahojky...pls poradte mi niekto...brala som ATB a mala som styk a trosku sa nam to vysmyklo z pod kontroly..ale fakt iba trosicku...mam sa baaat???nemate niekto skusenost s niecim takym???? 😖

roasha
16. feb 2009

keby si nemala 15,tak ti poradim 😒 ....opytaj sa maminy 😉