Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hemangióm na hornej pere

katka02944
1. feb 2015

Zdravím . Mám 43 Rokov a s liečením Hemnagia som začala cca. pred 20 rokmi .Absolvovala som cca. 8 Kryoterapií , ktoré mi zrazeninu odstránili , no zdeformovali mi peru . Z toho dôvodu som absolvovala chirurgický zákrok na plastickej chirurgii vďaka ktorému moja pera nadobudla oku-prijateľný vzhľad . Po rokoch sa zrazenina objavila opäť . Spozorovala som , že je bolestivá na dotyk v období predmenštruačného cyklu . Má veľkosť veľkého hrášku , je tmavá . Častokrát sa na jeho mieste objaví opar , čo sa mi dlhé roky nestávalo .Keď som mala opar , tak vždy na inej časti pier .Prosím , poradte mi , ako sa zbaviť Hemangia NAVŽDY a či je vôbec taká možnosť pri ktorej by sa zachoval vzhľad pery . Kryoterapiu odmietam , do úvahy pripadá chirurgický , prípadne laserový zákrok a či je podobný zákrok uhrádzaný poisťovňou , ak áno , tak ktorou ?

gapre
1. feb 2015

ja som mala tiez hemangiom cca 3 roky dozadu.Kozna ma poslala na chirurgiu,ani som nevedela o nejakej kryoterapii.Tiez som ju mala na pere, ale presne uprostred hornej pery,a bol sikovny doktor,lebo jazva je vydiet len ked sa usmejem,ale len trosku.A ked mam ruz tak vobec.ale bolest to bola riadna.Zatial sa znovu neobjavil a dufam ze sa neobjavi.Tyzden som musela tak opatrne jest a pit len cez slamku.Nic som neplatila.A opar som nikdy nemala,tak s tym skusenost nemam.A este mam synovca,ktoremu sa tiez objavil hemangiom na pere tiez pojde k chirurgovi,ale ma len 7 rokov,tak este cakaju,ma ho malicky asi 3 mm.Ja som mala asi 0,5 cm.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli