Henna na blond vlasy?

kika419
11. jan 2019

Ahojte žienky farbite si niektorá vlasy z hennou? Farbou na vlasy ja sa farbim na blond myslite že mi chytí na tmavé odrasty? Ďakujem krásne za odpoveďe

lenzas
11. jan 2019

@kika419 No podla toho aky cakas efekt. Na tmavych vlasoch Hennu bude videt len v dobrom svetle, to bude len rysavy odtien, vyrazne to ti farbu nezmeni. Len pozor, ja si presne nepamatam, ale bud Henna sa nesmie na odfarbene vlasy davat alebo po Henne sa nesmie urcity cas farbit, presne si nepamatam, kedze som uz dlhsie nepouzivala Hennu, lebo ako vysledok mozes mat zelene vlasy.

kristina2412
11. jan 2019

@kika419 Ja si farbím vlasy hennou Khadi a som s ňou spokojná, na tejto stránke nájdeš aj ukážky farbenia: https://www.khadi.cz/cz/page/2505/ukazky-barven...
Tak si môžeš pozrieť ako by ti to asi chytilo.

dominidi
11. jan 2019

Ak ocakavas blond farbu tak taka henna neexistuje, dosiahnes iba od rysavej po ciernu ( ak ide o zmes s indigom).

kika419
autor
12. jan 2019

Ďakujem veľmi pekne za rady... Ja som si myslela že je aj blond kvôli tomu som sa pýtala lebo mi vraveli že henna je 100% prírodná

domichrumi
12. jan 2019

@kika419 podla mna je hena na to slaba. Moja kamoska si farby dlhe roky hennou vlasy na rysavo a az po niekolkych rokoch teraz na nej aj tu rysavu vidim :D