Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

ssllaavvkkaa
27. apr 2008

ahojte babenky, prosim o radu, prestahovala som sa do Kosic a hladam gynekologa/gicku, nepoznam tu nikoho, hladam niekoho, kto ma aj ultrazvuk, lebo sa snazime o babo a beriem clostil, prosim a dakujem

mimmuska
28. apr 2008

baby ktore chodite dr.otapkovej potrebovala by som surne kontakt alebo jej ordinacne hodiny a hlavne kde presne ju najdem!prosiiiiiiim...pomozte

ivk
29. apr 2008

ahojte, ssllaavvkkaa - ja odporucam Dr. Ditteho, je zo sukromneho GPN centra v ruzinovskej poliklinike. Je starsi, ma vela skusenosti, je dobry odbornik, rozprava sa s pacientkou a je hrozne mily.

emjee
25. máj 2008

bambaa • 6tt • Dnes o 21:27
Som z Bratislavy a potrebujem zmenit gynekologicku. Najlepsie v sirsom centre, v dubravke alebo petrzke. Najradsej by som bola, keby to bola zena, pri muzoch sa citim nesvoja. Hladam niekoho, kto je profik a ma aj ludsky pristup. Ak sukromna, tak nie prilis draho. Vie mi niektora poradit?

snehulienka • Dnes o 21:46
pocuj, v najhorsom, ked ziadnu nenajdes chod aj k sukromnej. myslim ze babo stoji za vsetky peniaze...moja sa mi sice javi ok, ale tiez ma poslala na 1.uzv inam - dala mi cislo na kramare. som tam volala ze nemaju na to ludi ci kieho certa a ze mi nevedia zarucit ze to urobia a ze mam skusit ine, no fajn. druhe cislo mam na gyn fiv, kde sa za to cvaka, ale nevadi. som presvedcena ze ich pristup bude lepsi ako v statnych zariadeniach...moja asi nema taky citlivy uzv.

bambaa • 6tt • Dnes o 21:50
no mne tiez dala ta moja na vyber kramare a gyn-fiv. nechodis nahodou k jablonkovej? ja som s nou bola doteraz spokojna, kym som nebola tehu. len teraz sa mi nepaci, ze ma pozrela len na koze, hoci tam ma utz. keby som mala napr. mimomaternicove, ani by to nezistila. lebo to sa asi na koze neda.

loginka
9. jún 2008

baby vrelo neodporucam Dr. holecovu zo Zaporozskej. Jej skvely pristup ma donutil hladat ineho Dr.

u2jana
11. jún 2008

Ahojte,
O dobrom gynekologovi v Ba neviem. Ale na 100% viem, koho nikomu neodporucam.
Ja momentalne chodim k Dr.Jablonkovej. Jej pristup bol vzdy taky svojsky, ale odkedy som tehotna chodim k nej castejsie, je to horsie a horsie.
Vcera som isla od nej normalne s placom, zvozila ma ako male decko. Vraj naco som tolko pribrala (som 27tt... povodna vaha 49, teraz mam 60kg – mozno je to dost, ja uz neviem). Potom ma poslala na kozu, pomagala mi brusko, vraj som v strese, z coho som v strese, a co som robila cez vikend... som Ing, tak by som mala byt aspon trochu inteligentna, tak preco klamem... proste nacisticky vysluch, bol oproti tomu nic. A ani neviem, ci mi vlastne nahmatala... co mi vlastne je... len ze sa nemam stresovat... A poslala ma prec.
Proste otras...mozno som trochu precitivena, ale vcera som si poplakala ako uz davno nie... len neviem, ako sa teraz nemam stresovat, ked vlastne ani neviem, co mi je a ci je moje malicke v poriadku...

