Herpes

vierkainka
26. sep 2016

ahojte žienky,prosim vas o radu:( po necelom roku som mala rande....bolo to skvele..super večera,prijemny a mily muž....no fakt všetko ako ma byť...na konci sme sa naruživo bozkavali a tiež to bolo uuužasne.....len partnerovi sa spravil na perach herpes:( divečata no hanbim sa pred nim ako pes....:( neviem si to vysvteliť ako ej to možne,lebo aj herpes nemam...som zdrava.....on tvrdi že sme si len "chemicky nesadli"vraj s aherpes občas vytvori ked čloevk niečo zje....no ja neveim.....:( je mi fakt blbo z toho:( čo to mohlo sposobiť? poradite mi prosim?

erickatt
26. sep 2016

Za koľko sa mu to urobilo? Lebo je tam dajaka inkubačná doba, že už to mohol mať v sebe

lukrec
26. sep 2016

Nebozkaval sa aj s inou, trebars pusa od mami. No je to prenosne vzduchom nemuselo to byt kontaktom☺ moze mat oslabenu imu.

kikanik
26. sep 2016

@vierkainka Ahoj. Ja to mávam vždy keď nachladnem alebo keď mám dlhodobo príliš veľa stresu. Takže ak to nie je jeho prvý herpes, určite to nie je tým, že ste si "nesadli". 🙂 Mne vždy pomôže keď si dám vitamín B-komplex a hneď na druhý deň sa to už pekne začne hojiť.

zirafka86
26. sep 2016

@vierkainka to som este od chlapa nepocuvala ze sme si "chemicky" nesadli...ale poviem ti tolko ze moj muz ma herpes VZDY ked sa napije zo zle umyteho pohara po niekom...okrem mna...nechapem tomu..mozeme byt nonstop perami na sebe prisaty a ja herpes nemam a ani on..no staci pohar alebo pribor zle umyte...a spominas ze ste mali veceru..takze tam by som hladala dovod...a keby ti zase tlacil do hlavy ze si mu nesadla tak kasli na tie reci..od teba to proste mat nemoze ;) a inak vobec sa nemusis citit trapne..to sa moze stat hocikomu ;)

ajana1
26. sep 2016

Nechcem ta strasit ale skor to vyzera ze on az take uzasne rande nemal tak ako ty a radsej to zakamufluje. Neboj budu aj ine a urcite aj lepsie 😉

erickatt
26. sep 2016

@vierkainka a slušný muž to nenapíše , či ťa neobvini...ako povedala ajana1

jankalukasova
26. sep 2016

@vierkainka hmm.. tažko povedať.. čokoľvek z toho čo napísali baby môže byť pravda... ale za seba Ti poviem, že mne sa hepres urobí zo stresu... ale fakt, že to už musí byť veľký stres a stalo sa mi to 2x v živote. Prvý aj druhý krát som bola u svojej obvodnej, lebo som potom vždy aj ochorela a v krvy sa nikdy nič nenašlo, povedala, že to nebolo infekčné, že sa mám ukludniť a bude dobre... lebo ja som sa vždy strašne bála, že sa to bude opakovať a rozširovať.

danica2711
26. sep 2016

@vierkainka jemu sa urobil herpes a ty sa hanbíš? Za čo, preboha? A ešte sa necháš jeho nezmyselným obvinením dotlačiť do pocitu viny?! Zamysli sa nad svojím sebavedomím, dievča! Ty nie si ničomu na vine, nič zlé si neurobila - okrem zlého výberu partnera - tak ho s prehľadom pošli do teplých krajín, ten budúci bude hádam lepší

enusamt
26. sep 2016

Ak herpes pouzil ako vyhovorku, ze ste si nedadli,tak bud to oniecom svedci alebo ako typicky muz si neuvedomil ako to vyznelo... Ale inak hlupost s tym herpesom... Ak mas byt ty vinna,tak len vtedy ak si sama mala herpes a odovzdala si mu ho takto... Ten herpes suvisi len a len s nim... Ja ho napriklad mavam vtedy, ked mam nejaky zapal v tele a von sa mi to dostane v podobe herpesu... Muz zvykne mavat zas z priboru...

loginexistuje
26. sep 2016

@vierkainka brala by som to ako blby sposob ako ta odpalkovat mozno povazuje babu co sa vasnivo bozkava za lahsiu kto vie

ajuscha
26. sep 2016

mám 34 a s herpesom sa trápim od mojich 6 rokov...kým som bola malá, naši behali so mnou po lekároch, dokonca si pamätám, že sme boli kupovať mastičky v Maďarsku...kým som bola dieťa, tak som to nebrala nejako tragicky, akurát, že to bolelo a dlho sa to hojilo...keď som bola v puberte, začalo mi to vadiť viac...zistila som, že akákoľvek snaha o zabránenie tvorby herpesu na perách sa prejavila výsypom niekde inde, líce, oko, čelo, neskôr brucho...čítala som veľa ako sa ho zbaviť....ale nie je na to liek...dočítala som sa však vec, ktorá pre teba môže byť odpoveďou...v podstate každý sme nositeľom tohto vírusu, nie u každého sa však prejaví...ty však ako nositeľ úplne v pohode môžeš nakaziť človeka, aj keď samej sa ti herpes neprejaví...záleží od imunity....ty ju môžeš mať silnú a organizmus si s vírusom poradí, tvoj partner už také šťastie mať nemusí...alebo ako písali baby vyššie, možno že u neho je to bežnejší jav a je náchylný na baktérie napríklad na príbore a pod....ak sa mu to však stalo po prvý krát, zrejme si ho ako nositeľka nakazila....tak ako ti to povedal on, tak ľudovo, že ste si chemicky nesadli...lebo neznamená, že keď si nositeľka vírusu, automaticky bude mať herpes každý chlap, ktorého pobozkáš 🙂

keziah
26. sep 2016

@vierkainka herpes je infekcne virusove ochorenie a ked uz sa nim uz raz nakazis, moze sa ti v case oslabenej imunity vyhadzovat na pere alebo inde, po cely zvysok zivota, ale nemusi. To, ze herpesom sama netrpis, neznamena, ze ho nemozes prenasat.
Takze ano, mohla si toho chlapca nainfikovat. Ale pokial uz niekedy pred tym herpes mal, tak si v tom urcite nevinne.
Pokial si chces byt istejsia, vygoogli si inkubacnu dobu a porovnaj si, kedy po tom vasom bozkavani sa u neho objavili prve priznaky a budes vediet viac.

vierkainka
autor
26. sep 2016

divečata dakujem velmi pekne za všetky vaše prispevky🙂