Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

maryem
2. jún 2009

Kikuska, ja Jablonkovej na Mytnej veru tiez neurobim dobru reklamu..Teda ona si ju dobru nerobi..dvoma slovami-straasne neprijemna..

jtomcisa
5. jún 2009

Ahojte, nemate niekto skusenosti s doktorom Škurlom zo Sustekovej v Petrzalke? Chcem si najst dobreho lekara niekde v Petrzalke a o nom som pocula, ze je v pohode... Dakujem za pomoc.

lullinka1
26. jún 2009

ahojte som tehotna ale nesedimi co mi pisali papieri ze moje babo mam 5,3mm a ze som 11 tizni ale to je blbost videla som na ultrazvuku srdecko teraz ot tedy co som to pocitala od 11tizna mala by som byt 16tizni a nemam vobec bruko a som zufala ci je malicke poriadku

lullinka1
26. jún 2009

: ☹

monika131
26. jún 2009

lulinka a čo ti povedal doktor. Povedal ti, že je všetko v poriadku? Ak áno, tak sa podľa mňa nemáš čoho báť a asi sa zbytočne stresovať.

Mne tiež nesedí termín poslednej mršky s ultrazvuko. Je tam viac ako týždňový rozdiel. Ale doktor tvrdí, že je všetko v úplnom poriadku, tak sa tým vôbec nezaťažujem.

Moje bábo malo v 11tt, 4,9 cm, takže to tvoje je väčšie ako bolo to moje.

A to, že nemáš bruško, tak u niektorých tehuliek je to tak, ono ti potom naraz vybehne neboj.

Všetko bude OK 😅

stakat
30. jún 2009

Ahojte, máte niektorá skúsenosti s MUDr. Sládičekovou - RADMA GYN v Petržalke? Ďakujem

vikaaa1
5. júl 2009

vie tu niekto o dobrom gynekologovi alebo gynekologicke v pp??? hmmm poradte mi

kiva23
6. júl 2009

a iekto v BB o niekom dobrom?

lucinka0007
19. júl 2009

ahojte vsetci, prosim vas poradte mi dobreho gynekologa/gynekologicku v starom meste resp. niekde blizko. ide mi hlavne o citlivy pristup, profesionalitu a dobru komunikaciu!!! dakujem velmi pekne>)

Lucia

duska1122
19. júl 2009

ahojte ja som sa prestahovala do trencine neviete mi poradit nejakeho gynekologa tam alebo okoli dakujem vam za radu

duska1122
20. júl 2009

neviete prosim ziadna? naozaj surne potrebujem vediet

monika131
20. júl 2009

lucinka - v starom meste, ale v ktorom meste, Košice, Bratislava, Nitra, ...... 😒

misulez
20. júl 2009

ahoj prosím prosím nevíte někdo o dobrém gynekologovi v okr. Beroun?

giana81
23. júl 2009

Dnes osm zavolala MUDr.Kajabovi a sestricka ma neprijala ..Preto lebo som s Petrzalky...Takze aka to spravodlivost..

cat13
27. júl 2009

ahojte dievcata. po pobyte v zahranici hladam dobreho gynekologa. nasla som tu dve stale sa opakujuce mena - Dr.Kajaba a Dr.Smolik. Mam diagnostikovanu endometriozu, tak sa chcem opytat, ci niektora z vas nema skusenost, ktory z tychto lekarov je na endo lepsi odbornik. dakujem.

nilly
4. aug 2009

Dievčatá,
ja mám taký problém.. mám 27 rokov a ešte som nebola u gynekológa.. problémy nemám, tehotná nie som, ale aj tak mám pocit, že keď ho teraz navštívim, tak sa na mňa bude pozerať ako sa imbecila.. 🙄
Neviete mi zároveň poradiť nejakého doktora/doktorku v Bratislave, ktorá by toto pochopila a nemala k tomu blbé pripomienky?