No nic, len tolko som chcela, sa podeli s vami o moju negativnu skusenost.

rovni
19. jún 2008

u2jana-mam podobnu skusenost s Dr.jablonkovou,nastastie som od nej odisla este pred tym nez som otehotnela,tiez som neraz odchadzala s placom na krajicku
pokial som tam chodila len 2-3 x do roka na preventivne prehliadky + predpis HAK,tak v podstate v pohode,aj ked ktovieako mila nebola
potom ked som zacala mat problemy,chcela som sa s nou poradit o zmene alebo vysadeni HAK,tak sa s nou nedalo poriadne bavit,odpovedala usecne,asi som jej poriadne nerozumela co brble,ziaden ludsky pristup
vyvrcholilo to tym ze chcela na mna podat trestne oznamenie!!! cakala som v kabinke kym vysetri pacientku predo mnou,ona zavolala ze dalsi,tak som otvorila dvere z kabinky do ambulancie,ale v kabinke vedla sa tiez otvorili dvere a chcela vojst pani co cakala tam,lekarka nevedela kto je na rade,ani ja som tu pani nevidela,lebo uplne nevysla,tak som len nakukla (obe sme boli este normalne oblecene),aby som vedela ci je na rade predo mnou
ked ju vysetrila a isla som dnu ja,tak Jablonkova na mna vybafla,ze ako si to predstavujem,co keby ta pani bola naha,ze ona na mna moze podat trestne oznamenie,a dalsie neprijemne slova,nezmohla som sa na nic,len som koktala,ze ako sme mali vediet kto je na rade,nic zle som za tym nevidela,vobec ma nenapadlo ze z toho bude takyto problem.Este som nejak pretrpela vysetrenie a so slzami v ociach uplne roztrasena som si povedala ze toto uz bola naozaj posledna kvapka.
A kamoska mala s nou presne taku skusenost ako ty,chodila k nej tehotna,na kazdej poradni jej velmi neprijemne vycitala ze preco tolko pribrala a ine veci,takze si nasla noveho Dr. este pred porodom

cipka
5. júl 2008

Ahojte,

ako čítam, tak čítam, nikde som nenašla dobrého gynekológa pre Nitru. Vie niekto poradiť?

dupinka
6. júl 2008

cipka:mas IP

vanilkka
6. júl 2008

ahojte, vie mi niekto poradit dobreho lekara v Trnave?

misicka455
6. júl 2008

holky chtěla jse se zeptat máte někdo zkušenosti se společností Cenap? Zabyvají se různými věcmi skrz otěhotní, měření teplot atd...

Mají tam i Gynekologickou ordinaci, nechodí tam někdo?

misicka455
6. júl 2008

Jo zajímala by mě pobočka v Brně 🙂 chtěla bych se tam přehlásit ke gynokoložce, ale nevím jestli berou nebo ne.

misicka455
6. júl 2008
lukcova
9. júl 2008

Prosim vas, mate niekto ci uz dobre alebo zle skuksenosti s MUDr. Tazberikovou?
Pracuje teraz v prosanuse.
Dakujem za prispevok

melody
14. júl 2008

ahoj, mozno ti pomozem, mozno nie... 😉 k mudr. tazberikovej som chodila asi rok, este v medirexe. odisla som odtial, nie koli pani doktorke, ale koli centru, nepacila sa mi ich organizacia prace, chaos. teraz som zhodou okolnosti tiez v prosanuse, u mudr. durinovej. doktorka tazberikova - v osobnom kontakte bola fajn, mila, prijemna, trpezlivo mi odpovedala na vsetky otazky. a to je zial asi vsetko co ti viem povedat. mala som sice nejake problemy, ale vysledky vysetreni boli nejednoznacne a tak pani doktorka zatial nechcela zasahovat. kratko na to som koli nespokojnosti s centrom presla do prosanusu, takze neviem posudit ci a ako by ma dalej liecila.

ada222
23. júl 2008

Ahojte. Neviete o dobrom doktorovi v Poprade alebo okoli?

