Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

jolly84
28. sep 2015

@zajko_usko jeeej, ten mi odrodil drobca 🙂

zajko_usko
28. sep 2015

@jolly84 no je uzasny....🙂 ja som mala pred rokmi molu a po cely cas liecby ,,bol so mnou,, 🙂

jolly84
28. sep 2015

@zajko_usko moja ani neviem, mala som cisarak, prišiel, odoperoval, odišiel. Ale počula som na neho len ódy 🙂 určite je odborník 🙂

zajko_usko
28. sep 2015

@jolly84 ano je.aj ked ma nabity program,vzdy sa opyta ako sa mas a ako sa dari dietatu

zazana22
2. okt 2015
Používateľ zazana22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.

@petrak20 @veronka91 aj ja som k nemu zacala chodit od zaciatku septembra, mam za sebou jednu preventivku a az teraz som prisla na to ako to vyzera ked sa doktor naozaj zaujima o moj zdravotny stav a venuje mi dostatok casu 🙂

veselamirka2
8. okt 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@zazana22 tak pan doktor Milly je presne ten typ lekara pri ktorom vies, ze ho praca bavi

veronka91
9. okt 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@zazana22 presne ako hovoris, kiezby taketo poriadne prehliadky robili vsade ale toho sa asi nedockame a preto som ozaj rada ze som u Millyho

travnerka12
16. okt 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

Baby prosim vas kde najdem Millyho? citam na neho same dobre ohlasy a uz dlhsie premyslam nad zmenou mojej gynekologicky, len doposial som nenasla nikoho lepsieho, ale toto vyzera slubne, tak by som k nemu zasla 🙂

dartemis
16. okt 2015

Odporúčam dr. Hvizdáka u milosrdných bratov, je to úúúžasný profesionál. Len počula som že, keďže je to cirkevná nemocnica, nepredpisuje antikoncepciu a nerobí potraty. Z vlastnej skúsenosti neviem...

mamickajanka
21. okt 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@travnerka12 tu mas aj presnu mapku a popis kde ho najdes http://www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk/kontakt.html urcite nebudes lutovat 🙂 pan doktor je naozaj profesional 🙂

travnerka12
22. okt 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@mamickajanka budem u neho na prvej prehliadke aj nieco platit?

mamickajanka
3. nov 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@travnerka12 zalezi to od toho, ci sa dopredu ohlasite a ak idete prvykrat k nemu tak zvykne robit ultrazvuk 🙂 tak len za to sa plati, ale tak je otazne ake vysetrenia vam bude potrebne urobit, ale nemusite sa bat, to ze je sukromny lekar neznamena, ze je drahy 🙂

veselamirka2
4. nov 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@travnerka12 co viem, tak Milly robi na prvej prehliadke ultrazvuk a ak je potrebne tak vezme vzorky a sestricka krv a nasledne sa s nim dohodnete co dalej.. ci treba nejaku kontrolu alebo nieco 🙂 mam trosku pocit, ze mas strach z noveho lekara 🙂 ci?

akombakom
5. nov 2015

ahojte, hladam gynekologa, najlepsie státne nechcem nikomu plnit vrecka, potrebujem iba dat predpisat HAK takze nic extra, iba zakladne povinne vysetrenie, kedze bez toho to nejde.. absolvovat to minimum aby som mala co potrebujem, dakujem

poslite mi tipy...: akombakom@freemail.hu do predmetu dajte gynekolog BA, aby som vedela, dik

travnerka12
8. nov 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@mamickajanka @veselamirka2 mam velky strach, uz davno som nemenila lekara a niektori vedia byt fakt neprijemni.. Preto by som bola rada keby som mala nejakeho s ludskym pristupom.. 🙂 zajtra k nemu rano zajdem bez ohlasenia a uvidim ako sa vybavim

veselamirka2
9. nov 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@travnerka12 nemas sa coho bat, Milly je naozaj mily a vecne vysmiaty, ja vzdy chodim k nemu s dobrou naladou, pretoze viem, ze nebude neprijemni ako ini lekari 🙂 neboj sa vyskusaj a uvidis sama

karamel
9. nov 2015

MUDr. Mayerová Magdaléna, vo Figare 🙂

aibinka
9. nov 2015

Najuzasnejsii gynekolog akeho poznam je Dr. Kotek sidli na Ciernej vode a to som vystriedala 3 gynekologov a jeden potrat zazila alr tak uzasny pristup aky ma on je fakt uzasne!!!

