Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

sisaha
24. feb 2011

@pjegava a mudr sladicekova ma zmluvu so vsetkymi poistovnami, len niektore ukony sa platia zvlast.

tin007
24. feb 2011

@pjegava aj ja som mala v tehotenstve dr. Sladicekovu, bola vyborna. Len si premiestnila ordinaciu na opacny koniec mesta pre mna. tak mam teraz dr. Tazberikovu (v ProCare v Karlovke) a ta je tiez vyborna. Platim 149 E rocne a mam v tom vsetkych lekarov, s objednavanim na presnu hodinu a naozaj skvelymi sluzbami (nechcem robit reklamu, ja som vsak velmi spokojna).

kukuckam
8. mar 2011

Ja chodim ku Kajabovi a tomu sa hovori paaaaan doktor , skvely, mily...skutocne perfektny!!!!!!!!!!!!!!!!
A to som vyskusala uz teda riadne vela lekarov ☹
Rodila som u MUDr.Jany- tiez je ok.

kyma1
14. mar 2011

Ahojte neviete niekto poradiť dobreho gynekológa v BA? Hlavne ak máte skúsenosti s rankou na krčku maternice, zrejme mi ho budú zmrazovať a bolo by fajn, keby to mali na jednej klinike, nechce sa mi behať hore dole a blavu nepoznám , akurát tak letisko, ked si zaletím domov.....ďakujem

kyma1
18. mar 2011

Je tu niekto??? 😒

syslica
18. mar 2011

@kyma1 V tejto téme je akosi mŕtvo, možno preto, že je vo Voľnej diskusii, skús sa popýtať na Fóre, tam je kopec kontaktov na gynekológov. Ja by som ti poradila popýtať sa, či by ťa nevzal niekto v Ružinovskej nemocnici, resp. poliklinike, s ostatnými "centrami" nemám skúsenosti. A ešte nevyžiadaná rada: nie každá ranka sa musí hneď riešiť. 🙂

kyma1
24. mar 2011

@syslica
ďakujem za radu🙂

kiwinka21
24. mar 2011

ahojte tehulky chcem sa opytat tie co chodite k dr.sladicekovej ak je daky problem trebars ze treba ist lezat do nemocnice alebo ked posiela do predporodnej poradne ci je to na kramare alebo na antolsku prip.necha pacientku vybrat si..a kam posiela na uzv-morfologicky, nt,,a ine..dakujem.

syslica
24. mar 2011

@kiwinka21 Spýtaj sa priamo tu, je jej venovaná celá téma, žienky isto poradia:
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/poznate-gynekologicku-mudr-sladicekovu/

kiwinka21
24. mar 2011

@syslica diky ale tam som sa uz pytala

sziwi
30. mar 2011

Ahojte kocky,

nakolko si tiez hladam noveho gynekologa/gynekologicku, dostala som sa sem a nedalo mi sa sem nezaregistrovat a nereagovat. Ja chodim uz asi 4 roky k Jablonkovej (doteraz nechapem, ako som u nej tak dlho vydrzala....) Zakazdym ked som prisla s nejakym problemom (vytok, bolest pri sexe, po sexe a pod.) mi dala cipky a kremiky bez akychkolvek vyterov... Po dvoch rokoch, co som u nej bola skoro kazdy mesiac ju asi osvietilo a spravila mi vytery. Mala som ureaplazmu, tak sme sa s chlapom liecili 3 tyzdne. Ked som sa spytala na kontrolne stery, jej reakcia bola asi taka, ze tie sa nerobia, ak sme liecbu naozaj vybrali... Po roku mam na ureaplazmu podozrenie znova, tento piatok mam volat po vysledky... Zakazdym bola dost razna, az vskutku neprijemna. Jej pripomienky typu, na co mate sex, ked vas to boli, alebo ci je moj partner skutocne len moj, a preco nepouzivame kondom, ked si ma moj chlap nema v zaujme ani vziat - ma prinutili uz vazne uvazovat nad zmenou lekarky... Jedine pozitivne co som u nej zazila je asi dobra antikoncepcia, ktoru mi odporucila a aj mi sedi a zakazdym pri vysetreni mi spravila vnutorny UZ. Inak, nic... Jej pristup je uuuuuplne hrozny, mam z nej totalny stres, prehana ma a trasu sa mi nohy, ked som na koze... Takze suma sumarum, PREC OD NEJ... A pojdem bud do GYNFIV alebo GPN. Ale zatial na GPN som citala viac pozitivnych reakcii, takze im dam zrejme prednost 🙂

