Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

certica
29. okt 2008

bay, v ktorej casti BA?

bay
29. okt 2008

Ruzinov 😉 😵

bay
29. okt 2008

Teda myslim ze je to este Ruzinov 😅 ak nie, tak na jeho okraji 🙂

adenka
29. okt 2008

ahojte, ja som teraz nastupila k Dr. Gaborikovej v Karlovke. Zatial som bola len na jednej prehliadke, ale som maximalne spokojna a mozem len odporucat... Velmi mila, vela veci mi poradila, da sa tam objednat na hodinu za poplatok a v tu hodinu vas aj vezme, takze zatial maximalna spokojnost...

emjee
29. okt 2008

etnicka • 20tt • Dnes o 10:04
ahojte, mam problem - som v 20. tt a po poslednej navsteve u mojho gynekologa som sa rozhodla, ze ho zmenim. Dovody su hlavne jeho zaneprazdnenost, nedostatocna komunikacia z jeho strany a dost odmerany, dalo by sa povedat, ze povysenecky pristup. Poradte mi, prosim, nejaku milu a komunikativnu gynekologicku v Bratislave, idealne v okoli Ruzinova. Dakujem

civavava • Dnes o 13:26
ahojky, mozem ti poradit Dr Czirokovu z GPN v Ruzinove. maximalna spokojnost aj ked ja chodim k Dr Maresovi, ale moja najlepsia kamoska chodi k dr Czirokovej a nevie si ju vynachvalit. ja som tiez u nej raz bola ked moj lekar bol prec a musim povedat, ze je velmi velmi super. viac na gpn
pa

etnicka • 20tt • Dnes o 16:52
dakujem, idem sa kuknut na tu stranku

dobromila
29. okt 2008

Ja som nejaky cas zila v BA, az do nastupu na prvu matersku v maji 2007. Na odporucanie kamosky som chodila do Dubravky, k spominanej Blazene Paldiovej a bola som z nej vyslovene znechutena. Odbornost nemozem posudit, myslim, ze v pohode, ale ten jej pristup bol neprofesionalny, komunikacia so mno ako s pacientkou velmi zla. Jednoznacne neodporucam!!! 😝

anelis5
6. nov 2008

Ahojte,ja som tiez maximalne spokojna v ruzinove v gpn,moj gynekolog tam je Ditte.,tiez ho odporucam.Predtym som mala Beresovu v dubravke,maximalne nespokojna som bola s nou

beata26
8. nov 2008

kto mate skusenost s dr bardosovou

babulienka
18. nov 2008

ahojte babenky...dnes som sa bola pozriet v zdravotnom stredisku v Podunajskych Biskupiciach, vraj MUDR. Taborsky je dobry... chcela by som k nemu chodit, mam to aj blizko, aj ohlasy su dobre na neho, ale neodvazila som sa zaklopat, hned ma zarazilo to prostredie... hmmm, nevie mi niektora poradit, ci to stoji za to? neviete ci berie nove pacientky? ale hlavne, ake ma vybavenie a pristup k pacientom??? budem vdacna za nazory... uz dlho sa odhodlavam ist a nechcem hned dopadnut so zlym pocitom...dakujeeeeem

kessy11
18. nov 2008

Ahojte ak niekto pozna dobrého gynekológa v okolí TT,PN poradte mi prosím, pošlite IP, som po samovolnom potrate a ten moj doktor snad neni ani človek., moc by ste mi pomohli, dakujem

veronka73
19. nov 2008

ahojte neviete niektora poradit gynekologa porodnika najlpesie v Petrzalke...poznate niektora DR Korbela?

veronka73
20. nov 2008

ahojte poznate niektora Dr Korbela? pracuje na Antolskej...viete o ňom niečo?...potrebujem dobreho lekara s tym mojim nie som spokojna...

pipka
21. nov 2008

hviezda , skus kuk sem 😉

hviezda22
21. nov 2008

Tak aj ja prosím o radu.
Na odporučanie kamaratky som v oktobri začala chodit do sukromnej ambulancie Medifem, Mudr. Kováčova. Prostredie je síce pekne a utulne, ako tu píšete, no ja som z prístupu pani doktorky 😕 , mala som dve poradne, som tehotna a obe trvali najviac 10 minut aj s vyšetrením, važením, meraním tlaku. Absolutne chyba
komunikacia. S takymto prístupom som sa este nestretla. Žiadne- ako sa mate? cítite sa dobre? mate nejake problemy? nič...vyšetrí a objedna na další termín, napr. teraz mam íst zasa na odber krvy a ja neviem prečo, ked mi brali uz dva krat. Škoda, ze poradne nerobí Mudr. Kováč, je velmi milý, no robí len ultrazvuk.
Chcela som íst do gyn-fivu, ale tehule neberu, poradte mi prosím naozaj milu-mileho lekarku-lekara, najlepšie aj porodníka v BAIV, alebo v meste. Čakám dvojičky a preto si myslím, že by sa mi mohli trošku viac venovat.

emjee
24. nov 2008

sterea • Dnes o 13:06
Viete mi niektorá poradiť dobrého gynekológa pôrodníka? Som v 13tt s dvojičkami a môj gynekológ je dlhodobo chorý a iba si ma lekári pohadzujú. Mám pocit zanedbania staroslivosti a preto by som sa chcela prehlásiť k nejakému inému lekárovi v Bratislave. Vopred Vám ďakujem za dobrý tip.

