• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

17. októbra 2016 
@noja2210 Aho, ja tiež plánujem prestup k p. doktorke Lackovej (na Vajnorskej). Zaujímalo by ma, či sa tam môžem len tak zastaviť, ak sa chcem ku nej prehlásiť?....majú na stránke, že pacienti sa majú dopredu objednať.
A ona tam má všetky potrebné prístroje a robí všetky vyšetrenia, či ťa posiela aj niekam inam? Ďakujem.
7. dec 2014 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oblivian ahoj, neviem ci to je rovnaka dr, ja chodim do procare v centrali.
7. dec 2014 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sovidzka Aho, ja tiež plánujem prestup k p. doktorke Lackovej (na Vajnorskej). Zaujímalo by ma, či sa tam môžem len tak zastaviť, ak sa chcem ku nej prehlásiť?....majú na stránke, že pacienti sa majú dopredu objednať.
A ona tam má všetky potrebné prístroje a robí všetky vyšetrenia, či ťa posiela aj niekam inam? Ďakujem.
7. dec 2014 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oblivian ahoj, ja k nej chodim do procaru- snad to je ta ista dr- krsnym menom je zdenka. Takze ti neviem poradit ci tam len tak mas prist ale podla mna asi ano. Resp. Zavolat si tam. V procare ma vsetky pristroje, teda na 3D sono som bola u ineho lekara vramci procare ale to je standard ze to kazdy nerobi.
8. dec 2014 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte.. aj ja by som chcela od vás odporúčanie ku gynekológovi Bratislava IV, čiže DNV, Dúbravka alebo Karlovka.. Momentálne chodím do Petržky-som tehu a som velmi nespokojná s Dr.
13. jan 2015 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas, tie, co chodite k Mudr. Lackovej v Procare, ste stale spokojne? Pripadne ma niekto referencie aj na Mudr. Ceripkovu? Maju stale na vyber len tieto dve doktorky. Uz mame jedno dietatko a chceli by sme druhe, tak by som chcela Dr s normalnym pristupom. Dakujem
13. jan 2015 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@addinka82 Ahoj, ja chodím k p. dr. Lackovej (na Vajnorskú, ale je to tá istá dr.) a som s ňou spokojná zatiaľ. Je milá, príjemná osoba, vie, čo má robiť, všetko vysvetlí, čo ťa zaujíma (ale treba sa pýtať, sama od seba ti nezačne dávať rady!)... :slight_smile:
11. feb 2015 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzulka14 ahoj, odpisal ti nieko? ja tiez chcem zmenit dr.
11. feb 2015 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janielik87 neodpisal..
11. feb 2015 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.
Baby prosim o radu mam kamaratku ktora zije v madarsku ale hlada si gynekologa v BA viete mi nejakého poradit ktorý je milý a je aj odborník?
4. mar 2015 o 10:49  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.
@veselamirka2 a kde v BA by mal byť či to je jedno? a má to byť chlap ci zena?
5. mar 2015 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hladam gynekologicku / gynekologa v Petrzalke. Neplanujem dalsie dieta. Takze len klasika pre dospelych. Poradite mi?
17. mar 2015 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja tiez hladam dobreho ginekologa (Ginekologicku) v Dubravke viete o dakej? :slight_smile:
17. mar 2015 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobrý deň, prosím vás vedeli by ste mi poradiť gynekologa v Bratislave , ktorý je odborník, ľudský a nie je to u ňho ako na bežiacom páse ? Je jedno či chlap alebo žena :slight_smile: ďakujem
18. mar 2015 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.
@fackolka najlepšie by bol ružinov to má najbližsie že vraj a má tam aj všeobecného niekde
20. mar 2015 o 13:43  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.
@arckatka @veselamirka2 baby skuste doktora Milly v ruzinovskej nemocnici je odbornik a hlavne ma ludsky pristup :slight_smile:
27. mar 2015 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
@fackolka a ty k nemu chodiš ako dlho? ja som tehotna a chcem prestupit zda sa mi ze moj mi nerobi potrebne vysetrenia len neviem ci by ma zobral
8. apr 2015 o 11:40  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veselamirka2 ja chcem po prvom tehu od Millyho praveze odist. Nerobi sono navyse, len tie tri povinne, poradna je o dvoch minutach, ziadne prietoky vo vyssom stadiu tehu atd... ja som z neho sklamana a tiez som sla na odporucanie k nemu.
8. apr 2015 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sbear Dr. Mareková, Rovniakova 1
8. apr 2015 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.
@mishinecek ja mam Milyho ked som bola tehotna bola som s nim velmi spokojna vsetko prebehlo super a to som bola na rizikovom ked ze som cakala dvojicky :slight_smile: A sono navyse si chcela preco? Sono navyse by som nechcela tie infravlny ci co to je nerobia babatku dobre
9. apr 2015 o 13:56  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamickajanka ja som porodila predcasne a mala nezodpovedala tyzdnu. Keby bol robil aj prietoky, vedell by sa, ze dobre neboli. Kamoska chodila ku Kotekovi, ked bol este i Millyho a sono aj prietoky jej robil vzdy.
9. apr 2015 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.
ja mám 2 kamošky čo k nemu chodia jedna už dieťa má druhá ho čaká každu chvilu a s Millym su spokojné a nemajú k nemu výhrady, vždy je milý a vysvetli co a ako je tým že ma dobré vybavenie vie vždy zistit dost skoro nejakú poruchu alebo iný problem
10. apr 2015 o 11:10  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.
môj malý má týždeň aj 6 dní :slight_smile: na poslednej prehliadke u Milyho sa mu nieco nezdalo tak ma hned dal lezat a az do porodu som tam lezala a som rada lebo porod bol trosku komplikovanejsi :slight_smile: a tiez ho chválim nenechal ma ist sa domov ani pobalit musela som vsetko nadiktovat mužovi :slight_smile:
13. apr 2015 o 12:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.
@mamanikka Milly je v tomto dokladny aj mna hned dal na rizikove hoci som sa citila dobre :slight_smile: ale nieco sa mu nezdalo tak a uz som lezala ale aspon som vedela ze sa o pacientky stara a ze to tam nieje ako na bezacom pase
24. apr 2015 o 15:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.
Milly je super doktor milý a dokladny co sa týka vysetrei som u neho uz dlhsiu dobu a toto je moje prvé tehu a som max spokojná
11. máj 2015 o 14:21  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
@jarka800 aj ja rozmyslam ze k nemu prejdem
14. máj 2015 o 10:30  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.
@veselamirka2 on je velmi milý a hlavne dava dobry pozor aj na mna aj na babatko :slight_smile:
14. máj 2015 o 13:28  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
@jarka800 a aké ma vybavenie? uz vazne musim prejst k inemu s mojim nie som vobec spokojna mam pocit ze ma zanedbava
27. máj 2015 o 15:28  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jarka800 @mamickajanka ahojte,prosim vas baby, a u neho sa platia nejake poplatky? lebo na stranke som mu nenasla cennik...dakujem
30. máj 2015 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
@tinulikk ja som neplatila nic zatial len za fotku drobceka
30. máj 2015 o 12:32  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok