Hemoroidy / zlatá žila

sveva
18. sep 2006

Ahojte maminy. Neviete mi poradiť mám problém so "zlatou žilou"? Vyskúšala som už aj kúpeľ v dubovej kôre a žiadny účinok to nemá. Poraďte mi prosím.

simonah73
21. nov 2018

@stejja9 tento Dr. Dimov je asi jeden z najlepsich na Slovensku. A v pondelky pracuje v Chirkoz. Maju aj web stranku. Tito robia tiez gumicky ale to mas jedna gumicka 100e daju Ti vzdy len jednu na jeden vystupok, potom zase ked to odumrie tak ides znovu na dalsiu gumicku, moze sa aj zosmyknut a je to skratka beh na dlhe trate s gumickami tak ja som hned povedala, ze chcem laser.

pink_lady
29. nov 2018

@simonah73 ahoj, vidim ze ty mas cerstvu skusenost s mudr. Dimov...Je fakt v pohode ako ma recenzie? mne ho kamoska odporucila ze ho pozna este z vysky, ja nejdem ale na operaciu hemo ale lipomu, z chrbta, pri telefonovani bol velmi fajn, ale ...zistujem co najviac o nom

simonah73
29. nov 2018

@pink_lady ahoj, je urcite fakt super, aj odborne a aj ludsky 🙂 smelo do toho 🙂

janula2511
3. dec 2020

@ivkadracova ahoj prosím ťa písala si že pri hemoroidoch je dobré vysadiť železo. Zaujímalo by ma že prečo?

ivkadracova
3. dec 2020

@janula2511 zapeka, a viac vysusi na konci...

drmajky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiwi3
3. jún 2021

@drmajky to si asi mylis so sudokremom, canesten je proti kvasinkam a pliesnam

drmajky
12. jún 2021

@kiwi3 áno, ano božeee jasné sudokrém som myslel.. takže dúfam že to ľudia pochopili. SUDOKREM vyskúšajte. Je super.

drmajky
12. jún 2021

Zdravým vás. Aj ja som mal a možno aj kvôli mojej sedavej práci budem mať problem s hemeroidami. Na vonkajšie hemoroidy odporučam časté čistenie konečníka vlažnou vodou, vysušiť uterákom a námastiť sudokrémom. Ano sudokremom čo sa dava malým deťom na zapáli a opar zadočiek. Je to hydrofobny krém ktorý nedehydratuje a preto hemoroidy nepraskaju a rýchle sa hoja. Asi pred 5rokmi som kupoval rôzne maste a pripravky no stále to štipalo a tlačilo. Po kreme ktorý je lacny a bežne dostupný sa vonkajšie hemoroidy rychlo vstrebu a nepraskaju- nekrvaca. Vyskúšajte a dajte mi reakciu ako vam to pomohlo.. Ja som bol s toho úžasne prekvapený. Je voňavý, príjemný a pomáha. Pri pokročilom štádiu pomôže len operacia. (Inač obmedziť fajčenie, alkohol a jesť veľa vlákniny) S pozdravom Dr.Majky.