Ďakujem za odpoveď.
Nilly

helena001
6. aug 2009

Ja mam velmi dobre skusenosti s Dr. Sladicekovou v Petrzalke radmagyn - skus ju najst na webe. teraz sidli v medicentre

helena001
6. aug 2009

v BB moze doporucit katarinu Klimovu z polikliniky na Hornej. Ma skusenosti aj v onkologii

you
25. aug 2009

Dievčata, máte skusenosti s p. DR. Sladičekovou?

ivka30
26. aug 2009

Ahojte, vedeli by ste mi poradit nejakeho dobre gynekologa-porodnika v TO? velmi pekne dakujem 😒

laurinkadanielka
26. aug 2009

ahoj duska skus v nemocnici doktora Kopčana je dobry kamoška k nemu chodi ma aj sukromnu ambulanciu ale skus v nemocnici

grettka
26. aug 2009

you, k dr. Sladicekovej chodi moja sesternica a je spokojna

ivka30
26. aug 2009

nema niekto z vas skusenosti s Dr. Valaskou z TO?

emjee
22. sep 2009

monka88 • 1d • Dnes o 11:48
Ahojte,
nevedeli by ste mi prosim poradit nejakeho dobreho gynekologa v Petrzalke?
Okrem MUDr. Sladecikovej.
Pripadne v centre?
Diko moooc
Monika

saska.t • 1d • Dnes o 12:50
monika - zaporozska ulica zdravotne stredisko), Dr. Holecova velmi fajn pani a velmi poctiva 😉

monka88 • 1d • Dnes o 13:16
saska dakuje za typ 🙂

nejake dalsie odporucania sa nenajdu?

adjka
23. sep 2009

BABULINE!!!!!!!ahoj babulina,chcela by som sa ta popytat na tu pani doktorku angeliku Czirokovu,zacala som k nej chodit,ale este ma nevysetrovala ,iba som si k nej prelozila kartu,nemam na nu ziadne referencie a trosku sa bojim novych ludi,co sa tyka gynekologa,musim mat jedneho z tych naj,tak neviem,mohla by si mi nieco o nej povedat,ci je dobra a tak,ci nieje surova,lebo to zenske zvyknu byt...a prosim ,ked este niekto k nej chodi,prosim prosim,dajte mi nejake referencie....prosim

adjka
23. sep 2009

Chodi niekto k mudr Czirokovej?

livinka97
25. sep 2009

Dobry den, ake mate prosim skusenosti s MUDr Marianom Kollarom - Antolska? dakujem za odpovede

skelin
1. okt 2009

ja som sa sklamala v doktorke Páldiovej. Dnes bola dr. Páldiová riadne vulgárna a arogantná aj ta jej sestrička,koli tomu,že som si chcela od nej zobrať kartu. Jej sestrička nadávala na mladé baby vulgárne slová,a nemala servítku pred ústami. Všetky známe sa od nej odhlasuju koli tomuto správaniu, ale začína byť dosť aj lahostajná voči pacientkám, ved práve ona by tu mala byť pre nás. No nie??? ale ved dievčence čo k nej ešte chodia asi nezažili dobrú doktorku. Mala by isť do dochodku, ale to by sa nemohla voziť potom na tom bavoráku.

skelin
1. okt 2009

Perfektný gynekolog je Pán doktor Anton Čunderlík, je to fakt človek ktorého sa nedá opísať slovami, ved kto ho pozná tak vie. Naňho neexistuje negatívum. Človek na jedničku.

ikke
8. okt 2009

nieco z nasho archivu 😉 :

lalitagopi • 26. jún 2007 o 11:10
Prosím Vás, poznáte niekto dobrú gynekologičku ženu v BA? Väčšinou všade sú len muži a ja by som radšej ženu
A tiež má niekto z Vás skúsenosť, že by pôrod odrobila žena a nie muž? Hmm...som asi moc náročná....

katrin • 26. jún 2007 o 11:15
lalitagopi, ja chodim k žene, MUDr. Kováčová, Medifera (ak chceš, pošlem kontakt). Čo sa týka pôrodu, na Antolskej sú aj gynekologičky-pôrodníčky, pozri tému Antolská - pôrodnica. Dr. Kováčová je síce pôrodník, ale už nerodí. Ja som rodila na Antolskej, ale u primára Scholtza a Dr. Janáča. Myslím, že pri pôrode je to jedno, či to robí muž alebo žena, pretože to chceš mať čo najskôr za sebou

vandas • 26. jún 2007 o 11:17
Lalita, ja chodim do Karlovky na polikliniku k MUDr. Gaborikovej a som spokojna. Je jemna a nic nepodcenuje. Zial, porodnicku prax uz nevykonava (ak hladas aj porodnicku...). Fakt je, ze som zatial sko o dobrych porodnikoch pocula iba o lekaroch. Kazdopadne sa im v porodnici min. pri vizitach nevyhnes...