z_d_e_n_a
30. mar 2011

@sziwi to je des, držím palce pri hladaní lepšej lekárky

yankagal
3. apr 2011

Ahojte, chcela by som sa podelit so skusenostou s pani doktorkou Majerovou,ktora sidli pri Figare v BA - moja mamina k nej chodila, niekolko rokov po prechode zacala opat krvacat a horemenovana doktorka ju liecila iba tabletkami na zastavenie krvacania. Az po roku, ked to neprechadzalo, poslala maminu na kyretaz, kde jej zistili rakovinu maternice!!! Pritom rakovina maternice je velmi lahko rozpoznatelna, takmer vzdy, ked zena po prechode zacne krvacat, tak je tam ( doktorka to s urcitostou zvalovala na myom a stres ). Doverovali sme jej a urobili sme zle. Onkolog mamine povedal, ze s velkou pravdepodobnostou tam ta rakovina bola uz pred rokom, ked mama zacal prvy raz krvacat.
Ja osobne by som k nej nechodila, kedze zanedbala takuto vec, dovera v nu tam uz vobec nie je.

tweetinkapp
11. apr 2011

Neviete poradit dobreho gynekologa, ktory by bol aj volny? 😅 ja som uz zufala ☹

buba13
27. apr 2011

@tweetinkapp... aj ja hladam, a velmi rozmyslam, ze pojdem do ISCAR-u. Dlhorocne som chodila k p. Taborskému... vsetko bolo ok, ale ked som mala problem, tak mi stanovil diagnozu, ktoru naozaj nemam... bola som na Heydukovej na preventivke celeho cloveka... A tam bola gynekologicka p. Hronská. Velmi dobry pristup, ale nebere novych ludi 😢

matula1981
27. apr 2011

z vlastnej skusenosti mozem doporucit Radmilu Sladicekovu, je to vynikajuca, sympaticka odbornicka. Dokonca aj sestricka je velmi mila. Myslim, ze berie aj nove pacientky.

lupatko
28. apr 2011

Ahojte, chcela by som sa opýtať máte niektorá skúsenosť s doktorkou Annou Erenovou?

xrisavgi
4. máj 2011

ahojte bol tu niekto v medicentre HSC??? tiež márne tápam a neviem si vybrať, mám pocit, že doktorov kt. som mala ja nejavili o mňa nejaký veľký záujem aj keď som im vysvetlila moje starosti tak teraz mám kartu doma a hľadám a hľadám..... 😖 Prosím poraďte mi.

shania31
18. máj 2011

@sziwi
velmi dobre si zvaz, ku komu pojdes do GPN, ja tam chodim cca 4 roky,ale momentalne si hladam noveho gynekologa

sziwi
18. máj 2011

@shania31 a mozem vediet, ku komu si chodila? Lebo som zvazovala GPN a GYNFIV, ale do GYNFIV - u uz vobec neberu nove pacientky... Takze mi z toho ostalo GPN...

shania31
18. máj 2011

@sziwi
naozaj do GYNFIV neberu nove pacientky?? totiz uvazujem tam ist, uz si tam skusala volat?

