Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

dorotka
11. júl 2006

mam iba jednu vzhladom na to ze je priamo na maternici a ako povedal najhorsia poloha pre pripad otehotnenia lebo sa vajicko moze uchytit priamo tam ale odporucal mi ju nerezat jedine v pripade problemu s otehotnenim alebo zvacsovania a kamoskina sestra ktora je lekarka mi poradila to iste ze to zvyknu v pripade cisarskeho vybrat vramci porodu tento tyzden idem na kontrolu a kedze tam on nie je a nechcelo sa mi cakat tak idem tam k druhej lekarke tak uvidime co povie teta 😉

peha
11. júl 2006

ja to iste. ja mam dva, kazdy iny druh, ale udajne v dobrej polohe, ktora by nemala prekazat pri tehotenstve. tak snad vie, co robi, ujo.
presne, iba ak by boli problemy s otehotnenim... tak to budu riesit.
dokonca mne este povedal, ze pri cisarskom (co je u mna na 99% - kvoli chrbatu) ze sa to nerobi hned, kvoli velkej strate krvi, len ak su vhodne podmienky, ak to prebieha vsetko ok. ze to riesia radsej nasledne tak par tyzdnov po porode.
tak ??? uvidime potom 🙂

tak vela stastia 🙂 a zdravia 🙂

zab_ka
6. aug 2006

ahojte, rozmyslam nad zmenou gynekologa, mate niekto nove pozitivne, ci negativne skusenosti s niekym, co by ste odporucali v BA?

lia
6. aug 2006

ahoj,ja chodim uz asi rok k dr.Divekymu a zatial ok.
ale uvidime,ci nieco poriesi dalej.
ak budes chciet kontakt,poslem do IP

csicsi
22. aug 2006

aj ja chodím k Dr. Divékymu a podľa mňa je perfektný lekár! Liečím sa už asi 8 mesiacov na zápal vaječníkov a následky( zápal pošvy) a stará sa o mňa, vidno že ho trápi tvoj problém a chce čo najskôr pomáhať!Bez problémov spraví všetky vyšetrenia nemusíš ho prosiť ako iných lekárov! Ultrazvuk, kultivačné vyšetrenia a cytológia sú bežné vyšetrenia 🙂

katrin
22. aug 2006

zab_ka ja som spokojná s MUDr. Ľubicou Kováčovou a jej manželom MUDr. Romanom Kováčom (býv. minister zdravotníctva) - majú súkromnú ambulanciu Medifem, ak chceš, pošlem kontakt..

susy
22. aug 2006

Ahojte všetky kočky.Som tu po prvý krát a mám trošku menší problém,čo sa týka môjho gynekologa.Budem mať 24 a s priateľom sa pokúšame o bejbyško 7mes.a nic.Doteraz som chodila môjmu gyn.do Seredi,na bežné prehliatky.No ked sa teraz intenzívne snažíme,chcela by som mat gyn.po ruke,v BA.Najlepšie z Antolskej.Dajte meno nejakeho,čo je naozaj dobrý.A ešte jedna dôležitá otázka.Potrebujem k novému gyn.aj moju starú kartu,alebo ten nový gyn.si založí novú?Podotýkam,že som v minulosti nemala žiadny problem z oblasti gynekologie.Poradte prosím,dakujem...

mixka
autor
22. aug 2006

ahoj susy, ja sice nepoznam gynekologa /ambulantneho/ na antolskej, ale prave v tejto nemocnici mi operovali pred dvomi rokmi cysty a je to ok, tak je to pre antolsku male + .
a k tej karte, ked si najdes noveho dr, vypise ti listok /vyziadanku na kartu/ a s tym listkom pojdes k staremu dr a ten ti ju da do ruky alebo ju posle novemu. alebo ju odmietne vydat a spravi ti pre noveho opis. dufam, ze som to napisala aspon trochu zrozumitelne.

ale inak, nejaky ten dobry dr z antolskej by aj mna zaujimal.

dadulik
23. aug 2006

katrin, prosim mozes mi poslat do IP kontakt na Medifem? Dakujem.

susy
24. aug 2006

Kočky,to vážne nikto nevie o nejakom dobrom gynekologovi/gynekologičke,ktorý/á je na Antolskej?

babulina
25. aug 2006

ja som bola u doktora janaka (antolska) na ultrazvuku, a podla mna by ten chlap sa skorej hodil za patologa a nie za porodnika,inac preco chces ist priamo na antolsku, mne to pride tam jak na beziacom pase

susy
25. aug 2006

Ahoj bublika.Ked ti mám povedať pravdu,ani sama neviem.čo som si porovnavala Bratislavské pôrodnice,tak mi najlepšie višla Antolská.Ostatné nemajú toľko +.A myslela som si,že ked budem mať gynekologa tam,kde by som aj rodila,bolo by to dobré.Tak neviem.. 😒 .