pipi1211 • 26. jún 2007 o 11:17
ahoj lalitagopi... ja chodim do prosanusu k Durinovej,velmi mila dr len to stoji 3000sk rocne.a k porodu som mala z antolskej Dubcakovu tiez super doktorka obe su z tych mladsich takze ziadne stare komunisticke dr a su naozaj sikovne

mm1 • 26. jún 2007 o 11:19
ahojky, reagujem na tvoju otázočku. tiež mám zle skúsenosti s bývalou gynekologičkou a včera som bola po prvý raz v Prosanuse u MUDr. Ďurinovej a je fajn. Zažila som ju už síce pred tým, ale teraz profesionálne... skús sa pozrieť ešte do iných tém, tam to dievčatá už rozoberali.

lalitagopi • 26. jún 2007 o 11:39
Dakujem za odpovede!!!
Sorry, že sa mi podarilo túto tému poslat viac krát do fora, vypísalo mi error, tak som to posielala ešte raz.Prepáčte

hanam • 6. apr 2009 o 15:16
Ahojte potrebujem surne zmenit gynekologicku. Neviete mi odporucit nejaku dobru v Bratislave. Dakujem.

dalliah • 6. apr 2009 o 15:23
mohol by byt aj ganekolog?

dalliah • 6. apr 2009 o 15:23
gynekolog

jahody11 • 6. apr 2009 o 16:25
ano, aj ja mam gynekologa a je fajn, robi v petrzalke...

gabik20 • 6. apr 2009 o 16:40
Dr. Kajaba je dobrý, v Karlovej Vsi

dalliah • 6. apr 2009 o 16:43
Dr Predajna na Rajeckej je uplne naj naj

hanam • 7. apr 2009 o 08:13
Radsej by som zenu gynekologicku nie chlapa.

lulu4 • 4. jún 2009 o 13:36
Ahojte, chodim k Dr. Dušanovi Frkovi v Starom meste v BA ale nie som s nim spokojna, uz som sa tam dlhsie ani nezastavila a chcem ist na prehliadku ale k niekomu inemu? viete mi poradit prijemnu lekarku/lekara v BA? Samozrejme naj by boli taki, ktori prijimaju este novych pacientov 🙂
Vdaka za pomoc

petra2505 • 4. jún 2009 o 13:40
Vojenská nemocnica - MUDr.Krivoš

felicia1 • 4. jún 2009 o 13:42
pre mna osobne Prof.Doc.Mudr.prednosta kilniky Holoman-Ruzinov

lulu4 • 4. jún 2009 o 13:51
petra2505- ako dlho prosim chodis k danemu lekarovi? je naozaj v pohode, vie poradit, vypocut..? aj sestricka je v poho lebo aj na tom vela zalezi, teda aspon u mna 🙂

petra2505 • 4. jún 2009 o 15:08
sestricka je velmi v poho, su od lekara od seba oddelny, kazdy ma svoju miestnost - co je pre mna velke +, ale su veci, ktore setricka pocuvat nemusi, je velky odbornik na HPV a podobne veci, neplodnostou sa moc zaoberat nechce, ale vybavi vsetko co treba, ma vela znamosti a vo vsetkom mi pomohol, chodi k nemu aj moja sestra a ta si teda tiez nemoze vynachvalit, je to ten naj clovek akeho poznam, ma vela skusenosti.Inak viem, ze chodi robit aj na Antolsku a myslim, ze dost si ho zeny pytaju k porodu.

pocahontas35 • 4. jún 2009 o 15:14
lulu4, MUDr. Jana Lazarova Chabadova je uzasna, este som sa nikdy nestretla s takym pristupom ako ma ona, vazne je skvela, k Tvojmu rozhodnutiu mozno pomoze aj jej stranka http://www.gyn-zena.sk/

petra2505 • 4. jún 2009 o 15:32
ano aj o Chabadovej som pocula same pozitivne ohlasy lulu staci len vybrat a zalezi ci chces ist k muzovi alebo zene