Hemoroidy / zlatá žila

sveva
18. sep 2006

Ahojte maminy. Neviete mi poradiť mám problém so "zlatou žilou"? Vyskúšala som už aj kúpeľ v dubovej kôre a žiadny účinok to nemá. Poraďte mi prosím.

adina0501
8. sep 2014

M
@lenkapast no Leni každý sme iný mne sa teda nestiahli do vnútra ostali mi veľké fialové zdureniny okolo konečníka mala som 3 operácie za sebou a vždy sa to vrátilo a keď sa mi tie zdureniny roztrhli tak to som od bolesti nemohla ani rozmýšľať ale zmenila som stravu prešla na " zelené" a po roku čo ma nezapieklo, zdureniny zmizli aj ked výrastky z mäsa ostali ale keď idem na potrebu nemam strach a fakt si ten pocit ze ma nič nebolí vychutnávam....

madafi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marikalysik
13. feb 2015
Používateľ marikalysik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marikalysik.

Ja mám teraz hemoroidy a mne veľmi dobre zaberá hemostop, najprv som len gél používala, ale beriem už aj tobolky a deň čo deň vidím zlepšenie 🙂

petogu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
citronius
12. máj 2015

Máte niektorá skúsenosti s odstraňovaním hemoroidov v Košiciach? Nejakou novšou a bezbolestnejšou metódou? Neviem na koho sa mám obrátiť. Ďakujem

kasperkoxxx
5. jún 2015

@helenkas Ja som ho kupoval v lekarni Dr.Max ale videl som ho aj na nete .... oplati sa 😎
stoji kolo 15eur

michaela1711
8. jún 2015

Nemusím sa báť keď mám zlatú žilu pôrodu nezasahuje to nejak do pôrodu? A čo ak mi budú robiť ešte aj nástrih. Nemali ste s tým problémy. Ja bojujem s nimi ale zatiaľ len druhý deň lebo som to zistila tento týždeň že to mám.

eeffka
8. jún 2015

@michaela1711 nezasahuje len si ju vytlacis.. no a naspat sa da podla stavu a rekonvalescencie, pouzijes casom mast,cipky a sa to podda. Ja som mala z celého porodu toto najhorsie, prvy tyzden som si nevedela sadnut 😖 , nie kvôli porodu ale blbej zlatej zile

michaela1711
8. jún 2015

@eeffka no ja sa budem snažiť to vyliečiť do pôrodu ak stihnem zajtra idem s tým k lekárke a hadam mi niečo nato predpíše. Ja zatiaľ ešte sedieť môžem ale otravuje to už keď sedím.

michaela1711
15. jún 2015

No ja teraz používam mastičku Preparation H a zaberá mi je to mastička vhodná aj pre tehotné a dojčiace matky. Už to mám o čo menšie už sa mi aj zle sadalo a teraz necelé 2 týždne ubehli a o čo to mám menšie. Takže táto mastička je tiež dobrá.

iweta1her
29. jún 2015

mne rovnako ako iným čo tu čítam pomohol hemostop gél s tobolkami, keď som bola tehotná som len ten gél používala tobolky až neskor radšej

duhos
14. aug 2015

@tonicka ahoj aj já mám teraz zapalenu zlatu žilu kde sa dá kupit tá kozmeticka mastička o čom tu pýšeš, alebo dajte nejaký dobrý recep ako na to,teraz použivam faktu čípky ale bohužial nemozem si dovoliť ostať doma z práce aby som stým odpočivala,rano ked sa prebudím je to dobré ale ako náhle práci zdvíham tažské bremená už som v prdeli,pichavá bolest,po studenej sprche ked prídem domov je to o hodinu lepšie a po čípky ale ak máte nejaký lepši recep tak o čakávam že mne pomôžete.

kopytko17
2. sep 2015

Mne pomohla kombinacia detralexu (120 tab) a wobenzymu (400tab). Kremy ( hemostop, faktu, mastu,...) a cipky mi nezaberali samotne.
Pridavala som aj lyzicu dve denne mleteho lanoveho semiacka do jogurtov.

iweta1her
29. sep 2015

netreba sa spoliehať len na gély/ krémy samotné, ja som užívala niekoľko ale keď zanedbávate pitný režim, nejaký jedálniček a hygienu nič vám nepomôže.... mne z gélov najviac pomáhal hemostop ale musela som si dávať pozor a strážiť mnoho iných vecí

emakiki
22. nov 2015

Ahojte, prosim poradte niekto... Moj muz je v Nemecku a dostal hemoroidy, nikdy to nemal, tak nema zo sebou ani noc na to... Co by mu pomohlo ulavit? Nemecky nevie dobre, tak neviem ako by si nieco pytal v lekarni. Neviete o niecom co by mu pomohlo?

eeffka
22. nov 2015

@emakiki
Hemoroid je hemoroiden v nemčine,tolko mu porozumeju... masti sú rôzne.

emakiki
22. nov 2015

@eeffka ok, dakujem, on tam pracuje, tak neviem ci sa dostane do lekarne... Myslela som skor nieco domace... Ale aj tak dakujem...

eeffka
22. nov 2015

@emakiki tak domáce ale to len skôr taká nudzovka, sprcha studená a sedaci kúpeľ z dubovej kôry.normálne do lavora sadnúť. Dubovu kôru sypanu,uvarili ako čaj a sadne do toho.kúpi v lekárni,čajovni alebo potravinach

emakiki
22. nov 2015

@eeffka dubovu koru mam tiez doma, aj o alpe som pocula a ani tu si nezobral... Mna slaktrafi, vcera tam prisiel a hned toto, keby to dostane o den skor tak ho nabalim... No nic ostava mu uz len ta lekaren, budu ho musiet pustit z roboty, lebo robievaju dlho a neviem do kolkej su tam lekarne otvorene... Vdaka

eeffka
22. nov 2015

@emakiki nie je za co,je to nepríjemné...

susanicka27
9. dec 2015

@martina21 mozem vediet ako si to poriesila lebo moj problem je uplne totozny s mojim;mam velky strach

drotenka
9. dec 2015
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

dubova kora je na toto myslim ze najlepsia

susanicka27
9. dec 2015

I mne sa vidi a tie ostatne capiky mi vobec nepomahaju a som zvedava co bude nasledovat lebo stav sa nezlepsuje a zacalo to len krvou po stolici a teraz uz aj reze; pali ;pulzuje pri stolici a po nej :( (

zuzmag
9. dec 2015

Zdravim bravcovu mast zmiesat s praskovym cukrom a tym potierat.Odskusane za dva dni
som bola fit🙂

susanicka27
9. dec 2015

@zuzmag to fakt?a to mozem ked mam i fisuru

katrin21
9. dec 2015

@kopytko17 wobenzym mozu aj tehotne? viem, ze su to len traviace enzymy, ale aj tak...

kopytko17
9. dec 2015

@katrin21 Ahoj, ja som ho brala po porode a gynekolog mi to odobril. V teho neviem.

zuzmag
9. dec 2015

@susanicka27 ano fakt keby som stým nemala skusenosť tak to neodporučam dalej.Bola som mesiac po porode a mala som strasne bolesti a vdaka tejto masti mi všetko zmizlo 🙂

katrin21
9. dec 2015

@zuzmag a to v akom pomere?ako casto, len zvonku, ci aj dnu si davala?

zuzmag
10. dec 2015

@katrin21 trosku na prst si das a potries zvonku hocikedy ako ta to zacne boliet,svrbit