ja k Demeckovi- mnohe si ho chvalia, ano pokial nie je problem, je fajn, ale ked ma zena problemy (tak ako ja) je to problem pre neho- evidentne ho to otravuje

sziwi
24. máj 2011

@shania31 ja osobne som neskusala volat.... mam to od kamosky, ktora tam uz chodi tusim druhy rok a ked tam uz ona isla, tak niektori lekari (prave ti s najlepsimi recenziami) odmietali nove pacientky... Tak preto som sa zamerala skor na GPN... Ale tak za opytanie sa nic nedas, budem drzat palce 🙂

raketka25
24. máj 2011

Ahojte, mate niekto referencie prip. skusenosti s Mudr. Alexandrom Bodnarom? Ordinuje na Trnavke... Hladam si noveho gynekologa a toho mam najblizsie, no zatial som o nom nenasla nikde ziadne info. A este ak by ste mali nejeke tipy na urologa - bolo by to uplne super 🙂 Dakujem velmi pekne za akekolvek info...

pipera
24. máj 2011

@raketka25 ahoj, ja som k nemu chodila a uspesne od neho odisla a co sme k nemu chodili 4 kamosky, odisli sme vsetky. Zial,podla nasich nazorov doktor co je pre neho viac provizie a platenie pacientiek ako ich zdravie. My sme planovali dalsie babo a neustale do mna hucal, a nutil mi antikoncepciu. Pri prehliadkach ako tehotna kamoska u neho platila,aj ked nemala tych 20 Sk /to co sa volakedy platilo,ale v tehotenstve sa nemalo/. Bral rocny poplatok,ale ked sme sa ho opytali za co, odvovodnil to ako nadstandar za antikoncepcnu poradnu. ked som povedla, ze to ja vzhladom k tomu ze ju momentalne brat nechcem platit nemusim,za co este tento poplatok je sa velmi rozculil. Tak som sa nahnevala aj ja a nasla som si ineho, sukromneho,kde platim,ale aspon viem za co a ma aj iny pristup. Som zvedava aj na ine skusenosti mamiciek s nim,ale zial moja nebola vobec dobra.

shania31
31. máj 2011

@pipera
ahoj, a si spokojna s novym gynekologom?? a mozem sa opytat kam chodis??
dakujem.

raketka25
1. jún 2011

@pipera dakujem velmi pekne za info, tak asi idem hladat dalej... :(

pipera
1. jún 2011

@shania31 ahoj,chodim na tehelnu do polikliniky,ale mono som zabudla :D zistim a napisem. Tam som spokojna.

@raketka25 skoda,ze nenepisal aj niekdo ony nazor, som zvedava co ine baby na neho.

lacoste18
7. jún 2011

ja som vymenila lekárku D. Holecovú za Rašlovú. nedá sa to porovnať. mala som problém a Holecová mi ho len zhoršovala, rok mi nedokázala pomôcť, a namiesto toho aby pomohla, mi rozprávala, že nemám striedať partnerov, pričom mám jedného trvalého priateľa a keď som jej to povedala, tak mi odporučila aby som žila v celibáte, aby som k nej nemusela chodiť ako na hodiny klavíru. fakt skvelí prístup. od tej lekárky utekajte okamžite.

smilla_jaspersen
22. jún 2011

Neda mi nevyjadrit sa k MUDr. Sladicekovej, ktora ma pomerne dobre ohlasy na internetovych forach. Aj kvoli jej povesti som sa k nej zhruba pred rokom prihlasila a musim povedat, ze som velmi sklamana. A to rozhodne nepatrim medzi hnidopichov, ktori striedaju lekarov ako na beziacom pase. Mozno je dobra odbornicka a ma naozaj vyborne vybavenu ambulanciu, no pristup k pacientkam je pomerne strohy, vyjadruje sa holymi vetami, nic nevysvetli, vsetko z nej treba tahat ako z chlpatej deky, maximalne vystekne: mate toto a toto, budete brat toto a toto. Samozrejme, vsetko v prisne lekarskej terminologii, takze potom googlujem ako divá 🙂Po poslednej navsteve som napevno rozhodnuta hladat ineho odbornika.

ladkacmar
7. júl 2011

dobry den prajem mile damy,
mam prosbu, viete mi poradit kde sidli p. Dr. Czirokova.
Vopred vam dakujem.

prajem prijemny den 🙂