sixinka
24. júl 2008

Ahojte dievcata, ja som v 12 tt, a naposledy som bola u gynekologa v 7tt, no povedal mi ze mam prist az 11.8 a az potom mi vypise matersku knizku. navyse mi povedal ze mozem pit alkohol a za kazdym pyta 200 sk (zatial). asi by som chcela zmenit gynekologa, nepoznáte nieco v BA?

emjee
27. júl 2008

sixinka • 25. júl 2008 o 11:37
Ahojte dievcata, ja som v 12 tt, a naposledy som bola u gynekologa v 7tt, no povedal mi ze mam prist az 11.8 a az potom mi vypise matersku knizku. navyse mi povedal ze mozem pit alkohol a za kazdym pyta 200 sk (zatial). asi by som chcela zmenit gynekologa, nepoznáte nieco v BA?

adulkababulka • 14tt • 25. júl 2008 o 11:39
hmmm, gynekologa Ti neporadim, ale urcite ho zmen!

sixinka • 25. júl 2008 o 12:29
🙂 adulkababulka, ja mam take nestastie, ze vcera som bola u jednej co ho zastupuje a ta sa mi zdala byt este horsia. :( akokeby bolo nieco zle na tom, ze chcem vediet ako sa ma moje dieta. 2 mesiace nic nevediet je dost zle.

prsky • 24tt • 25. júl 2008 o 12:37
V BA je viacero možností, dosť báb chodí do súkromných ambulancií...ja som napríklad spokojná v GPN (http://www.gpn.sk/)

adulkababulka • 14tt • 25. júl 2008 o 13:26
sixinka - ja som si tiez prezila svoje - mala som taku lekarku, ktora bola este taka stara skola, nemala ani ultrazvuk ani nic.... kolkokrat nedodrzala ordinacne hodiny, ked som jej volala ze pridem vtedy a vtedy tak odvetila 'no, snad tu budem' u nej sa ani neobjednavalo....to by nebolo najhorsie, ale tiez ma nechala dlho cakat, nez mi vobec tehotenstvo potvrdila! potvrdila mi ho az v 9tt, ale vzdy ked som u nej bola tak mi urobila prednasku, ako mam zit normalnym zivotom, ze aj tak sa do toho 12tt casto potraca - no fakt, na psychyku! hned ako som sa odhodlala, zmenila som ju, i ked som mala velky strach ci ta nova lekarka bude dobra - zatial som u novej bola 1x a zda sa byt ok, ja som si tu na koniku na moju lekarku precitala vela nazorov a podla toho vybrala... ked si vyberies novu Dr. tak skus tu na koniku zalozit temu ze co na nu hovoria ostatne baby.... drzim palce!

petruci6 • 19tt • 25. júl 2008 o 13:47
sixinka co mas blizsie k domu?ja chodim k dr Zacokovi,som s nim spokojna,ambulancia Milly s.r.o.,ale prave teraz sa stahuju do Ruzinovskej polikliniky

claudinka • 34tt • 25. júl 2008 o 13:59
ja chodim k Millymu 😀

sixinka • 25. júl 2008 o 19:04
🙂 je mi naozaj jedno, ako daleko to bude z domu,... len nech som spokojna.

petruci6 • 19tt • Včera o 10:15
tak potom skus ist do Ruzinovskej polikliniky

emjee
13. aug 2008

lilac • Dnes o 10:31
Ahoj, nevie niekdo o dobrom gynekologovi v Bratislave? Dakujem za kazdy napad
🙂

monkula • 2d • Dnes o 10:32
ja chodím do Dúbravky, k Mudr. Blažene Paldiovej, je na Bazovského ulici

claudinka • 36tt • Dnes o 10:52
ja chodim k Dr. Millymu, teraz ma prestahovanu ambulanciu do novych priestorov, do ruzinovskej polikliniky..