anelis5
26. nov 2008

ahojte,

hviezda...ja som po Beresovej tiez zacalo do medifemu ku Kovacovej chodila,to prostredie bolo pre mna zvlastne,necitila som sa tam dobre...potom som zacala chodit na ultrazvuky do Ruzinova ..tak som sa na recepcii opytala,povedala som im aky mam problem.Pracuju tam velmi mili ludia.Dokonca tam su aj v sobotu 🙂 maju tam ultrazvuk,musim si zaklopat...klop,klop,klop 🙂 ja som tam velmi spokojna,je to sukromna gynekologia,pracuje tam viac gynekologov,takze si mozete vybrat.
Czirokova-rodi na Antolskej
Mares-rodi na Kramaroch
Ditte-rodi na Kramaroch
este su tam dvaja gynekologovia,ti myslim nerodia,nepamatm si mena

sterea...odporucam...ja chodim k dr.Ditte.palti sa tam rocne neviem ci okolo 2000,3000sk,ale myslim si,ze sa to oplati urcite.Do ambulancie sa ide na objednanu hodinu,raz sa mi stalo,ze som tam par minut cakala,ale to bolo len raz. 🙂

engineer
30. nov 2008

v ProSanuse mam iba zlu skukenost, pred rokom som zaplatila rocny poplatok a na zaklade vsetkych "super" ohlasov som si vybrala Marsika. Nielen ze bol necitlivy pri vysetreniach ale ked som prisla v 6 tyzdni tehotenstva s krvacanim poslal ma domov! Zobral vzorku krvi ale namiesto stanovenia tehotenstva dal vysetrit ktovie co-(za co sa neskor ospravedlnili). Nezabudol povedat "ak by sa zhorsilo chodte na pohotovost" pripadne na odstranenie zvysku plodu!!! v inom sukromnom sanatoriu kde tiez on pracuje. Samozrejme na pohotovost uz som nedobehla. Mala som okamzity potrat. Silny zapal ktory som dostala po tom ho uz netrapil-bola to vsetko moja vina! Dodnes sa nedokazem z toho dostat. Takze ked pocuujem ProSanus naskakuje mi husia koza.

danka9
2. jan 2009

ahojte, chcela by som zmenit gynekologa. chodim do gpn k demeckovi. som s nim absolutne nespokojna. bezne veci a problemy riesi ok. ale ked sa vyskytne vaznejsi problem, tak sa distancuje a kasle na to a neriesi. jedine kyvne hlavou povie hm... a stale si ma vola na pozorovanie uz pol roka. pritom odpadavam od bolesti, robia sa mi cysty. potom mi povedal, ze je to nador... no katastrofa... momentalne to riesim cez Prahu. lebo tu je to strasne. ale predsa, je to hrozne daleko a rada by som si nasla nejakeho dobreho gynekologa alebo gynekologicku. chcem raz aj otehotniet, a ked sa zacnem pytat demecka na tuto temu, tak absolutne nereaguje a neodpoveda. klasicke hm...
chcela by som ist do prosanus ale k Dr. Durinovej. neviete mi poradit, ci ano? aka je? vie riesit aj problematicke veci? pripadne ak nie, tak kto?
zarazil ma prispevok engineer. ako sa ti dari?
dakujem
danka9

marusa
10. jan 2009

ahojte.mate niekto aj pozitivne skusenosti s mudr Kollarom Marianom z antolskej?celkom som sa teraz vystrasila,ze citam o samych zlych skusenostiach s nim.toto je moje prve tehotenstvo a potrebujem fakt dobreho lekara.a ak teda mate zle skusenosti,tak konkretne ake?

tesita
15. jan 2009

ahojte, mate nejake skusenosti s mudr. Dobrným z Antolskej? Či už dobré alebo zlé. Prípadne s MUDr. Scholtzom. Ďakujem.

emjee
15. jan 2009

tesita mne robil dr. drobny jeden uzv - celkom mily pan doktor

luko
26. jan 2009

ahojte 🙂
ja som sa rozhodla pre Mudr. Janeka ml. tak som zvedava,
doteraz som chodila k dr. Kleinovi, ako velmi mily a citlivy doktor, len vsetko clovek musel z neho tahat ako z chlpatej deky a vadil mi pristup sestricky. Napriek tomu tohto doktora mozem odporucat.

luko
26. jan 2009

babulienka: o dr. Taborskom som pocula len same chvaly, odradza ma skor umiestnenie ambulancie, vyhovuje mi skor centrum resp. Ruzinov

valka
5. feb 2009

ake mate skusenosti s doktorom Vladimirom Krivosom? chodievate niektora k nemu do vojenskej nemocnice?

riana12
6. feb 2009

Ahojte, zvazujem Medifem. Chcem sa preto opytat, ci jedinymi doktormi tam su manzelia Kovacovci alebo aj niekto dalsi? Na dr. Kovacovu tu takmer neustale citam staznosti, preto ak maju aj dalsieho gynekologa, ci je moznost sa zahlasit k nemu,...

lupka853
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valka
9. feb 2009

nejak to zapadlo, tak sa chcem opytat este raz. ma niektora skusenost s doktorom vladimirom krivosom? ma ambulanciu vo vojenskej nemocnici. chodi tam niektora?

bendy25
9. feb 2009

Baby, hoci niesom priamo z Kosic a ani vam neviem odpovedat na vase otazky...Tiez by som sa chcela opytat na nejakeho dobreho - rizikoveho gynekologa, najlepsie z FNLP na Terase...Dakujem

mizulienka
15. feb 2009

ahojte, vedeli by ste mi niekto poradit dobreho gynekologa v Ruzinove? dakujem pekne 😲

mizulienka
16. feb 2009

ahojte, asi ste si nevsimli moj prispevok ☹ tak vas este raz poprosim, vie mi niekto poradit dobreho gynekologa v ruzinovskej nemocnici alebo v ruzinove. dakujem pekne