travnerka12
11. nov 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@veselamirka2 vcera som u neho bola a vobec nerozumiem preco som sa tak bala, ked to bolo uplne v pohode. Doktor bol velmi prijemny, pytal sa na to ci ma netrapia nejake problemy a tak, vzala mi sestricka krv, urobili mi ultrazvukove vysetrenie a isla som domov 🙂 s prvom prehliadkou som bola ale ze naozaj spokojna, uz davno som nesla taka spokojna a s usmevom od lekara. Vzdy vacsinou chodim nahnevana, co sa lekari nado mna permanentne vyvysuju :/ nastastie u Millyho som sa stretla so skvelym pristupom 🙂

kikuskar5
11. nov 2015

@travnerka12 prosim ta, plati sa u neho nejaky rocny poplatok? studujem jeho stranku a rozmyslam nad zmenou gynekologicky, bo ma nebavi, ze ona v ordinacii skoro nic nema a ked idem na nejake speci vysetrenie, ci utz, musim behat kade tade a platit velke palky, tuto by to bolo vsetko na jednom mieste, ale nevidim, ci sa plati nejaky rocny poplatok, len utz nad ramec a podobne. Vdaka 🙂

travnerka12
11. nov 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@kikuskar5 ziadny rocny poplatok 🙂 u neho sa plati len jednorazovo za vysetrenia, tiez som sa na to pytala pretoze som si myslela, ze nejaky poplatok za starostlivost alebo nieco sa plati, ale vobec nie 🙂 co si myslim ze je velmi fajn..

mamickajanka
15. nov 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@travnerka12 vidis uplne v pohode si to zvladla, ved v konecnom dosledku o nic neslo 🙂 a nakoniec aha si aj spokojna, co ma nesmierne tesi, pretoze aspon vidis ze zle sme ti nechceli 🙂 🙂 @kikuskar5 to ti verim, to je na nervy ked potrebudes vysetrenia a musis chodit kade tade.. u Millyho ziadny rocny poplatok za starostlivost neplatis 🙂

veronka91
24. nov 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@travnerka12 az sa usmievam ked citam tie komenty od teba, neviem preco si sa tak bala 🙂 ved doktor nehryzie. A co sa tyka Millyho tak to uz duplom mozes vsetky starosti hodit za hlavu. Vzdy ked moze pomoze nech by si mala akykolvek problem.

travnerka12
27. nov 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@mamickajanka @veronka91 tak doktorov nemenim kazdu chvilu a vzdy idem k novemu s malou dusickou pretoze nikdy nevie ako sa kto bude chovat. Ale uz viem, ze moj strach bol neopravneny a ze urobim najlepsie ak u doktora Millyho zostanem

veselamirka2
3. dec 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@travnerka12 vidis nebolo to nic strasne 🙂 uvazujes ze u neho zostanes? tak to sa tam mozno niekedy aj stretneme. Ja musim ist este teraz do vianoc k nemu na kontrolu, tak dufam ze bude vsetko ok 🙂

kikuskar5
3. dec 2015

@mamickajanka no som sa rozhodla, ze do porodu vydrzim u tej mojej a potom dovi dopo, odchadzam, lebo uz ma to nebavi 🙂 cim dalej tym viac sa utvrdzujem, ze moja lekarka je dobra pre bezproblemove pacientky. A tam kam k nej chodim robi az dva dni v tyzdni po styri hodiny a aj z toho je tam max. 3 hodiny, ked je tam vobec oba dni...tak ked je problem, musim ist na pohotovost. Konecne lekar s dobrymi recenziami a bez rocneho poplatku, kedze ked nepocitam tehu tam chodim tak raz rocne na preventivku (klop klop) 🙂

travnerka12
7. dec 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@veselamirka2 ja o tom neuvazujem, uz som sa rozhodla. Urcite sa uz nechcem vratit spat. O com to je keby som nedostavala kvalitnu starostlivost.. @kikuskar5 tak to si dost trpezliva, ja si neviem predstavit ze by som tehotna zostala u lekara ktory mi nevyhovuje 🙂 ja som uz k tej predoslej gynekologicke chodila s nechutou. Stresy tyzden pred tym ako som k nej mala ist a zbytocne. Som rada ze som ju vymenila za Millyho 🙂

kikuskar5
7. dec 2015

@travnerka12. Tak vsetky dolezite vysetrenia mi ona nespravi, a ked je nejaky akutny problem, tak riesim s nemocnicou. A ja som viac menej bezproblemova pacientka, mna na nej rozculuje to, ze robi malo, a aj to malo tam vela krat nie je a musim behat po celej blave, aby som mala vsetjy vysetrenia, co mam mat 😉 tak len to je hlavny dovod 😉 tak to uz dako vydrzim, ze si trosku pobeham po blave par krat do porodu 😉

klaudusik7
10. dec 2015
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

Ahojte babule, nemate nejaky tip ktory lekar by mi vedel urobit vsetky vysetrenia a zistit pricinu preco nemozem otehotniet? 🙂 moj terajsi lekar povedal, ze vyzera vsetko ok, ze nevie preco nemozme mat babo a ja sa s takou odpovedou jednoducho neviem zmierit

plnenapaprika
10. dec 2015

@klaudusik7
Janek ml. Gyncentrum
Riesi zenu ako celok
Mne pomohol kde ini skoncili
Drahy jak slak, ale nikdy som lepsie neutratila ani cent