sirinka • 1d • Dnes o 11:13
ja ma dr. Orosa, ma ambulanciu v petrzalke...ale nema zmluvu so ziadnou poistovnou. ja som s nim maximalne spokojna

sssara • 41tt • Dnes o 11:46
ja chodim k dr. paldia je primar na antolskej. Predtym som chodila k dr.cupanik bol super len odkedy uz nefunguje koch tak on prestal aj rodit. inak vrelo odporucam 🙂

evkavacka • 34tt • Dnes o 11:55
ja chodím k Dr. Žáčokovi, má ambulanciu s Dr. Millym sú v ružinovskej poliklinike a som max. spokojná.

petruci6 • 21tt • Dnes o 11:56
aj ja k nemu chodim evka 🙂

monkula • 2d • Dnes o 12:15
ssssara, ja chodím zase k jeho žene, ale počas tehu na mňa dohliadal on.... 😉

sssara • 41tt • Dnes o 12:17
monkula, bola si s nim spokojna .. 🙂

evkavacka • 34tt • Dnes o 12:24
Petruci6: To je náhodička, podľa mňa je super.

jeana • 1d • Dnes o 12:33
ja som velmi spokojna s Dr. Maresom z GPN v Ruzinove 😉

claudinka • 36tt • Dnes o 12:40
monkula dr. zacok ma zenu gynekologicku? to vaaazne? 😀
ja chodim k zackovi, iba ked zastupuje..

mirushka
19. aug 2008

ahojte dievcata, neviete mi prosim poradit - teda podat info - aky stary priblizne je MUDr. Taborsky v Podunajskych Biskupiciach? 30tnik, 40tnik, 50tnik, ci starsi? DAKKUJEM 😉

ooo
8. sep 2008

Ahojte. Vedeli by ste mi niekto poradit, ktory z gynekologov na poliklinike Mytna je naj? Ja mam teraz uzasneho, ale je bohuzial v Pezinku a nechce sa mi tam uz z Ba dochadzat, ked tohto mozem mat par krokov od domu 😀

aluch
18. sep 2008

Vsechny zdravim, nejdriv bych chtela podekovat lidem, co tuhle stranku delaji. Netusila jsem, za takovedle stranky existuji a velmi me to potesilo. Jsem Ceska, ktera zije na slovensku. Do ted jsem mela doktora v cechach a kdyz jsem potrebovala najit gynekologa v Ba byla jsem zoufala nevedela jsem kam se vrtnouot. N nakonec me stihl problem, ktery jsem musela akutne resit a protoze muj pritel ma obvodni doktorku ve vojenske nemocnici sla jsem tam, ze jestli me nahodou nevysetri doktor na tanejsi gynekolokicke ambulanci. Jmenuje se pan 😕 MuDr Krivos, Csc. 😕 Abych pravdu rekla jeho pristup me uz po prvni navsteve zarazil tak jsem se chtela zeptat, jestli s nim nemate nekdo zkusenost.

emjee
5. okt 2008

babulienka • Včera o 21:46
ahojte babulky, tehulky, snazilky...

mam problem a chcem sa vas opytat o radu... pristahovala som sa pred casom do BA a potrebujem najst dobreho gynekologa... dobreho znamena takeho, kto ma naozaj zaujem sa zene venovat, vypocut ju, pochopit problemy a aj strach... ja som prekonala nasilny potrat v 5 mesiaci koli vyvojovej chybe...plodu... nemozem stale o tom len tak lahko hovorit, na babenko sme sa velmi tesili... uz presiel nejaky cas od vtedy a chceme sa pokusit opat, ale ja mam neskutocny strach aby sa to nezopakovalo... dakujem vam vsetkym za tipy...

riska • snž • Včera o 23:35
tak to by zaujímalo aj mňa, tiež chcem zmeniť gynekológa, kočky, čakáme na vaše tipy...

monkula • 2d • Včera o 23:45
Ahojte..
Ja chodím ku gynekologičke do Dúbravky, na Bazovského 12. lekárka s avolá Blažena Paldiová...
Som s ňou veľmi spokojná, ej milá, ochotne odpovie na všetky moje otázky....

