Používame cookies. Viac informácií tu. OK
naturalisvita
19. sep 2019

@annamarin dobrý deň. Mám eshop a nájdete v ňom aj hennu. Takže presne viem čo a ako. Aj Ja si vlasy farbím hennou. Henna vlas obaluje a chem. prostriedky na trvalú nepreniknú do vlasu a teda Vám trvalú určite neodporúčam. Jedna moja zákazníčka bola na keratín a dopadlo to zle. Keby ste mala nejaké otázky, kľudne mi napíšte na mail info@naturalisvita.sk

merickat
19. sep 2019

@annamarin ja mam kucerave a nie je to taka sranda, ako sa zda 🙄 premyslite si to este

annamarin
autor
22. sep 2019

@naturalisvita
Dakujem velmi pekne. Mne to kaderníčka tiež neodporúčala. Ale na internete som našla pár prispevkov, že im to dopadlo dobre. Kaderníčka mi poradila počkať pár mesiacov a potom ondulácia... a potom po 2 týždňoch znovu prefarbiť. Pričom hrozí, že mi henna vlasy záťaží a ondulácia spadne... ale ja mám celkom riedke a jemné vlasy, takže neviem.

@merickat Vyzerá to veľmi pekne. 😄 A ja mám také spadnuté vlasy, nič s nimi nerobím. Vždy len rozpustené. Tak mi to prišlo ako dobré riešenie.

merickat
22. sep 2019

@annamarin vyzera to velmi pekne tak dve hodiny po umyti a potom je to jedna velka pomotana guca cohosi :D

annamarin
autor
25. sep 2019

@merickat Hmm.. a netreba to len vela cesat? Alebo ako sa o to staras ty?

merickat
25. sep 2019

@annamarin kucerave vlasy nesmies cesat. Iba na mokro s kondicionerom. Umyjes, das masku, vymyjes, das male mnozstvo kondicionera ktore uz nevymyvas, gel alebo tuzidlo, nechas vyschnut, popraskas tvrdy gel a kazdy den robis tzv refresh teda mokrymi rukami a gelom alebo tuzidlom uhladis vlny aby ti nelietali kade tade. Raz sa zle vyspis a koneeec vybuch je na svete.

annamarin
autor
26. sep 2019

@merickat a prečo nesmiem česať? fuu no asi si to nakoniec aj rozmyslim😂

erickatt
26. sep 2019

@annamarin radšej nie. V najlepšom skončíte so zelenym odtienom.

erickatt
26. sep 2019

@annamarin keď to rozceses budes krepova alias ako kominova stetka 😁😁. Trvala sa ocese ked je vlas jemno preschnuty na sucho v žiadnom prípade...

salome51
26. sep 2019

@annamarin ja mám vlasy farbené L'Oréal farbou u kvalitného kaderníka a po 3 týždňoch mi robil trvalú. Mám ju už 4 mesiace a vlasy zdravé a vlny pekné. Používam šampón určený na suché vlasy ako prevenciu a kondicionér aby som vlasy nemala pochopené. Potom ešte špeciálny olej. Ja som veľmi spokojná. Vlasy s trvalou sa nečešú. Len si ich "prehrabnem" prstami pri umývaní a potom pri konečnej úprave.

erickatt
26. sep 2019

@salome51 ano to je ok. Aj ja tak robím..ale trvalá a henna nebudu kamaratky... To je ako dat si tabletku na spanie a prehanadlo

salome51
26. sep 2019

@erickatt veľmi sa nevyznám ako funguje hena, ale mne trvalá akurát zaúradovala tak, že mi zosvetlilo farbu o jeden odtieň. S tým však môj kaderník rátal a dal mi tmavšiu aby som nemala vlasy príliš svetlé. Ja som naozaj spokojná. Rozhodne to ale s trvalou nie je bez roboty, len umyť a nechať vlasy vyschnúť ako si mnohé myslia. Teda aspoň v mojom prípade nie ak chcem aby moje vlasy boli zdravé a kučery pekné, nie krepové

erickatt
26. sep 2019

@salome51 ved toto. Trvalá je vždy tak risk kusok. Len mame robim trvalu uz sto rokov. Rovnaký čas, rovnaká trvalá a niekedy súper a potom krepova. Fakt to asi záleží od fazy mesiaca 😄😄.. ale henna je super vec, no nemôže sa kombinovať...

merickat
26. sep 2019

@annamarin no lebo okrem toho, ze by si vyzerala ako ked do teba udrie blesk si este vlasy aj poriadne dolames

merlinja
26. sep 2019

hennovala som vlasy, boli zdravé a pevné, tiež som chcela trvalú. vydržala som spomínanú dobu min. mesiac medzi farbením/trvalou a dala som si - v pohode. nechemlonili sa, ani sa nelepili na natáčky ako bežne farbené vlasy. trvala bola krásna. ešte najekú dobu som hennu používala ale nebavil ma ten bordel pri farbení a prestala som s tým. mám trvalú na vlasoch už rok - drží perfektne, mám pekne zvlnené vlasy, samozrejme, že už cca 10 cm hore sú rovné - odrastené ale viem to upraviť. vôbec mi to vlasy nezničilo. mám vlastnú skúsenosť. závisí od kvality vlasov a samozrejme aj trvalej. dnes to už nie sú také shity ako v minulosti. ja som spokojná.

annamarin
autor
5. okt 2019

Ďakujem všetkým za varovanie.. netušila som, že sa to nesmie česať. 😄

@merlinja Mňa to tiež veľmi pokúša to skombinovať a asi to nakoniec aj skúsim. Počula som o tej zelenej farbe... ale tak na tej stránke, z ktorej objednávam píšu, že to je mýtus o henne. Ja s ňou mám zatiaľ len dobré skúsenosti.

Len to že s trvalou nemám žiadne skúsenosti, tak neviem no. 😄 Ďakujem, aspoň viem, že niekomu to vyšlo. Možno aj mne sa pošťastí.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli