Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

n_m
9. apr 2014

@noja2210 Jeeej, ahojte, konecne ma niekto skusenosti s Dr. Lackovou, tiez sa chcem k nej prehlasit.......@noja2210 mozes napisat nieco viac o Dr. Lackovej? Je to starsia alebo mladsia lekarka? Aky mala pristup? Uz som v podstate rozhodnuta, ze idem k nej lebo ine gynekologicky v procare uz neberu pacientov, ale budem spokojnejsia, ked o nej budem nieco vediet... 🙂)) Vopred dakujem za info 🙂

noja2210
9. apr 2014

@n_m ahpoj, bola som u nej raz, a bola som prijelne prekvapena vystupovanim, komunikaciou, prvu poradnu mam u nej po velkej noci, tak budem vediet viac

Vek si netrufnem odhadnut, ale mlada nie je urcite 🙂), no velmi prijemna, pokojna a ustretova. Zatial som vsak u nej neriesila ziaden problem, takze odbornost posudit neviem, iba prvy dojem a ten bol uzasny

noja2210
9. apr 2014

@sovidzka presne si to popisala, u mna rovnako a dorazil ma nt uzv, kedy mi hovoril, ze nema okuliare a nic nevidi, ale hodnoty napisal ukazkove...tak som bola pre istotu na kontrolnom uzv v gyn fiv za vlastne peniaze, lebo sa mi nezdal v pohode...

sovidzka
9. apr 2014

@noja2210 presne, odo mna naposledy chcel aby som mu precitala dlzku babatka na snimke lebo to nevidi.. tak som tiez nebola ista... okrem toho ked mi daval tu fotku do ruky utrusil poznamku tu mate dalsiu do zbierky a mozte sa ist prezliect... tak som sa ho aspon spytala ci je vsetko ok...on ze ano.. tak ja ze dakujem a isla som ... nepotrebujem nejake vykecavacky ale toto... teraz v piatok idem na prve odbery p. lackovej, tak uvidime.. som rada ze su na nu pozitivne ohlasy...

n_m
9. apr 2014

@noja2210 Super, dakujem za info 🙂

sovidzka
12. apr 2014

Ahojte tak som bola prvy krat u pani Zdenky Lackovej a bola velmi mila. Aj odborne mam z nej dobry pocit vsetky vysetrenia spravila dosledne. Som velmi spokojna.

mia551
27. apr 2014

@noja2210 ahoj, ako prebiehala poradna u dr. lackovej...? 🙂 zistila som, ze som tehu a zvazujem prestup prave k nej... dakujem pekne

sovidzka
27. apr 2014

Ahoj mia, ja som bola spokojna akurat co som az neskor zistila ze na prvej poradni sa meria(ale nemusi)aj nt- sijove prejasnenie a to p. Doktorka nevykonala. Nasledne som sa vsak toho este dozadovala a premerala mi aj to za asistencie kolegu ktory ma opravnenie nt merat. Inak vsetko ok, je mila.

mia551
28. apr 2014

@sovidzka a to ti robila potom v ktorom tt...? si sa s nou dopredu dohodla alebo si sa na to opytala na poradni a vtedy ti to potom aj urobila...? a vlastne este jedna otazka, ak mozem 🙂 v ktorom tt si mala prvu poradnu...? dakujem pekne

sovidzka
29. apr 2014

@mia551 Robila mi to potom v 13+2, prvu poradnu (prve obery atd, sono som mala uz predtym) som mala 11+4. ono to bolo tak, ze som si pozrela knizku a mala som tam kolonku NT prazdnu, tak som mrkla na nete co to je za meranie. No a zistila som, ze to je to sijove prejasnenie tak som sa pytala potom svagrinej ktora ma 3 deti a navstevuje xy rokov procare a povedala ze jej to merali pri vsetkych.. tak som potom volala doktorke no a nejak sa mi podarilo objednat a premerala mi to. vsetko bolo vporiadku, v norme, tak som bola spokojna.

sovidzka
29. apr 2014

@mia551 ono to je totizto tak, ze nie kazdy doktor ma opravnenie nt merat (napriek tomu to robia), nie je to povinne meranie. ale myslim si, ze ked sa da tak preco neodmerat.

mia551
29. apr 2014

@sovidzka hej, vcera som si o tom este dost citala 🙂 nevies, ci ten kolega, co to s nou meral bol holan alebo hruzik...?

sovidzka
29. apr 2014

@mia551 dr. holan.

mirunka33
5. máj 2014

Baby moje zlate, tak zatial som rozhodnuta pre MUDr. Vargovu a MUDr.Manicovu - su v jednej ambulancii. Precitala som na fore co sa dalo a kedze polikliniku ruzinov mam najblizsie, rozhodla som sa pre tuto ambulanciu. Co vy na to? Ma este niekto skusenost?

veroncatko1
13. máj 2014

Chcem sa podeliť o skúsenosť s pani doktorkou Gáborikovou. Musím povedať, že som k nej chodila dlhé roky a stále som len predýchala a prekusla jej prístup. Dnes som sa však natoľko nahnevala, že som si od nej aj kartu odniesla. A prečo, tu je niekoľko dôvodov:

1. Náladovosť a vzťahovačnosť pani doktorky

2. Arogantný prístup sestričky

3. Neustále uprednostňovanie iných žien po dvoj až troj hodinovom čakaní

4. Nemožnosť sa objednať po telefóne, lebo nikto to nezdvihne, pretože ako povedala sestra ona na to nemá čas

6. Keď už sa osobne objednáte, na rad sa dostanete aj tak o 45 minút neskôr

5. Keď nemá náladu dá vám najavo, že ju otravujete

6. Keď sa pýtate na preliečenie partnera odpovie, že máte používať ochranu

Dnes som prišla k pani doktorke o siedmej ráno aby som bola prvá keď o ôsmej začne ordinovať. Keďže cez odbery vybavuje objednané pacientky ani o pol deviatej som nebola na rade. Sestru som slušne oslovila či by ma mohli zobrať, a odpoveďou mi bolo, že čo ona s tým má robiť a aj ostatní tam čakajú (pritom som bola druhá v ordinácii). Tak som si požiadala o kartu a v ProCare mám vybavený termín na zajtra. A poviem Vám stojí to za tie peniaze.

katmi
13. máj 2014

baby nemáte skúsenosť s touto gynekologičkou? ďakujem http://www.radmagyn.sk/index_files/Page348.htm

nezabudka73
21. máj 2014

@adkag .... prosim ta mohla by si mi poslat kontakt na tu tvoju doktorku s ktorou si spokojna... PROSIM. Dcera ma tiez problemy a ,,liecia" ju proste tak ze jej nasadili HAK... Dcerka ma teraz 21 a HAK MUSI uzivat od 15 rokov... ☹ Inej moznosti vraj niet... no o nic ine sa ani nikdy pan doktor nesnazil... Snad bude aj ine riesenie .... Velmi pekne dakujem.

fefenikuska
23. jún 2014

@adkag Ahoj mozem sa opytať na kontakt na tu gynekologicku

triminka
23. júl 2014

ahojte. máte skusenosti s dobrým dr v lokalite ružinov,dolné hony,biskupice? bola by som rada,aby neriešil hneď všetko hormónmi a operáciami,ale aby mal aj alternatívny prístup....asi najlepšie by bolo gynekológ-homeopat ....poznáte takého gynekológa? veľmi mi pomôžete referenciami, keďže na nete som nič nenašla...ďakujem

liz_lemon
24. júl 2014

@triminka mne kamoska odporucala MUDr. Predajnu vo Vrakuni
http://www.lekar.sk/544/mudr-dalibor-predajna/h...

sosnicka
11. sep 2014

ahojte, vedeli by ste mi poradit gynekologa v Rovinke, alebo Dunajske Luznej? dakujem 🙂

heregova
29. sep 2014

@noja2210 ahoj, stále si spokojná s MUDr. Lackovou Zdenkou v Procare? Ja k nej idem zajtra 1x ako tehotná, tak som zvedavá🙂 ďakujem za odpoveď

nixon
29. sep 2014

@liz_lemon Mudr. Predajna je fajn, chodim k nemu uz par rokov, no v tehotenstve sa u neho za vysetrenia dost plati (objednanie na cas, ultrazvuky, foto z ultrazvuku, morfologicky ultrazvuk, meranie prietokov)

katyyyy
25. nov 2014

ku kollarikovej chodim som chodila aj ja. arogantna sestricka a doktorka nic moc. mudra jak radio a presne ako pises ani ti nevysvetli a ked som mala cystu tak jej to prislo ako zabavne vcelku, nespokojnost

ester79
26. nov 2014

Nejake skúsenosti s MUDr. Karkalíkom. Odnedávna ordinuje v Dúbravke.

chichinka
26. nov 2014

@ester79 Kamaratka chodi ku Karkalikovi (prave mala babatko) a je velmi velmi spokojna, co mi rozpravala tak je super.

dollynkaa
26. nov 2014

@ester79 ja som bola u nejo raz v ruzinove a v pohode. Ale iba raz ma vysetroval ako tehotnu

dugyna
26. nov 2014

@katmi vyhni sa jej oblukom

katmi
27. nov 2014

@dugyna ahoj..prečo?

ester79
27. nov 2014

@dollynkaa, @chichinka ďakujem za info, tiež mám ten dojem, ale nejaká tá referencia nezaškodí. 😉