sirinka • 1d, 7tt • Dnes o 10:50
sukromny dr. Oros, ale nema zazmluvnene poistovne...

majusa • 24tt • Dnes o 12:28
ja chodím k Dr. Ďurechovej. Je na Daxnerovom námesti v centre Prosanus. V centre sa platí ročný poplatok 3000,--. Ale mne to za to stojí. Nám sa dlho nedarilo otehotnieť a jej sa to podarilo nás vyliečiť . Chodili sme k nej aj do ISCARE - centrum pre asist.reprodukciu

biip
6. okt 2008

Ahojte, ja som chodila k Paldiovej v Dubravke a aj s kamaratkou sme sa zhodli ze jej pristup je hrozny. Bola to moja prva gynekologicka takze neviem porovnat ani som nastastie nemala ziadne zdravotne problemy, no pripadala mi ako naladova zena v prechode ktora si potrebuje nieco dokazat.. kazdopadne vypestovala vo mne poriadny stres z gynekologicky. Poznam uz 3 baby co od nej kvoli jej neprijemnej povahe odisli. Jej odbornost neviem posudit, no urcite mam dost velke pochybnosti. Teraz sa prave snazim najst niekoho noveho a hrozim sa toho ze k paldiovej musim ist este raz po svoju kartu....

gilly
14. okt 2008

ahojte, chcela by som sa len opytat, co presne znamena ked je gynekolog "nestatna ambulancia" ale za dohodu s mojou poistovnou? ako to potom vychadza co sa tyka platieb a preplacani? dik...

mirka191285
15. okt 2008

Zdravim Vas damy ;o)) Mam prosbicku!!!!!!!!!!!!!!! Vedel by mi niekto poradit??????? Kolegyna mi poradila Dr. Kajabu a cakam na nejake vysledky este od mojej hematologicky a zajtra by som sa chcela prihlasit k nemu a obj. Myslite, ze sa to da???????????? Ak sa da, odpovedz na mirka1985@gmail.com alebo popripade aj sem. Ale asi skor na ten mail. Vdaka mocinky moc 🙂 😉 😀 😅 😵

emjee
15. okt 2008

gilly ja mam takeho gynekologa a znamena to, ze neplatim

callex
20. okt 2008

som nova v Nitre a hladam gynekologa...viete mi niektora poradit?

etnicka
29. okt 2008

ahojte, som v 20. tt a nie som spokojna so svojim gynekologom - sice je celkom mily, ale sam od seba mi nic nepovie, vsetky informacie z neho musim tahat ako z chlpatej deky a ked sa ho pytam na veci, ktore by mi mal sam vysvetlit, kedze som prvorodicka, tvari sa, akoze ake hlupe otazky mu to davam 😒 Neviem, ci je to tym, ze je to muz. Po poslednej prehliadke, kedy mi robil cytologiu a strasne to bolelo este aj na druhy den (informovany suhlas spocival v tom, ze som sa ho spytala, ci nie je ziadne riziko pre babatko, on, ze nie), mu uz vobec nedoverujem. Pri predstave, ze tam mam ist znovu, sa mi od strachu stahuje zaludok. Prosim poradte mi nejaku gynekologicku v Bratislave, ktora je mila, starostliva a zhovorciva 🙂 Idealne niekde v okoli Ruzinova. Moze byt aj sukromna, kludne si priplatim, hlavne, nech sa ku mne a nasmu babatku chova, ako sa patri 😉

bay
29. okt 2008

Etnicka, gynekologicku ti ja neporadim. Ale ja mam chlapa a je fakt dobry, mily, ukecany, usmievavy a na moje "blbe" otazky vzdy trpezlivo odpoveda a vysvetluje. Tak ak by si sa uspokojila aj s "muzskym", daj vediet a napisem ti.