babulina
25. aug 2006

susy: jasne chapem, aj ked byvam relativne blizko k antolskej tak ten gigant mne osobne je strasne nesympaticky, plus spominany pan doktor takze ja antolsku nemusim, ale drzim palce s hladanim, ja som zacala chodit ku kochovi tak snad budem spokojna

athena
4. sep 2006

caute, ak hladate skutocne dobreho gynekologa, poradim vam svojho.je to dr. brestansky a je z Hlohovca, zachranil mi moje dietatko, ktore som mala podla ineho lekara potratit.ma ultrazvuk 3D-4D,mam DVD a dokonca sa babatku prihovaram a mam to zaznamenané.Ambulancia je komfortna, sestricky prijemne a doktor ma zmysel pre humor, co mi pomaha odburat strach.Pridte, uvidite.

petruci6
14. sep 2006

Ahojte, vidim,ze ste tu vsetko blavacky,poradi mi niekto dobreho gyndosa v Kosiciach?prosiiiiim ☹

julka.n
14. sep 2006

najlepsia gyndoska je v sadci primu ta tam kedykolvek a su tam sami vyborny lekari ktory ti poradia a pomozu v hociakom probleme

danii
14. sep 2006

ako vidim, s dobrym lekarom je a bude vzdy problem ..... 😕 ja mam toho "svojho" uz nejaky cas, je aj porodnik, ale nasla som si aj "svoju" lekarku. k tej chodim do poradne 😉

natana
14. sep 2006

no neviem prečo, ja si myslím, že na Antolskej sú zväčša dobrí lekári. Chodím tam od 9 rokov, aj ma operovali a aj som tam rodila prvé dieťa.
čo sa týka Mudr. Janáča, ja mám len dobré skúsenosti, bola som u neho na UZV asi 10x. Aj ostatní sú dobrí, aj lekárky. (okrem jednej starej mrchy, ktorú tuším už vyrazili).
Danii ja ti Antolskú určite odporúčam. Viem že Mudr. Rozemberg je tiež dobrý aj milí, ale berie len tie pacientky, ktoré budu aj u neho rodiť.
Len nechod ku Kollárovi, kolegyna sa sťažovala na neho.

danii
14. sep 2006

natana, ja mam toho svojho uz davno, takze tam idem na istotu. tiez z antolskej. a kollara? toho som raz zazila - na pohotovosti..... 😝 inak by som sa mu velkym oblukom vyhla, neboj 😕

mucka
14. sep 2006

caute nestraste ma ja chodim ku kolarovi a zatial som spokojna...

danii
14. sep 2006

kazda hovori len za seba a z vlastnych skusenosti. ty mozes mat na lekara iny pohlad a nazor, takze je to ok 😉
ale mne stacil raz...... 😠

natana
14. sep 2006

no ved to, aj nám môže byť jeden doktor sympatický a druhý nie a tiež to asi platí aj opačne.
Ja chodím ku Kutlákovi a počula som na naho aj nedobré veci, že sa nespráva dobre k pacientkám na lôžkovom, ale ja som ho spoznala práve tam, aj ma operoval a odvtedy chodím len k nemu a veru sťažovať sa nemôžem.

danii
14. sep 2006

ide o to, komu co vyhovuje. a je to tak ci tak vec nazoru. co sa mne paci nemusi sa inemu a naopak.

luciaj
21. sep 2006

caute kocky, nemate nahodou niektora info, ci na poliklinike na sustekovej je aj nejaky dobry gynekolog / gynekologicka?

babulka
21. sep 2006

Baby, skuste GynFiv, ja tam mam Dr. Bertoldovu, uzasna, zlata zena. A je tam namieste ultrazvuk, nebudu vas nikam posielat, robi ho priamo v ambulancii, pripadne 3D hned vo vedlasich dverach. Je to sice sukromne centrum, ale preplaca to poistovna (okrem toho 3D, samozrejme)

lude
21. sep 2006

Ahojte,
neviete nikto o dobrom gynekologovi aj v Ziline?
Dakujem.

mayka
21. sep 2006

Ja chodim k MUDr. Maršíkovi. Vrelo ho odporucam dievcatam, ktore maju problem otehotniet, pretoze spolupracuje aj s ISCARE a na Antolskej rodi. NO proste 3 v jednom. 😀
Vzdy ma dobru naladu a usmev na tvari. 😉

stonozka
21. sep 2006

lude: Dr. Popluhárova, pri vixe, ja som od začiatku chodila len k nej, nebyť toho že som šla do BA, tak si od nej kartu ani nevezmem, ale od decembra ideme opäť do ZA a k nej, ale dobrý je aj Dr. Láni, pri elekrárnach...
ak chceš pošlem kontakty do IP...

pequenaja
21. sep 2006

lude: Ahoj,aj ja chodim k Dr. Popluharovej pri Vixe a som velmi spokojna... 🙂 Kartu tam mam od augusta. Treba sa objednat osobne alebo telefonicky a na vysetrenie budes cakat 3 tyzdne (tak to aspon bolo u mna). Za prve predpisanie antikoncepcie berie 400,- Sk ale potom uz bezplatne recepty aj poradna...Pristup velmi ludsky aj prostredie je prijemne...Vrelo odporucam 🙂

peha
21. sep 2006

ahoj lude - ja mam hartela, som s nim velmi spokojna, ak chces, napis ip. pisala som o nom vyssie.